Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapitolka

    Re: Souhlas!

    nemyslím si, že když se někdo ukazuje bez košile a má hezký tělo tak je namachrovanej... *13* *13* buhužel tě musím sklamat protože zde nepíší jen hoky co jsou ještě nezletilý ale i ty co chodí do práce!!!!!! např. má mamka ale i důchodkyně u nás v DPS ho poslouchají a říkají "být mladší tak už trsám" *4* *4* když máš takový řeči že jsme pubertačky tak proč jsem lezeš???
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    chápu, že každý má svůj názor, ale tohle je docela hnusný, co tu píšeš o Enrim....sama chodím zpívat takže vím, že hudební sluch mám a tak dobře poznám, že jeho písničky se opravdu neopakují.....možná pořád zpívá romantické písně, ale to je na tom to krásné *4* ....
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

    jj však v poho ale nemají svoje vlastní písničky až na tu africu ta je mimo jinej bezvadná ale proslavili se tím že předělal li jiný písničky...enri má svoje...ale zas nemohu soudit páč akorát vím co zpívali v x factoru....podle mě nejde dělat všechno na 100% bud suprově zpívají nebo hrají oboje nejde....
  • Re: Re: Re: Re: Enrique

    A viděla si je vůbec někdy v divadle? Asi ne, co? Tak je neodsuzuj. Kdybys viděla kde všude hráli asi bys nechápala. Luky dokonce točil i s Brucem Wilisem a Tmavomodrej svět a takový. A hrajou a zpívaj v muzikálech asi si nikdy nedělala zkoušky na hereckou konzervatoř, tak nevíš jak to je těžký, já taky ne, ale dokáži si to představit. Když sem na nich byla v divadle tak úplně echcelovali. Jsou super. Můj názor, byla bych ráda, kdyby si mě pochopila jako ta kapitolka myslím.
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Enrique

    no tak teď si pobavila ty mě....herci??...ti jsou možná tak šašci a ti se hodí akorát do cirkusu a né do divadla!...už sem fakt radši nepiš...snadší bude,když si najdeš ty tvoje all x a tam si o nich budeš cukrovat jak chceš.....tady akorát každýho štveš....čau *9*
  • Re: Re: Re: Re: Enrique

    A ty jsi s All-X mluvila? Enrique je super, tak s ním ani nemusím mluvit, je to kapitola sama, super, ale nelíbí se mi akorát ty písničky. Máš dobrej názor akorát All-X se neopakují, Africa- jiná, Lets get retarded- jiný, Brňákům je hej- jiný, Drive my car- jiný.... mohla bych pokračovat, ale je to jen můj názor. Jsem ráda, že si mi je ůplně neodsoudila, protože je mám moc ráda a nádherně se s něma povídá, podepíší se Vám, vyfotí se s Váma, s úsměvem ochotní prostě. Maj super hlášky.
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Enrique

    promin, že jsem napsala že Enri neumí zpívat když jsi to nenapsala....nemůžou se porovnávat all x a Enri páč každej má jinej styl. nevím jestli ostatní holčeny mají hudební sluch ale já hrála na flétnu tak si myslím že hudební sluch mám...a allx se taky opakují...ano je to pravda vždyť to jejich vystoupení je založeno pořád na tom samém...a ty jsi s Enrim mluvila???
  • Souhlas!

    Souhlasím! All-X naprosto miluju, nechápu, kde jste vzaly, že se předvádí. Jsou naprosto přirození a samy sebou. Enrique ne! Je to namyšlenej šampón, jen se podívejte na ty jeho fotky, ukazuje se tam bez košil a vrhá ,,sexy'' pohledy. Myslí si kdovíjak není sexy, přitom je trapnej. 100% Vám všem je méně jak 18 let, nikdo jinej ho neposlouchá. Věřte, že to potom opadne! All-X mají i fanynky všech věkových kategorii a tihleti šampóni oslní tak akorát 15 puberťačky a to ještě k tomu ne všechny! Můj názor, uvítala bych kdybyste se nevztekaly a pochopily, že se prostě někomu nelíbí. Však když se vztekáte, akorát ukazujete, že jste ještě malá nevyvinutá děcka.
  • Souhlas!

    Souhlasím! All-X naprosto miluju, nechápu, kde jste vzaly, že se předvádí. Jsou naprosto přirození a samy sebou. Enrique ne! Je to namyšlenej šampón, jen se podívejte na ty jeho fotky, ukazuje se tam bez košil a vrhá ,,sexy'' pohledy. Myslí si kdovíjak není sexy, přitom je trapnej. 100% Vám všem je méně jak 18 let, nikdo jinej ho neposlouchá. Věřte, že to potom opadne! All-X mají i fanynky všech věkových kategorii a tihleti šampóni oslní tak akorát 15 puberťačky a to ještě k tomu ne všechny! Můj názor, uvítala bych kdybyste se nevztekaly a pochopily, že se prostě někomu nelíbí. Však když se vztekáte, akorát ukazujete, že jste ještě malá nevyvinutá děcka.
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Enrique

    mno když je máš tak ráda *9* tak si to piš na jejich diskusi a nám to sem necpi...my na to nejsme zvědavé!
  • Má pravdu!

    Ty co tu píšeš o All-X, máš pravdu. Fandím samozřejmě Enrimu, ale neměly bychom tě odsuzovat, jen proto, že se ti líbí něco jiného. Je pěkné, že si o něm napsala i něco pozitivního. Holky, má pravdu i s tím, že se to opakuje, když se zaposloucháte do té hudby tak uvídite, že to je opravdu stejné. Názor, že ta písnička je super, mi to ale nemění. Enrique je super. Lowinkuju ho prostě!
  • Re: Re: Enrique

    Opravdu nechápu, když někdo nedokáže pochopit, že se prostě někomu líbí něco jiného. To že tu píšu o All-X je zakázáno? O ničem nevím teda! A All-X neumí zpívat, jo? Tak to mě pobavilo. Asi jsou to herci a ti prostě umět zpívat musí a zvláště muzikáloví herci! Ti musí umět zpívat profesionálně. Tolik talentu. Navíc je ani neznáš, mluvila si s nima někdy? A to že ta písnička Can you here me, je number one, je možná tím, že jen ty fanynky posílaly jednu sms za druhou. A co jako? A až se ta písnička ohraje a přestane se ti líbit, tak si na mě vzpomeň, myslím, že to bude brzy. All-X se rozhodně neopakují, ale Enrique ano. Nemáte hudební sluch. V tom případě si někde najděte napsanou hudbu a text a běžte za odborníkem a uvidíte, že Vám řekne, že je to stejné. Tu písničku jsem ani nedoposlouchala do konce, protože mě to už nebavilo. A vůbec, vzpomenete si ještě na tu písničku Do you know? Už ne, co? Automaticky, samozřejmě napíšete ano, ale mně je to jedno, Já jsem si vybrala All-X a jsou super. Navíc jste asi úplně mimo, předčete si to znova a uvidíte, že jsem tam psala, že Enrique umí zpívat a tak a že se mi akorát nelíbí jeho písničky. Byla bych moc ráda, kdybyste člověka jako mě neodsuzovali za to, že má jen taký názor. Děkuji.
  • Re: Re: Enrique

    Tak to asi bohužel nemáš hudební sluch. Enriqueho písničky se mi nelíbí, protože se opakují. Nechápu proč se tak rozčiluješ, mám prostě takový názor. Našla jsem na Enrim i něco pozitivního za to ty na mých All-X ne. A zuřím snad? Ne! Protože dokáži pochopit, že se prostě někomu nelíbí. Šašky ze sebe nedělají, jsou prostě super a improvizují, nic se neopakuje. BELUM All-X, mám Vás moc ráda.
  • kapitolka

    Re: Re: Re: SVATBA

    děkuji mockrát už jsem ji našla *3*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Enrique

    holky jen s váma souhlasím!!!!! ta osoba co napsala, že neumí zpívat, že se opakují texty a melodie asi slyšela enriqua jednou a nebo dvakrát ale stejnou písničku tak možná proto se ten text a melodie opakovaly.... Enri nemusí si získávat fanoušky tím že na podiu předvádí divadlo snačí jen písnička a úsměv *4* *14* a nechápu jak ta osoba může srovnávat Enriho s all x!!!! beru, že každému se líbí něco jiného ale nechápu proč ta osoba to píše sem??? *7* *7*
  • monas

    Re: Re: Re: SVATBA

    Aha tak to je fakt dost trapný, ale zároveň vtipný *1*
  • monas

    Re: dopis

    Ty jo tak ty jsi dobrá, já bych se bála že tam napíšu nějakou chybu nebo tak. A až se ti ozve dej vědět *3*
  • domca11

    Re: Re: Enrique

    Tak hele za první Enri zpívat umí a to výborně narozdíl od těch tvojich All-X to se říct nedá ti spíš skřehotají než zpívají a za druhé jeho písničky se vůbec neopakují je vidět že nemáš vkus a pro příště buď tak hodná a už sem nelez jestli chceš porovnávat Enriho s těma All-X což se srovnávat nedá protože oni mají do Enriho hooodně daleko *16* *5* *13* *8* *10*
  • kristyn875

    Re: otázka

    jj...je jich spousta....jsou i tady v odkazech....taky je dost dobrá stránka...www.enrique-singer.blog. cz *1* *14*
  • voxi

    otázka

    Hojky všichni. Chci se vás na něco zeptat... nevíte o Enriqeho stránkách?? Já vim,že je www.enriqueiglesias.com ale jsou ještě nejaké jiné-jeho stránky??? *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit