Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: Re: enri a nadiya podruhé!!!

    To teda jo!!! *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: koncert!!!

    Tak to je odvaz...sem málem omdlela štěstím!!! Sice jsme to předpokládali, ale tohle je prostě ú.ž.a.s.n.ý!!!!!!!
    *1* *1* *14* *14* *8* *4* *3* *3* *4*
  • kapitolka

    Re: Re: koncert!!!

    já nenacházím slov.... *4* *4* akde jsi to zjistila???
  • kristyn875

    Re: enri a nadiya podruhé!!!

    teď sem si tu písničku poslechla je opravdu skvělá....jako všechny *1*
  • kristyn875

    Re: koncert!!!

    no to je naprosto SUPER... *1* *15* *15* *14* *14* ...odkud to víš???
  • kyrstyn

    koncert!!!

    v roce 2009 bude mít Enrique v praze koncert!!!!!Datum není určené ale bude to na konci února lístky cca 900-1500Kč *3* *5* *14*
  • pelclovajana

    enri a nadiya podruhé!!!

    Že by další nový duet!!! Už to tak vypadá...takže další nová písnička, i když nese stejný název jako jedna předešlá... Miss you...je prostě úžasná...to nové CD Greatest hits, prostě musím mít!!! Už se strašně těším na Vánoce...mám ho slíbený!!! :o))) *3* *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: lllooovvveee

    Fakticky...tak to vítej mezi námi!!! *1* *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: e-mail

    To jo no, ale co se dá dělat...byl by potom asi těma emailama zahlcenej...to hold musíme pochopit!!! *9* *14* *14* *8* *4*
  • katy22

    e-mail

    ACHJO TO JE ŠKODA *9* *9* *14*
  • amerika

    lllooovvveee

    I LOVE ENRIQUE *14* *3* *14* *4* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: e-mail

    Jo tak to teda newim...ještě jsem ji nikde neobjevila!!! A myslím, že ani žádnou veřejnou nemá... *9* *14* *14* *8* *4*
  • katy22

    e-mail

    ahojik nevite nekdo enriqueho e-mailovou adresu? *14* *9*
  • pelclovajana

    Re: Óčko

    http://ocko.idnes.cz/klip-ve-stylu- filmu-blade-0h3-/ocko-reportaze.asp ?c=A081109_133356_ocko-reportaze_nh
  • pelclovajana

    Óčko

    Konečně něco o Enrim v češtině...možná jste už viděli, ale já ne, takže to tu dávám!!! *1* *4* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re:

    Ju, už si ji pouštím do hlavy asi týden a připadne mi celkem dobrá... *3* Enriček samozřejmě zpívá úžasně jako vždy, ale Ciara tomu zase přidává na zajímavosti...myslím, že tahle píseň je příkladem dokonalé kombinace!!! *14* *14* *4* Toť můj názor... *1*
  • zuzik117

    Re:

    Nu už jsem slyšela.. Je jasný, že Enri je lepší, ale myslim si, že ta Ciara že to nenni tak špatný ale Enri je lepší to s teboou musim souhlasit *14*
  • kamik21

    "Takin Back My Love" Enrique Iglesias feat. Ciara

    Ahojky všichni! Už ste slyšeli tu písničku "Takin Back My Love" je úplně super ale ta Ciara co to s nim zpívá mě přijde že to spíš kazí ale on tam zpívá jako vždycky kráásně *14* *14* *4* *14* *3*
  • kamik21

    Kdo ví jak to doopravdy je

    Ja fakt neim to ví stejnak jen oni a my se to asi bohužel nedozvíme jak to je. *7* ale Enrique by si zasloužil ňákou mnohem lepší přítelkyni než je Anna. ale zase nemůžem vlastně moc posuzovat když jí vůbec neznáme. ale i tak. *4* *3* *14*
  • amerika

    Re: Re: eee

    Jo přesně ta kráva se tomu ještě smála!!!!Chudáček *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit