Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dada.2

    Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    já sem ten díl taky viděla je tam uplně krásnej ...krásně se tam směje *3* *4*
  • alenka7

    Solo Me Importas Tu

    Ahoj, nemate nekdo stazenou mp3 Solo Me Importas Tu? Ja tu pisnicku nikde nemuzu najit celou a strasne si ji chci pridat do mp3ojky.Pokud ji nekdo mate stazenou poslete mi ji pls,pls,pls na mail: alenka7@atlas.cz *14* *14* *4* *14*
  • Re: LaToya

    no dovol on neni zadnej čurák!!!!!!!!!! a nemuže zato že zpiva jen zamilovane a smutne pisnicky!!!! *5* mJ je peknek vůůůůůůůůůůůůl!!!!!!!!! !! jako ty
  • Re: Re: dva a půl chlapa

    ja sem tn dil bohuzel taky nevidela a strasne me to stve *5* *5*
  • alenka7

    Re: Re: Řidičák

    No pokud mu ho nesebrali tak ho urcite ma, protoze uz hodne davno sem cetla v jednom casaku, ze naboural ale nastesti se mu nic nestalo. *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Řidičák

    Já myslím, že má, protože v jednom videu jsem ho viděla nasedat do auta za volant!!! A mimochodem to auto bylo opravdu moc krásný... *14* *14* *3* *8* stejně jako on... *14* *3*
  • misalkap

    Řidičák

    Nevíte jestli má Enrique řidičský průkaz??? Mě to totiž strašně zajímá *3* *3* *1* *15* *8* *14* *4* *4*
  • alenka7

    Re: nové stránky

    pred chvili sem tam byla a je to docela dobry.hlavne ty videa
  • kapitolka

    nové stránky

    Ahojky lidičky byli jste na staránkách Enriho?? www.enriqueiglesias.com má tam nový design mě se ale víc líbil ten starý... a hned jsem se zaregistrovala a zjistila jsem, že se mám v AJ ještě co učit *1* *1*
  • alenka7

    Re: Re: Re: dva a pul chlapa

    a ja taky *14* *14*
  • misalkap

    Re: Re: dva a pul chlapa

    Já taky
  • misalkap

    Re: Re: Re: dva a pul chlapa

    To teda jo *9*
  • lucousek

    Re: Nádhernej chlap

    fakt nádherný chlap a písničký má super.. *14* *8*
  • kapitolka

    Re: Re: Nádhernej chlap

    naprosto uúlně celej k sežrání *14* *14* *14* *14*
  • alenka7

    nove video

    ahoj,prave sem videla nove video enriqua-lloro por ti. *14* *14* *4* *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Nádhernej chlap

    on je celej k sežrání *14* *14*
  • alenka7

    Re: Nádhernej chlap

    naprosto souhlasim ty oci sou uplne naaaaaaaaadherny!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: dva a pul chlapa

    A šlo by ho poslat třeba meilem, pls.!!! Byla bych moc, moc ráda... *9* *14* *14* *4* *8*
  • simonka007

    Nádhernej chlap

    Enrique Iglesias je nejvíc sexy zpěvák... *14*
    Ty jeho oči jsou tak krásný že se vždycky rozsplívám touhou po něm...a ty jeho rty jsou přímo k nakousnutí.... *14* *4*
  • cobra11

    Re: dva a půl chlapa

    já ho mám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit