Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: autogram

    kdo by nechtěl?
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: anna

    dík
  • domca11

    Re: Re: autogram

    Já nějaký text mám a mám čtyři plakáty ale chtěla bych jich víc. *4* *14*
  • _sabruska_

    Re: Dva a půl chlapa

    už jsem ten díl viděla,protože na nově dávali už IV řadu a ted dávají uz V ...
  • pelclovajana

    adresa pro autogram

    Tady ještě jednou dávám Enriho adresu pro ty, co mu chtějí napsat o autogram!!!
    *4*
    Enrique Iglesias
    301 Brickell Key Dr.
    Miami
    FL 33131

    *14*
  • alenka7

    Dva a půl chlapa

    Ahojky,chtěla bych vás upozornit,že pokud máte TV Markíza tak tam už je dnes 3. a 4.díl za IV.řady Dva a půl chlapa. A Enrique hraje ve 23.díle (nebo ve 24.díle nejsem si úplně jistá ve kterém díle) IV.řady. Takže se dívejte at to nepropásnete. *1* *14* *14* *4* *15* *15* *1*
  • alenka7

    Re: Re: Kdysi dávno v mexiku

    Ten film je úplně úžasnej.Mam ho doma na DVD a znam ho nazpamnět *1* .Enriquemu to tam hroooozně sluší. *14* *14* *14* *14* *4*
  • petra6

    Re: Kdysi dávno v mexiku

    Jo už jsem taky víděla ty ukázky, jupííí konečně dají ten film *4* *14*
  • pelclovajana

    Kdysi dávno v mexiku

    Ahoj lidičky, chci vám jen oznámit, že za pět dní nám v televizi dávají film s Enrim!!! *15* *1* *1* *4* Jmenuje se Kdysi dávno v Mexiku a dávají ho na Nově, v něděli, ve 21:45...jupííííí *3* Hraje úplně úžasně... *14* *4* *8* je celej úplně úžasnej... *14* *4* *8*
  • petra6

    Re: autogram

    jj já jsem měla ten starší diář a taky tam byl ten text na autogramy. *4* *14* A taky mám jen 3 plakáty *9*
  • humanic

    Koncert

    Ahoj,Enrique etě v CZ nebyl co?? :-( To je dobře aspoň nepropásnu jeho koncert!! :-) *1* *14*
  • alenka7

    Re: Re: autogram

    tak to ti je zavidim *14* *4* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: autogram

    achojky...byla bys tak hodná a poslala bys mi taky ten textík *8* *1* na kristuska93@seznam.cz...mocinky děkuju...jó a těch plakátů mám 5 *4*
  • Re: Re: anna

    Uz pred rokem psali ze se rozesli, tady je treba clanek!

    http://revue.idnes.cz/anna-kurn ikovova-a-enrique-iglesias-se-rozes li-fl9-/sex.asp?c=A070529_111439_se x_lf
  • alenka7

    Re: andrujenka

    Jo to ho milujeme asi my všechny tady. Jenom drobnej detail.Jmenuje se Enrique a ne Endrique
  • alenka7

    Re: autogram

    Ještě sem mu nepsala,ale taky se na to chystám akorát mě nenapadá žádnej text.Takže kdybys byla tak hodná a poslala mi ho tak bych ti byla moc vděčná můj mail je: alenka7@atlas.cz *1* Ty plakáty mám taky jenom 3 :-(
  • aannddrreejjkka

    andrujenka

    Endrigue iglesias je moc roztomilej a hezkej mam ho mocinky ráda a ty jeho písničky sou úpo žůžo *1* ale je fakt bezva miluju tě endrigue *14* *14*
  • pelclovajana

    autogram

    Ahoj lidičky!!! Psali jste už někdo Enrimu o autogram???*14* ...já se na to právě chystám a mám dokonce i text!!! Ve třech jazycích ho najdete v současném vydání Diáře 2008-09(top dívka), je tam česky, anglicky a německy...kdybyste někdo měli zájem, tak Vám ten text samozřejmě můžu poslat i mailem!!! A ještě jeden dotaz...Kolik máte doma Enriho plakátů??? Já mám totiž jen tři a připadá mi to směšně málo!!! papik *14* *8* *4* *14*
  • _sabruska_

    Re: anna

    jak to víš?
  • pelclovajana

    plakát

    Ahojík!!! Chci moc poděkovat za tu zprávu o Enriho plakátu!!! Já sem se v pátek vrátila ze Španělska, takže sem tu ztratila přehled o tom co se kde děje a co je nového, takže opravdu moc děkuji... *4* *3* *15* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit