Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: video

    Můžeš je stáhnout na you tube ale musíš mít nainstalovaný program pro stahování
  • video

    nevíte kde se dají stáhnout ty videoklipy??????????děkuji *4* *4* *3* *3* *1* *1* *3* *4*
  • starý titulek

    díval jsem se na starý příspěvky,dočetla jsem se že jedna holka říkala škaredé věci. taak proč se tady přihlašovala do fanklubu(pré že se jí líbí maikl jekson nebo jak se to píše on měl samou plastyckou operaci *16* *3* *1* *3*
  • Re: Re: Enri

    Máš pravdu každý má oblíbený tým já jsem fandila našim a pak jak to prohráli s portugalcemi tak jsem fandila jim a španělům.
  • fanoušci

    ja jsem fandila španělsku protože od tam pochází enrique mamka to všem viytrubuje *16* narodil se v madridu....
  • je fakt sladkej

    je užasnej mám jeho dvě cédéčka i má 3 letá sestra je do něho uplně zahleděná.....chtěla bych jít na jeho koncert *14* *14* *14* *14* *3* *4* *3*
  • Re: Enri

    Jasně každej má svůj oblíbenej tým...já např. fandila našim, Nizozemcům a asi nejvíc španělům a ti to tyky vyhráli *14*
  • Enri

    Jo on tam vypadal opravdu hezky fakt ale jsem docela zklamaná že nevyhrálo Německo.Nechcu vyvolávat hádku ale já prostě fandila Německu.
  • upe boží zpěvák

    enrique je upe ten nejhezčí a nejlepší zpěvák na týhle (malý *1* )planetě... *14*


    gumedvidek
  • Re: Re: Re: Byl úžasnej

    Enri to zpíval na živo *4* *3*
  • Re: Re: Byl úžasnej

    jj bylo to super,ale pochybuju,že to bylo na živo :(
  • Re: Byl úžasnej

    Máš pravdu byl úplně božský a zazpíval to nááádherně já ho úplně zbožňuju nejhezčí chlap v galaxii je Enri *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Can you hear me

    Jo byl tam uplně úžasný a ještě k tomu vyhráli španělé!! *5*
  • Byl úžasnej

    Lidičky Enri jako obvykle neměl chybu. ve vídni byl naprosto úžasnej *14* ještěže španělsko vyhrálo *14*
  • Re: už brzy

    jjo *3*
  • Re: Re: Re: Heroe

    Jjo nemáš zač *4*
  • Re: Re: Heroe

    jo, díkes, myslela sem si to *4*
  • Re: Heroe

    Ve španělském jazyce zpívá tu písničku.
  • Re: fakt

    pochybuju, že by někde na netu už nekolovala petice...já se juknu, ale kdybyste někdo náhodou na nějakou narazili, tak určitě počítejte se mnou *1* i když pochybuju, že by mě tam rodiče pustili *16*
  • Heroe

    nevíte náhodou někdo v jakým jazyce enrique zpívá písničku Heroe??? (nemyslim tu anglickou verzi *3* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit