Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: eee

    Tak to máš naprostou pravdu!!! Ale stejně nikdo neví jak to s nima je, někteří tvrdí, že ten rozhovor byl jen zástěrka, ale já bych Enrimu i věřila, páč byl opravdu dost smutnej a bral to vážně!!! *14* *14* *8* *4*
  • amerika

    eee

    Enrique je úžasnej a je jedině dobře že se s Annou rozešli nehodili se k sobě *14*
  • pelclovajana

    Re: Away

    Jujky, je úplně úžasný!!! Enrísek je nádhernej, akorát že je tam takej smutnej, ale to už k tomu asi patří!!! Doufám, že se brzy objeví v hudebních televizích a to na první příčce hitparád!!! LoVe, loVe, loVe... *14* *14* *4*
  • kamik21

    Ahoooj

    Ale zase se na tom videu tváří tak, že to možná myslí vážně. Těžko říct. *7*
  • kamik21

    Ahojky

    Ahojky všichni!Tak jsem se dívala na ty příspěvky co jsem píšete a říkala jsem si, že se zapojím.Tereeeeez má pravdu, je fakt divný, že když to říkal tak se u toho tak trochu smál. Já jsem na jedný anglický stránce četla, že se snaží před médiama tajit estli sou s Annou zasnoubení nebo vzití nebo se ani nikdy nevzali nebo estli se rozvedli. Napadá mě, že to mohl třeba říct schválně, aby se v tom média nevrtala. Nemyslíte? Ale jak to je to ví asi jenom ani dva.Jinak všechny jeho písničky jsou skvělý
    *4* *3* *14*
  • kristyn875

    Away

    ahojík všichni...už ste viděli to Enriho nový super videjko Away?... *14* je fakt klllááášný....a Enrikoušek *4* tam vipadá ÚŽASNĚÉÉÉ *14* *8* *14* *3* *1*
  • Youtube

    Holky kdybyste si precetly ty prispevky pod tim videem na youtube asi by jste zjistily, ze si dela srandu, uz jenom zvlastni je to, ze ta reporterka jak se ho na to pta, se smeje...to mi prijde dost blby, a taky si myslite ze by to na ferovku rekl ze ho vyhodila? podle me tohle nikdo do medii nerika...a kdyby na tom byl spatne psychicky tak uz vubec by nesel davat rozhovory...nevim no...mozna ze se ,,radujem,, predcasne... *9* *9* *3*
  • pelclovajana

    Anna

    No tak řekla bych, že se s Annou teda fakt rozešel!!! *3* Už je zveřejněný i článek, ale zatím sem ho našla jenom v němčině(německy neumím, ale dá se to z toho vyčíst)!!! *5* *14* *14* *4* Enrísek můj milej, doufám, že není moc smutnej... *8* *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: :)

    A jaká je adresa toho videa??? A kdy tam bylo přidaný, doufám, že před nedávnem!!! *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: youtube

    Já vím, připadá mi to strašně roztomilý!!! *14* *14* *8* *4*
  • kapitolka

    Re: Re: youtube

    Jé to si napsala hezky Enrísek *14* *4*
  • pelclovajana

    Re: youtube

    Mmmm, taky mi připadal dost smutnej, když o tom mluvil...na jednu stranu je mi ho strašně líto, ale nadruhou...aspoň se jí konečně zbavil a může si najít nějakou přítelkyni, která se k němu bude víc hodit!!! Nu uvidíme co se z toho ještě vyklube!!! Jo a v té vile fakt asi bydlí ta potvora a on se musel přestěhovat do hotelu...ta ženská je norm. vydřiduch!!! Chudák Enrísek... *9* ... *14* *14* *8*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: youtube

    hej,jsme to trochu předpovídaly,nedávno se tady někdo ptal,jestli je Enri pořád s Annou a všichni tak psali že asi jo a že to asi nelíp vědi oni dva a já napsala že asi jo a jestli ne tak se to stejně brzo dozvíme! A najednou se na youtube objeví to video!!! Docela dobrý,bychom mohli předvídat *1* A co se týče toho videa-blbne mi internet a tím i youtube,takže jsem ho zatim neviděla,ale pak určitě mrknu *3* *3* *4* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: youtube

    chudák Enri...je mi ho fakt líto...tohle si nezasloužil...Anna je fakt potvora...já myslela, že ona bydlí v jeho vile(nebo co to má).....to CDčko je fakt úžasné jako všechny jeho CD... *3*
  • kapitolka

    Re: Re: youtube

    No ale Enri vypadal smutně *9* ...tak to se máš já když jsem oznámila našim že chci navánoce jeho Cd a jenom kancelářský sponky(mám velkou spotřebu *4* ) tak mi na to řekli že mi teda koupí jen ty sponky, a že na to Cd si mám vydělat.....jsem zvědavá jak když jsem pořád ve škole....ach jo ti nechápaví rodiče..... *4*
  • pelclovajana

    Re: youtube

    Nu taky sem se koukala, konečně mno!!! Vykopla ho prý proto, že si ji nechce vzít bo co(když mluví anglicky moc tomu nerozumim, ale snažím se to pochopit, aspoň z toho co už znám)...se mu ani nedivím!!! A na to CD se mocinky těším, už ho mám objednaný od našich k vánocům!!! Juchůůůů.... *15* *14* *14* *4* *4* *3* *1* *1*
  • youtube

    holky Enri je na youtube a řika v jedneom rozhovoru že ho anna vykopla!!chudinka ted´ bydlí v hotelu...a vypadal smutně!!tak se tam dyštak jukněte :)
    jo a k tomu new cd...vypadá to že bude fakt nadupaný skvělíma písničkmama
  • :)

    TAKZE BACHA DULEZITA INFORMACE! NA YOUTUBE OBJENVENA REPORTAZ S ENRIQUEM, KDE RIKA ZE NENI S ANNOU!
  • zirafaandy

    Re: Re: Čawky =D

    já teda myslím že to budou prodávat i normálně v obchodě,ale bude to stát tak
    500 Kč !!! Insomniac stálo taky tolik! *9*
    Ale zase je to bestovka a je tam těch písniček 16,to je celkem dost. *3* *3*
  • petuna

    Re: Čawky =D

    to cd je na internetu na zboží že si ho můžeš objednat až vyjde ale zajímalo by mě jestli se bude prodávat i normálně v krámě
    jinak stojí asi 441Kč a eště poštovný
    *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit