Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Štěstí

    Jsem šťastná jako blecha*15*!!!!( Tato věta bude pro vás nepochopitelná, ale později vám ji vysvětlím)...Miluji Enriho a zbožňuji všechno co má rád!!! *15* *1* *14* *14* *8*

    *3* *4* *14* *14* *8* *3* *3* *5* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: Bravo Girl

    Hmmm, radost pohledět!!! Je tam opravdu dokonalý!!! V redakci vybrali opravdu dobré fotky, to jim budu muset pochválit!!! *1* *14* *14* *4*

    *3*
  • Re: Re: Bravo Girl

    po tomhle změníš názor...

    http://revue.idnes.cz/ anna-kurn ikovova-a-enrique-iglesias-se-rozes li-fl9-/sex.asp?c=A070529_111439_se x_lf

    ps: je to ale už rok stará věc
  • kristyn875

    Re: Bravo Girl

    jj....je senzační *14* ..jako všude....jenom škoda, že je pořád s Annou..
  • domca11

    Bravo Girl

    Ahojik všichni v Bravo Girl je Enri je tam o něm napsané co má rád a je tam překlad Can you hear me vypadá tam úžasně,nááádherně. *3* *4*
  • na Óčku

    Nwm jestli to víte ale předpokládám že když Enriqua žerete tak to asi víte že bude v ponděli 1.9.08 na Óčku ve 21:00 o něm speciál jako videoklipy atd... vic se dozvite na stránkách Óčka. Jinak mě se jeho písničky líběj a asi to bude tim že ej to Španěl a mě se Španělé a Španělsko děsně líběj *14* *1*
  • misulinka69

    nej nej nej

    lowuji tě enrique jsi uplně nej zpěvak na světě a ten nejhezčí fakt... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Tenkrát v Mexiku

    jj,byl fakt k sežrání!!! *14* lidicky,chci se zeptat,newite nekdo nahodou kdy planuje naky konciky?!?!?!! *4* diky
  • petra6

    Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    jn byl tam upe krásný a zase tam zpíval *14*
  • _sabruska_

    Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    chtěla jsem napsat zpívat
  • _sabruska_

    Re: Tenkrát v Mexiku

    Enri tam byl božskej,jde vidět že nejen umí zpívát ,ale je i dobrý herec..
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    Jo, filmek byl super, Enrique ještě lepší a ten hlas byl dobrej!!! *4* Enri je fakt úžasnej ve všech směrech!!! *14* *14* *4*
  • domca11

    Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    A ten hlas mi k němu docela seděl *4*
  • domca11

    Re: Tenkrát v Mexiku

    Jjo Enri byl naprosto božský a jak perfektně střílel paráda on umí naprosto všechno byl prostě perfektní a seklo mu to tam *14* *14* *4* *3* *14*
  • kristyn875

    Tenkrát v Mexiku

    tak můžu říct, že film byl skvělej a Enrique(Lorenzo) *1* úpa boží *14*
  • kristyn875

    Re: Tenkrát v Mexiku

    tjn...páč v serialu Dva a půl chlapa k němu fakt nešel, ale možná to bylo tim, že jsme moc zvyklé na ten jeho hlas z písniček... *1* *14*
  • domca11

    Re: Tenkrát v Mexiku

    Jjo konečně já už se tak těším ale taky jsem fakt zvědavá kdo ho bude dabovat, doufám že se ten hlas bude k němu hodit.
  • pelclovajana

    Tenkrát v Mexiku

    Tak lidičky, za chvíli nám začíná film s Enrim!!!*15* Už se moc těším!!! *14* Viděla sem ho zatím jen anglicky, takže pro mě bude opravdu zajímavé poslouchat hlas, který Enriho dabuje!!! Doufám, že to nebude ten človíček, který ho daboval v seriálu Dva a půl chlapa...ten hlas mi na Enriho doopravdy neseděl!!!

    *14* *4* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: autogram

    Jo jasně jen mi sem připiš svůj email, pls!!!
  • Re: autogram

    ahoj, mohla bys mi poslat ten text pro autogram ??díky moc!! taky bych si o něj chtěla napsat!! a nevíš jakou známku? :)nemam s tim totiž žádný zkušenosti..:D

    já mam plakátů málo, asi jenom 2, tak asi napíšu do nějakého časáku aby ho tam strčily!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit