Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andelinka

    Re: Re: koncert

    uplně s tebou sohlasím to by me upo nastvalo *16* , protože to by jinak bylo upo super ja bych se asi zbláznilka!!!!! *14*
  • monas

    Re: koncert

    Tak to by bylo uplně nejvíc super kdyby tady byl. Jen jestli to nenapsal nějaký vtipálek, ale zase na druhou stranu už by ho tu mohl mít.... *3*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ee

    No tak s tebou naprosto souhlasim *1*
  • terulinkab

    Re: Re: Re: Re: Re: ee

    ale aj tak..jako je to pravda...co ho má co vyhazovat z jeho vily..jo a ai se mu nedivím, že si ju nechce vzít.. *1* *13*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ee

    *1* my sme drbny *1* *1* já zase slyšela že ho Kurnice vykopla Enrouše z jeho vily do hotelu kvuli tomu, že si jí nechtěl vzít *1*
  • amerika

    koncert

    tak co bude ten koncert nebo ne??mam to uz domluveny se sestrenici a doufam ze ta co to napsala ma pravdu!!! *14* *5* *7* *14*
  • terulinkab

    Re: Re: Re: Re: Re: ee

    Cože??ona ho vykopla?? kde jsi to pls četla??to je taková..hej ty jo já to nechápu..měl by jí dát konečně kopačky a už se k ní nevracet, protože ona za to nestojí..já ju tak nenávidím!!
  • terulinkab

    Re: Re: Fakt??

    jooo..on za to určitě stojí.. no a on by se zase kvůli nám mohl naučit česky..to by bylo supeeerr *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: ee

    Hej četli jste, jak ho vykopla na ulici!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, JÁ BYCH JI NEJRADŠI ZAŠKRTILA!!! Vlastníma rukama... *16* Jak ho může vykopnout z vily, která mu patří!!!! Jak si to vůbec může dovolit???!!! Je fakt b.l.b.á!!!Prý se pohádali kvůli Enriho psům!!! A za to ho vykopne... *13* Fakt ji nechápu...takovýho hezkýho chlapa, bych si držela zuby nehty!!! *14* *8* *14*
  • I love to see you cry

    Děvčata, mě se Enri strašně líbí, jen mě mrzí jedna jeho písnička I love to see you cry. To není přeci normální aby se muži líbilo když děvče pláče. Tak nevím.... *7*
  • Re: Fakt??

    Terulinko, to se uč, on za to stojí, já se kvůli němu naučila i španělsky. Hispánci se totiž ve své mateřštině dost odvazují a navíc jsou daleko citovější, opravdu to zato stojí písničkám rozumět... *5*
  • Re: Re: Re: ee

    jestli myslíte tu rusku, tak bych se ani nedivila, takovou frigidku on mít nemůže, ta je jako lednička chladná... *13*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: ty jo

    Jo o té soutěži vím...neustále mám zapnutý rádio, páč jeho jméno je tam slyšet teď celkem často a písničky taky hrají každou chvíli!!! Já se každým dnem modlím(teda obrazně řečeno), aby to opravdu byla pravda s tím koncertem, ale pořád věřím, že to pravda přeci jen bude!!! *14* *14* *4* *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: ty jo

    mě to taky napadlo že by sme tam šly jako fanklub ale..... je mi 13 a naši mě do Prahy samotnou nepustí *10*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: ty jo

    kéž by....mno kamarádka mi říkala, že prý o víkendu poběží na Evropě 2 nějaká soutěž o Enriho diskografii.....to s těma cedulema není špatnej nápad.. *1* ...ale až někdo budete něco vědět o tom koncertě tak to sem hlavně napiště..díkas... *1* *14* *14* *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: ty jo

    No chtělo by to vyrobit nějaký cedule a napsat tam třeba Osobnosti.cz a pod to ještě třeba přezdívky co tu máme, nebo tak něco...bylo by to super!!! *3* NU a opravdu můžeme jen doufat...na Evropě2, teď pořád melou něco ve stylu...,,Davové šílenství, omdlévající fanynky!!!", nevíte někdo čeho se to má týkat??? Třeba už budou hlásit něco o tom koncertu...doufejme!!! *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: ee

    Taky bych řekla, že ne!!! *14* *14* *4* *8*
  • terulinkab

    Fakt??

    Hej ty jo on tady fakt bude mít koncert?? asi mě vomejou..tak to je naprosto úžasný..jenom doufám,že je to pravda..hej ty jo..myslím začnu chodit na angličtinu..sice ji mám ve škole jako vedlejší jazyk, ale začnu chodit na kurzy...kdybych ho náhodů potkala v Praze na ulici, abych se s ním mohla domluvit..to je ÚÚÚCCHHHVVVAAATTNNÝÝ!!! *15* *3* *14* *14* *14* *14*
  • ??

    hele ta holka si z nás snad dělá šoufky nebo co!! napíše sem že bude mít enri koncert a pak se už neozve??
    když sem si to přečetla tak sem mohla zbláznit radostí a teď mi ta radost pomalu ubívá....já sem nikdy neradovala předčasně, ale tohle mě prostě dostalo a já byla šťastná jak blecha...teď to o sobě říct nemůžu...sem hodně zklamaná!!! *9*
  • kristyn875

    Re: ty jo

    to by byl super...aspoň poznám další supr fanoušky Enriho *1* ....mno já bydlim v Příbrami takže to mám kousek....jenom doufám, že ten koncert fakt bude... *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit