Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Takin back my love

    Ahoj lidičky, slyšeli jste už tu druhou písničku Takin back my love??? *14* *14* *4* *8* Je fakt dobrá, takže doporučuju a Enrimu strašně chválím, stejně jako Away!!! *14* *14*
  • petra6

    Re: Re: Re: Rozhovor

    Tak jako mě je 15 a zachvíli mi bude 16..jinak jako chodím už na sš na gympl...bydlím v takové taky malé vesnici vedle frýdku-místku jestli to znáte jinak ráda se setkávam s kamarádama a podníkame nějaké věci no ráda lyžuju no a toho je hodněěě ...a enriqeho písničky mi vždycky zvednou náladu.... tak jako mě nic nenapáda ještě co bych o sobě napsala no třeba že se řídím tím samým heslem jako enrique "Uživej si života dokuď to jde"
  • pelclovajana

    Re: Re: Rozhovor

    Jinak mám se přímo ukázkově, je mi 14, ale zanedlouho mi bude 15...bydlím v Loučné nad Desnou...to je taká malebná vesnička v okrese Šumperk a leží přímo pod nejvyšší horou Jeseníků, což je Praděd...jinak ve škole mívám většinou 1 a 2, ale povede se samozřejmě i nějaká ta 5...na vízo jsem zatím měla nejhůř jenom jednu dvojku!!! Taká haluz.. *5* A co dál??? Mno tak třeba moje záliby: Určitě je to hlavně sport...v létě hlavně in-line brusle a kolo, mno a v zimě si užívám sníh, ať už je to na lyžích nebo na snowboardu!!! Zimu přímo zbožňuju...a celoročně provozuji florbal, voleybal a taky jezdím po různých atletických závodech se školou!!! *4* Můj život je celkem nabytej, ale dá se to zvládat...Enri mi vždycky pomůže!!! *14* *14* *8*
  • pelclovajana

    Re: Rozhovor

    Jo, to by šlo!!!! *3* *1*
  • petra6

    Rozhovor

    Tak můžem tu rozjet nějaký seznamovací rozhovor...jak se máte kolik vám je let kde bydlíte jak škola atd.... *3*
  • pelclovajana

    Re: Enrique

    Taky sem četla a dost mě to dostalo...ještě, že to dopadlo takhle!!!! *9* *14* *14* *8*
  • kristyn875

    Enrique

    ahojky....normálně v blesku psali, že když letěl Enrique do Londýna tak se jeho letadlo málem zřítilo.....to je hrozný...naštěstí stačili nouzově přistát....
  • kristyn875

    Re: hojky

    mno zatim nic, ale mělo by to být všechno ke stažení od 11. listopadu *14* *1*
  • pelclovajana

    hojky

    Tak co lidičky!!!! Nic novýho o Enrim, nebo třeba ta písnička???? *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: LOVE

    mno tak to tě příjímáme do klubu, řekla bych!!!!! *14* *1* *14* *1* *8*
  • piluska

    LOVE

    Enrique je super!!!!!!! *14* *14*
    Já ho upa žeru!! *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: KONEČNĚ

    Tak to já taky mno!!! Už se nemůžu dočkat... *14* *14* *4* *8*
  • kristyn875

    Re: KONEČNĚ

    jjj....je to fakt super písnička...Enrique je prostě nej nej nej *1* *14* ....te´d bych ještě chtěla slyšet tu druhou písničku takin back my love, kterou nazpíval s Ciarou
  • pelclovajana

    Re: KONEČNĚ

    Máš úplnou pravdu, opravdu je úžasná!!! Nádhera, cool!!!
    *14* *14* *4* *8*
  • kapitolka

    KONEČNĚ

    KONEČNĚ!!!!!!plná berze písničky Away *4* *4* *4* je naprosto úžasná fakt nádherná no prostě k ní není co dodat poslechni si jí a uvidíš sama *14* *14* *4* *4* *14*
  • alenka7

    Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

    Ta písnička je úúúúúúúúúúplně náááááááááááááááádh erná *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

    už je na youtube??? tak to se jdu hned podívat!!! *14* *3* *4* *14* *1* *1* *3* *4* *15*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

    No lidičky...zní to fakt úžasně!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

    Chtěla jsem napasat krásná *3* *4* *3*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: nové singli

    Ahojík lidičky písnička Away už je na youtube a je opravdu moooocinky kráááásnýýýýýý *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit