Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monnycka_of_lnd

    ...

    tys mu napsala dopis??? cive odkdy umis spaninu??? *9* *13* *1*
  • Re: Re: Re: dopis

    ahojky,ty mas adreu na enriho??...prosim posli na misule111@seznam.cz....prosim moc!
  • pelclovajana

    Re: Re: dopis

    No doufám, že vůbec něco pošle!!! Jo a ve středu by mi snad měla dojít ta úžasná kšiltovka co nosí Enri, ta s těma dvěma stříškama ve předu a hvězdou na kšiltu...*4* zjistila jsem totiž značku, tak ji mám objednanou!!! Tady kdyžtak máte stránky kde ji najdete, je jich tam ještě plno dalších...www.akurtz.com...!!! Už se moc těším!!! V Česku sem ji našla jen jednu a to úplně novou a navíc za úžasnou cenu, byla dovežená jako dárek, ale té paní co ji dostala nesedla, tak ji poslala dál přes internet!!! Měla jsem fakt štěstí, i když bych měla možnost ji dovést z Kalifornie, teda spíš poslat, protože strejda tam žije a jezdí sem na Vánoce, ale tak dlouho bych asi nečekala!!!
    *14* *14* *14* *14* *4*
  • petra6

    Re: dopis

    Tak ty jsi mu napsala tak to fakt Wow.......tak pak se musíš tady pochlubit co ti poslal *4*
  • pelclovajana

    Re: Ohh

    JJ, mi to chápeme!!! *14*
  • pelclovajana

    dopis

    WoW, tak dneska jsem konečně odeslala ten dopis pro Enriho a teď můžu jen čekat a tiše doufat, že mu dojde!!! *3* Mno a jak to tady sleduju, tak se tu zase přestalo cokoliv dít, ale tentokrát už žádný pravidla dávat nebudu...dělejte jak chcete, ale když nenapíšete vy... nenapíše ani nikdo jiný, jelikož nebude mít na co reagovat!!! Tak se nad tím aspoň trochu zamyslete a zkuste to!!! *14* *3* *4* *8*

    *3* Snažte se!!!
  • pelclovajana

    Re: Re: sen

    No tak to nwm, co bych potom udělala s tím psem!!! *1* *14* *14* *4* *8*
  • kristyn875

    Re: sen

    mno o tom mi povídej....mě se zrovna předevčírem zdál skvělej sen o Enrim....a pak nejdřív budík a potom mi to zkazil pes *10* ..... *14*
  • petra6

    Re: Re: sen

    no to by mě taky naštvalo a jak *9*
  • kapitolka

    Re: sen

    rozmlátila nebo tu věc úplně zrušila:-D
  • pelclovajana

    sen

    Dnes v noci se mi zdál úžasný sen s Enrim a zase mě z něj vytáhl ten blbej budík!!! No nerozmlátili byste ho??? A ten sen byl jako živý, opravdu úžasný!!! *14* *14* *4* *8*
  • Ohh

    I want you..my heroooooooo *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: ČLÁNEK V BRAVO GIRL !

    Celkem sem se pousmála nad Enriho rozkouskovaným tělem na jednom z těch obrázků!!! *14* *14*
  • zirafaandy

    ČLÁNEK V BRAVO GIRL !

    Sorry za reklamu,ale ten kdo neviděl ten úúúúúúžasnej článek v Bravo Girl,je na mym blogu i s tim překladem can you hear me a s galerií a videem. Bohužel jsem ten článek musela trochu "rozebrat" (však uvidíte na mym blogu sami),protože se nevešel,ale kdo chce,napište my na blogu do komentářů e-mail,já vám ho pošlu celej!!! Můj blog www.giraffeandy.blog.cz !!! *14* *4*
  • petra6

    Re: Re: Re: pravidla

    Jn nějaké překvápko a nebo film *15*
  • pelclovajana

    Re: Re: pravidla

    Hmmm, chtělo by to zase nějaké příjemné překvápko!!! Nějaký nový song!!!! *14* *14* *4* *8*
  • kapitolka

    Re: pravidla

    jj CD by mohl zase vydat a nebo natočit nějakej filmík *3*
  • petra6

    pravidla

    Pravidlo Jen tu junku tak hned tady něco napíšu tak co třeba nwm co napsat enrique je prostě úžasný a vždycky bude a mohl by vydat co nejdříve nějaké cd *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Stand by me

    Jo La Bamba je taky úžasná!!! *14* *14* *4*
  • alenka7

    Re: Stand by me

    to video je proste úúúúúžasný!!!!!!! *14* *14* *14* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit