Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: Enrique

    Řekla bych, že právě spíš All-X, se pořád opakují a navíc neumí zpívat, narozdíl od Enriho!!! A taky nwm, proč se předvádíš s nějakým All-x, zrovna v této diskuzi!!! A ještě něco Can you hear me, je ta nejlepší písnička co existuje a jestli sis nevšimla, tak se nelíbí jen nám co jsme tady, ale taky většina národa ji dlouho volila jako číslo jedna mezi songy!!! A jestli se nelíbí zrovna tobě, tak to už je tvůj problém a máš si to radši nechat pro sebe!!! All-X není ani hudba, umí se jen předvádět, což jim nemůžeme mít za zlé, ale zpívat opravdu neumí!!! Měli by si založit divadlo, nebo spíš cirkus!!! *13* Nazdar a příště už se radši neozývej!!! *10* *16* *8* *5* *9*
  • kristyn875

    Re: Enrique

    nevím co se ti na Enriho písničkách nelíbí....nějak se mi nezdá, že by měly stejnou melodii nebo text!!!! *16*
    Enriqueho písničky maj aspoň nějaký souvislý text zato all x....prosim tě ty se chtěj jenom předvádět..... *13*
  • Enrique

    Enrique Iglesias je super, je krásnej, krásně zpívá a má super hlas, ale jeho písničky se mi nelíbí, protože se tam pořád opakuje hudba, text a nudí mě to. Can you hear my se mi vůbec nelíbí. Prostě nemám ráda písničky co se pořád opakují, radši si poslechnu All-X, ti se neopakují vůbec a tak je to super. Je škoda takových zpěváků, ale oni za to nemůžou, že musí zpívat takové písničky, oni si ten text nepíší a hudbu nehrají, ale zase se mají ozvat, že chtějí napsat něco pořádného. Takových zpěváků, nebo zpěvaček je víc, co by mohly mít super písničky, protože dobře zpívají a tak se to opakuje a skoro nikoho to nebaví. To není žádná hudba, hned se to ohraje, proto poslouchám jen All-X, ti se neopakují.
  • obrazek007

    ahojik

    ahojik pokeca nekdo? *3*
  • obrazek007

    Re: Enrique.....

    jj moc je to super *3* *1*
  • voxi

    Re: Re: Enrique.....

    no,tak nějak jsem to myslela *1*
  • zirafaandy

    Re: Enrique.....

    jo,je super,patří k mejm oblíbenejm songům,akorát úplně "nová" zase neni,ale je to zatim nejnovější písnička *14* *4* *14* *3*
  • pelclovajana

    Re: Enrique.....

    Nedá se říct, že je až tak nová, ale samozřejmě se mi líbí!!! *14* *14* *8*

    *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: SVATBA

    No tak tady je odkaz na tu stránku...http://www.creative-enri que.de.vu/, a tady už postup, jak se k té fotce dostat: nejdříve se objeví úvodní stránka, zde stačí kliknout na ENTER, na další stránce klikneš na GALLERY, potom ENRIQUE PHOTOS, kousek sjedeš a klikneš na ENRIQUE a ANNA, a potom už uvidíš jen je dva a když na této stránce sjedeš úplně dolů uvidíš zrovna né moc pěknou fotku a ještě v rámečku!!! Tak papik a ať najdeš!!!
  • voxi

    Re: Re: Re: Bravo Girl

    ono se to,ale pořád mění. oni se totiž jednou pohádaj a potom hned rozejdou a potom zase zjistí,že to bez sebe nevydržej a daj se zase dohromady..složitý *9*
  • voxi

    Re: adresa pro autogram

    jujky,díky díky díky *14* ...tak Enrouši teď se připrav jdu ti napsat *1* *14*
  • voxi

    Re: SVATBA

    já ne! co tam je??? *1*
  • voxi

    Enrique.....

    líbí se vám ta nová ta fotbalová hymna?? CAN YOU HEAR ME??? mě teda mocky *1* *3* *14* *14*
  • voxi

    Re: jej Enrique

    jj to teda je..ty jeho oči *1* ..hmm *14*
  • petra6

    Re: Re: Re: SVATBA

    jn to je fakt trapnééé
  • kapitolka

    Re: SVATBA

    já ji nemohu najít...pomozte mi pls *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: SVATBA

    Jo tak to máš pravdu!!! *1*
  • kristyn875

    Re: SVATBA

    hojky... *1* te´d na to koukám .....to je moc tohle *1*
  • pelclovajana

    kšiltovka

    Jo a dneska mi přišla ta kšiltovka, je mi trochu velká, ale docela pěkná!!! *14* *4* *8* *14*
  • pelclovajana

    SVATBA

    Čusky!!! Už jste někdo viděli tu svatební fofomontáž??? Je na těch stránkách creativeenrique a já dostala totální záchvat smíchu, hned jak sem to spatřila!!! fakt úděsná představa... *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit