Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: ty jo

    hmm tak to já bych musela jet sama....a nebylo by super kdybychom se nějak domluvily a někde před halou jsme si dali sraz a šli tram spolem?? jako fanklub?:-) *4* *4*
  • zuzik117

    Re: ee

    už asi ne, ne?
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: ty jo

    To se máš to já spíš pojedu s taťkou než s mamkou ale ten koncert bude v Praze takže mě nezbyde nic jinýho než jet domů po tmě *9* ale jinak kdybych byla na tom koncertě tak bych se asi zbláznila *14* *14*
  • amerika

    ee

    Hej neví tady někdo jestli ještě chodí s Kurníkem??? *9* *14* *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: ty jo

    Mno, já už mám domluvenou mamku!!! Ta nějak neprotestovala, ale taťka nás bude muset stejně odvést!!! Naštěstí mám v Praze tetu, takže nebudeme muset jet v noci domů... *3* Penízky sem si šla dneska uložit na účet, ať je mám hezky uschovaný, a pak nepostrádám...a mamce to taky musím zaplatit!!! Ale to je úplně jedno, hlavně že budu na Enriho koncertě!!! Moc se těším!!! Jupí, juchů, huráááááá!!!! *14* *14* *8* *4*
  • zuzik117

    Re: Re: ty jo

    Já bych na něj taky hrozně chtěla jít, ale nwm jestli mi to vyjde, pač by tam jeden s rodičů musel jet se mnou a to nwm jestli se jim bude chtit tak sem řekla taťkovi že už mam našetřeno na lístky a on mi řekl že sem blázínek že tam se mnou možná zajede tak uvidim
  • kapitolka

    Re: ty jo

    já jsem o kousek dál od prostějova.....a ani na vteřinu bych neváhala..jen kdyby byly penízky....tak snad to vyjde *4* *4* *4*
  • Re: Re: Re: eee

    a odkud to vis ze se s Annou rozesli??? *3*
  • kamik21

    Super!!!!

    Ahoj doufám, že to je pravda to by byla ta nejlepší věc, která by mě mohla potkat *3* *14* *14* *4*
  • amerika

    ty jo

    to je uplně good jestli tady bude mit koncert bydlim u Brna ale zajela bych si tam!!!!Když sem si to přečetla myslela sem si že mě klepne *14* *14* *4* *15* sem uplně happy *1* *3*
  • kristyn875

    Re: Re: Re: koncert

    já sem strašně šťastná...jenom doufám, že ta holka co to sem psala nekecala....fakt bych nechtěla bejt zklamaná....na ten koncert čekám už strašně dlouho... *1* .... *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: koncert

    Peníze si půjdu co nejdříve uložit, ať potom nestrádám!!! Mocinky doufám, že je to pravda!!! A modlím se za to...už se tak těším!!! *14* *8* *4* *14*
  • kapitolka

    Re: koncert

    no mě se to taky snaží pár lidí vymluvit...a to by se přece vědělo kdyby měl přijet ne?? Jen doufám, že teda přijede peníze už nějak seženu jen abych mohla vidět Enríska pěkně zblizoučka *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    koncert

    Napiš už prosím, kde jsi to zjistila!!! Pořád nevím jestli je to pravda, páč se mi to pár lidí snaží vykecat, že to není možný aby tu byl již tak brzo a ještě se o tom veřejně nevědělo!!! Nevím jestli se mám radovat, nebo být sklamaná a pocity se mi teď strašně pomíchaly!!! Pls. napiš to sem... *9* *7* I když ti to věřím, chci se ujistit, doufám, že to chápeš!!! Ony někdy falešné naděje nejsou nic příjemného... *9* Moc, moc ho chci vidět tak mi ten super pocit nezkaz!!! *14* *14* *4* *8*
  • petra6

    Re: Re: Re: koncert!!!

    To by bylo úúúúžasnééé *14* *1* *1* *4*
  • katy22

    Re: koncert!!!

    fakt jo!!!!!!! to je skvelyyy *14* jestli teda prijede i k nam tak urco pojedu *1*
  • lucinkavokacova

    Re: koncert!!!

    mno toe teda supééér...těšim se na něj..mooocinky *15* *15* *4* *4* *3* *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: koncert!!!

    Já sem zjistila jen to, že bude mít v roce 2009 turné po Evropě, takže sem předpokládala, že se staví i u nás!!! *3* *14* *4* *8* *14* A kde jsi to zjistila ty???
  • Re: koncert!!!

    kde jsi to zjistila??
  • koncert

    týjo to je superrrr!! až budete vědět přesné datum tak mi určitě písněte!!!už se strašně moc těšiiiim!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit