Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anna

    Vzdyt ale Enrique uz s Annou prece davno nechodi, rozesli!
  • _sabruska_

    Re: Enrique

    ten plakát je fakticky super.....enri je tam moc hezkej...no to on je *15*
  • petra6

    Re: Re: Re: Enrique

    tak už jsem si ho koupila je tam superní
  • petra6

    Re: Re: Enrique

    jo ještě že si to tu napsala taky si ho musííím koupit
  • alenka7

    Re: Re: Re: Re: Re: Enri

    musim souhlasit.kdyz je s ni stastnej tak at s ni je.
  • alenka7

    Re: Enrique

    uz sem si ho .ten plakat je nadhernej *14* *14* *14*
  • kristyn875

    Enrique

    hojky...určo si kupte nový bravo girl...je tam úpa božanej plakát Enriho *14* *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Enri

    Ahoj...No já mám stejný názor na Enriho a Annu...přeji jim aby spolu byli šťastní, chci aby byl Enri šťastný a jestli má k jeho spokojenosti přispět Anna, tak ať se činí!!! Dokonce myslím, že jim to spolu sluší... *14* *14* *8* *3*
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: Re: Re: Enri

    Nechápu vás,vždyt je sní enri štastný a ikdyby se sní rozešel tak stejnak nemáte šanci, aby jste sním chodili vy ..!!! *13*
  • Re: LaToya

    ty budeš asi nejspiš ten čurák co?! *13* Michael Jackson je hnus a sexuální maniak ty debile§!!! *5* *16* *8* *10*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: Enri

    na tom něco bude pokud by ji Enri neměl rád tak proč by s ní byl?? akorát mi nějak nejde do hlavy proč se nechce oženit....???
  • Zahada?

    ....jak snadne milovat neco krasneho..... *9*
  • misalkap

    Re: Re: Re: Re: Enri

    Proč AAnnu tak nenávidíte, diť jí má Enri rád, a když jí má rás Enri tak já taky. *3*
  • petra6

    Re: Re: Re: Enri

    Jn už by mohla dát pokoj a najít si někoho jiného, a nebo ji nikdo nechce a pořád se drží Enriho
  • domca11

    Re: Re: Enri

    Já si myslím že už by mu mohla dát pokoj protože už Enriho otravuje strááááááášně dlouho ježibaba jedna :)))) *3*
  • Re: Enri

    no to nevím ale doufám že už mu dala pokoj trubka ale i tak myslim ze porad ne *8*
  • kristyn875

    Enri

    ahojky všichni, nevíte něco nového o Enrim?....třeba jestli už mu konečně dala pokoj Anna? *4*
  • andelinka

    Re: Solo Me Importas Tu

    je čauki já tu písničku mám teda aspon myslim ,že je to co scháníš tak pokud ji chceš poslat a tře´ba i pokecat tak se mi ozvi na icq 399-844-122 tak už se budu těšit na tvoji odpověd tak prozatim papapap *4* *4* *4* *4*
  • kapitolka

    Re: Fanošci

    jen tak dále
  • petra6

    Fanošci

    Enriquemu přibíva stále více fanoušků *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit