Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Čawky =D

    tak ahojky,zase žádný nový příspěvek,tak já něco napíšu,ale nwm jestli to už nevíte (starší informace),ale to je jedno :-))

    Takže jsem četla na jednom blogu,že Enrique vydá CDéčko jeho největších hitů "Greatest Hits" a mělo by vyjít 11.listopadu.08 (nwm ale jestli u nás) a bude tam 16 písniček staršícha a dvě nové (právě ty Away a Takin Back My Love)

    Tady Tracklist:
    1. Bailamos
    2. Away ( ft. Sean Garrett )
    3. Hero
    4. Be With You
    5. Takin´Back My Love ( ft. Ciara )
    6. Rhythm Divine
    7. Do You Know?
    8. Tired Of Being Sorry
    9. Escape
    10. Could I Have This Kiss Forever ( ft. Whitney Houston )
    11. Not In Love ( ft. Kelis )
    12. Don´t Turn Off The Lights
    13. Love To See You Cry
    14. Maybe
    15. Addicted
    16. Somebody´s Me
    17. Can You Hear Me?
    18. Push ( ft. Lil´Wayne )

    Mno prostě všechny úžasný písničky na jednom CD! P.S.:Tu informci nemám ověřenou,ale snad je to pravda) *14*
  • Re: Re: Článek v Popcornu.

    ha ha *13* *13* *1* *1* *1* *1*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: Článek v Popcornu.

    no mně by se taky k němu hodila nějaká jiná ale co už.... jestli jsou štastní tk jim to přeju *3* *4*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Článek v Popcornu.

    jjo,já taky =) *1* *3* *3* *15* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Článek v Popcornu.

    Super, já ho mám taky a dost mě to překvapilo a potěšilo...celá dvojstrana a navíc s úžasnými obrázky!!! Super, doporučuju!!! *14* *14* *4* *8*
  • Re: Článek v Popcornu.

    já si ho dneska koupila =)
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Článek v Popcornu.

    tjn....ale stejně bych byla rači, kdyby spolu nebyli....se mi ta Anna k němu fakt nehodí.... *9*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Článek v Popcornu.

    já teda taky myslim že jo a jestli ne,tak se to nejspíš stejně brzo dozvíme *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Článek v Popcornu.

    Myslím, že jo, ale nemůžu to tvrdit s přesvědčením...nejlíp to ví asi oni dva!!! *14* *14* *8*
  • petuna

    Re: Článek v Popcornu.

    Chodí ještě Enrique s Annou?
  • pelclovajana

    Re: Článek v Popcornu.

    Hmmm, super, hned zítra si ho koupím!!!! *14* *14* *8*
  • zirafaandy

    Sorry......

    moc se omlouvám,chtěla jsem to poslat jen jednou:-)) *3* *4* *3*
  • zirafaandy

    Článek v Popcornu.

    čaw,tak koukám že tu neni moc new komentíků,tak taky něco přidám- jsem dneska viděla novej popcorn (na titulní stránce jsou Jonas Brothers) a byl tam taky titulek
    něco jako "Enrique Iglesias: Zamilovaný romantik" a u toho malá fotka Enriho a Anny
    tak jen tak abyste to věděli,že je teď v popcornus nim článek =) *1* *14* *3* *14* *4* *4* *3* *1* *15* *4* *1*
  • zirafaandy

    Článek v Popcornu.

    čaw,tak koukám že tu neni moc new komentíků,tak taky něco přidám- jsem dneska viděla novej popcorn (na titulní stránce jsou Jonas Brothers) a byl tam taky titulek
    něco jako "Enrique Iglesias: Zamilovaný romantik" a u toho malá fotka Enriho a Anny
    tak jen tak abyste to věděli,že je teď v popcornus nim článek =) *1* *14* *3* *14* *4* *4* *3* *1* *15* *4* *1*
  • petuna

    Re: Rozhovor

    já jsem Petra bydlim ve Starym Kolíně,to je vesnice u Kolína.je mi 13.Bavěj mě in-line brusle,čtení, poslouchání písniček,ráda se flákám s kámošema,ve škole mě baví přírodopis a zeměpis.ráda chodím na procházky s naší fenkou Bessynou,jezdím na koni a tak *4*
  • pelclovajana

    Stahujte jak o závod!!!

    Tak už máme ke stažení obě dvě ty super písně!!! Tady dávám odkazy... :))) *4*

    Takin Back My Love: http://www.zshare.net/audio/503569958700e2e2/

    Away: http://www.uloz.to/873561/enrique-iglesias-feat-sean-garrett-away.mp3

    Mělo by to jít bez problémů!!! *1* *14* *14* *8*
  • pelclovajana

    Re: Re: Takin back my love

    Jo a Away už ke stažení je, můžu poslat na ICQ, ale Takin back my love jsem ještě nanašla!!!! *14* *14* *8*
  • petra6

    Re: Takin back my love

    Jo už jsem ji taky slyšela je upe super ale jako fakt
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Rozhovor

    Ahojky mně bude za chvilenku 17, chodím na SŠ kde je hlavní předmět chemie:-) baví mě fotbal a vše kolem něho ale i veškerý míčový hry. Ráda čtu, občas něco ukuchtím *4* . Jsem redaktorka školního časopisu. Můj život je ted dost nabitej ale zvládám to...jen díky kafé, kamarádům, rodině a ENRIM *14*
  • kristyn875

    Re: Takin back my love

    jj ta písnička je fakt skvělá....Enri ty se nezdáš *3* *14* .....nevíte někdo jestli už sou někde ke stežení...?? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit