Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Enrique

    já bych taky chtěla !! *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Re:Enrique Iglesias

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Miluju ho !! MIluju AJ Láááf jůů enrique !! I ♥ you .. má užasný tělo a ještě uzasnější hlas a ty očka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • domca11

    Re: Re: Re: šok

    Já si myslím že to byl určitě žertík protože oni to tam pod tím článkem i píšou vzít si takovou šeredu to mylím že by Enri neudělal *4*
  • Re: MTV

    no jestli myslíš to samé co já tak to bylo natáčení klipu Can you hear me a trvalo to půl hodiny
  • petra6

    Re: Re: šok

    Teď jsem to četla taky na netu
  • petra6

    Re: šok

    No to byl beztak žertík kdo by chtěl annu
  • kapitolka

    šok

    četli jste o tom že byl Enrique před rokem ženaty?????!!!!!! s Annou?????!!!! co si o tom myslíte??? já osobně, že je to jen další jeho žertík *4* páč taková svatba by těžko zůstala utajena...někdo by se určitě prokecnul.... *4*
  • kapitolka

    MTV

    Ahoj holky, možná i kluci:-) včera večer jsem se tak koukala na hudební programy na satelitu když v tom na MTV vidím ENRIQUE IGLESIAS LIVE!!!!!!!!!!!! bohužel jsem stihla jen konec opravdu jen konec , slyšela jsem totiž posledních 23 sekund z poslední písničky:-( Nevíte někdo jaké písničky tam zpíval?????
  • domca11

    Re: Re: nové nastavení??

    Máte pravdu mně se taky líbilo víc to starý tohle je takový divný ale zvyknem si co se dá dělat.
  • pelclovajana

    Re: nové nastavení??

    Je to divný!!! To stary bylo lepší!!!! *3* *4* *16*
  • petra6

    Re: Re: nové nastavení??

    Jn nic moc
  • Re: nové nastavení??

    to nové nastavení je pěkně na nic...!!
  • nové nastavení??

    Co říkáte tomu novýmu nastavení?? celkem dobrý ale nemůžu si na to nějak zvyknout....
  • Re: Jméno

    jj to mám *4* v překladu Enrique je Jindřich a Iglesia upozorňuji že je to bez S tak to je kostel,chrám nebo svatyně, církevní moc...strašně se mi líbí jak to ENRIQUE zní fakt moc hezký hezkej chlap hezký jméno *4* *4* *14* *14*
  • Re: video

    moc děkuju
  • Jméno

    Hej ale že má super jméno Enrique Iglesias
  • video

    Hodinky Viceroy
  • ????

    Ahoj, nevíte jak se jmenovala firma na hodinky pro kterou dělal enrique reklamu??? Já si nemůžu vzpomenout...ta skleróza*1* *1* bylo to i na youtube. postupně si sundával oblečení....pls odepište
  • diky za fotky

    děkuji človíčku, který jsem dal nový fota
  • video

    jo moc děkuju
    *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit