Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KOMERCE

    KOMERCE
  • kyrstyn

    stranky:D

    http://vivamusic.org/cz/artists/enr ique-iglesias/
    http://ulzana.blog. cz/0708/enrique-iglesias-foto
    *14*
  • kyrstyn

    ksiltofka

    *14* jaka ksiltofka?? *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    Jo tý mojí taky, ale každý den ho samozřejmě neposlouchá... *14* *14* *4* *8*
  • bambula123456789

    Re: Souhlas!

    Jo jenom že all-x jsou blbciiiiiii *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ty nesnáším
  • petuna

    Re: dopis

    prosím dáš sem jeho adresu a kdes ji sehnala? *3*
  • petuna

    Enrique

    ahoj prosím nedala by si sem jeho adresu vůbec nevim kde ji sehnat.mocinky předem děkuju *4* *4* *4*
  • kyrstyn

    důkaz:-D

    Moje mamaka ho taky poslucha neni pubertak *1*
  • petra6

    Re: ENRIQUE I.

    Jo pravda uplně si to tu řekla skvěle
  • terulinkab

    Trapas

    Ahojky.Každý může mít svůj názor a nikdo mu do toho nemá právo kecat a odsuzovat ho. Já poslouchám také Enriqueho..mám doma 5 jeho cd a plakáty. Jeho hlas je úžasnej a on moc hezkej.Můžu také odpřísáhnout,že se líbí i mojí mamince,které je teda rozhodně přes 18.No a pokud se podíváte na záznamy z koncertů,nemyslím,že tam uvíte jenom samé 13-ky až 18-ky.. Ale je také pravda,že super jsou i All-X..já jsem jim teda hooodně fandila v X-Factoru a když skončili,byla jsem hodně zklamaná. Každý má prostě svůj styl hudby a za to by ho nemělo okolí odsuzovat *13* ..mějte se hezky ahojky *4*
  • kyrstyn

    ENRIQUE I.

    Enrique iglesias je proste super kluk *14* moc ho mam rada mam vsechny jeho cd *3* ..plakaty a podobne..Kazdy muze mit svůj názor *9*...miluju jeho hlas,písnicky a jak tancuje je prostě k sežrání *1*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    mí mámě taky,už jsem to jsem psala *1*
  • petra6

    Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    jo moji mamce taky
  • aaandy

    Re: Re: Re: Souhlas!

    mojí mamce a babičce se taky líbí *1* já bych řekla že ho nemají rády jenom holky do 18.. to je kravina *5* navíc i písničky se mamce líbí...
  • zirafaandy

    Tolerance:-))

    souhlas,nebudem se hádat,každý má jiný vkus,ale nemusíte svůj odpor k Enrimu a k jeho fanouškům vyjadřovat nadávkami a urážkami *13* *13* *13*
  • zirafaandy

    Re: Re: Re: NeSouhlas!

    jak už jsem psala,znám plno lidí který už dávno nejsou v pubertě a Enriho poslouchaj.tak nám to tady nerozmlouvej *13* (my ti All X taky nerozmlouváme)
  • zirafaandy

    Můj názor !!!

    máte pravdu,každý může mít úplně jiný názor a já píšu můj názor:Písničky All X se nedaj srovnávat s písničky Enriho, protože to je nejen jiný styl,ale písně které zpívali All X nebyli jejich (byli bud úplně nebo částečně přebrané od jiných interpretů) a tak o tom můžem diskutovat až budou mít svý vlastní písně!!! A navíc,třeba moje máma Enriqua taky poslouchá a moc se jí líbí a to je jí opravdu víc než 15 !!!! A třeba Can you hear me patří k mejm úplně nej songům,a celý léto jsem na tom byla úplně závislá !!! ale jak řikám je to MŮJ NÁZOR!!! *4*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Souhlas!

    omlouvám se naší češtinářce, že jsem napsala sklamat se s přepisuji to na Zklamat....ne třináct mi opravdu není *15* *15* a kolik je tobě, že máš takové řeči??? 10?? možná 11 ale víc ne....
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    Jo, tak dobrý, já tě odsuzovat nebudu, ale pořád nwm, proč si psala takový komentář právě k Enrimu!!! *7* Řekla bych, že tyhle diskuze jsou určeny spíš pro fanoušky, i když na to není psaný pravidlo...ale jestli ses prostě musela někde rozepsat o All-X, tak prosím, ale mohla sis ten názor radši nechat pro sebe!!! *9* Jo chápu každý máme svůj styl a tudíž ostatní hudbu slyšíme jinak, než ti kteří ji poslouchají třeba každý den, ale proč se o tom hádat!!! *4* Každý má nějaké to plus, ale každý by se měl držet svého!!! Fakt mě mrzí, že jsme se tady o tom museli hádat...Enrique and All-X peace!!! *4* *14* *14* *3*
  • Re: Re: Souhlas!

    Tak to jsou jedny z mááála. Máš v tom chyby, jde vidět, že ti víc jak 13 být nemůže a to že ho poslouchaj ti fakt nežeru. Možná jo, však ať se jim líbí co chce, ale tak horký to nebude. Však já chápu, že se ti líbí a miluješ ho, já zase All-X.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit