Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cobra11

    Re: dva a pul chlapa

    já ho mám natočenej
  • Re: Re: dva a pul chlapa

    Ale myslim ze ty to co taky videli, mi daji za pravdu, ze ten dabing byl hroznej...hlas kterej k nemu vubec nejde!
  • pelclovajana

    Re: dva a pul chlapa

    Jo, tam už sem se dívala, ale je to na nic, protože je tam vždycky vystřižená jenom nějaká scéna, já to chci vidět celý!!! *10* *16* *8* *5* Mě to tak štve.... *16* I v těch videích, ale vypadá krásně... *14* *14* *8*
  • domca11

    Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    Já jsem ten díl bohužel taky neviděla a pěkně mě to štve *9* *10* *8*
  • petra6

    Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    Jo byl tam upe krásný
  • dva a pul chlapa

    Ahojky! Bohuzel to taky nemam natoceny, ale jestli chcete, tak se podivejte na www.youtube.com a zadejte si two and half man enrique a ono vam to najde video
  • sandralombardi

    Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    Já ten díl viděla upozornila mě to na to kámoška je to fakt super díl on tam vypadal tak krásně *14* *14*
  • alenka7

    Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    tak ted me to stve este vic protoze tento tyden sem nevidela jenom ten dil v PONDELI a zrovna tam enrique byl *10* *10*
  • kapitolka

    Re: Re: dva a půl chlapa

    holky přidávám se k vám do "klubu" páč jsem ho taky bohužel neviděla... *9* *9*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    jj, tento týden!!! *14* *3*
  • alenka7

    Re: Re: Re: dva a půl chlapa

    hele a ten dil byl tedko nekdy???
  • pelclovajana

    Re: Re: dva a půl chlapa

    mno, tak můžeme jen doufat, že se ozve někdo další!!! *14* *3* *8* *14* *1*
  • alenka7

    Re: dva a půl chlapa

    ne bohuzel nemam :-((( a taky sem ho nevidela:-((((((((((
  • pelclovajana

    dva a půl chlapa

    Ahoj lidičky, mám takový dotaz...nemáte někdo náhodou nahranej ten díl Dva a půl chlapa, kde hraje Enrique???*7* Já jsem to totiž totálně prošvihla, takže bych to moc, moc chtěla zkouknout...tak jestli to někdo máte tak pls. napište, prosím, prosím, prosím :-( :-( :-( Budu Vám moc vděčná... *9* *3* *4* *3* *3*
  • cobra11

    Miami

    Enrique je můj nejoblíbenější zpěvák na světě!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • misalkap

    Re: LaToya

    Tak proč sem lezeš když se ti nelíbí
  • misalkap

    Re: Re: Re: Re: Re: šok

    Já taky, ale mám článek že se prej vzali někde v mexiku, ale že tam není žádný záznam o údajné svadbě
  • misalkap

    Re: jej Enrique

    To teda jo *3*
  • misalkap

    Re: Re: Re: fanoušci

    No to je snad dobře *4* *3*
  • Re: LaToya

    ty jedna kravo co to meles za nesmysly ta tvoje hnusna lezba nesaha enriquemu ani po kotniky on je 100000000 krat lepsi a co ti je potom co zpiva on ma nejlepsi pisnicky na svete je proste nnnnneeeeejjjjjjjllleeeppppsssssiii !!!!!!!!!!ROZUMÍŠ!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *5* *8* *8* *13* *13* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit