Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlasujte

    No tak lidičky mooooooooooooc vás prosím hlasujte pro Enriho na www.nejblockprovas.blog.cz zatím tam vede Hana Beth tak ji přece nenecháme vyhrát mocinky mocinky prosím hlasujte kdo jste ještě nehlasovali
    *3* *4* *3*
  • enrique

    nj fešnej chlapešek
  • do čr

    hello fans,tak sem tady ano z5 k tomu jako dostat Enriqua do čr
  • sotěž

    Ahojky lidičky moc moc prosím hlasli byste pro Enriho na www.nejblockprovas.blog.cz prosím je tam SONC (soutěž o nejlepší celebritu) tak hlasujte hlasujte *3* *4* *1*
  • Adresa

    ahoj našla jsem další adresu Enriho byla na jeho ificiálních stránkách tak tady je MIAMI, Florida
    Estados Unidos

    Vistas de perfil: 9515650
  • fakt

    Jo, to má Kapitolka naprostou pravdu!!! Měli by jsme nakousnout nějaký nový téma, aby bylo o čem kecat!!! Co třeba dokončit ten nápad, aby Enri dorazil do ČR... Přemýšlejte o tom a pište sem své návrhy na řešení tohoto závažného problému: Jak sem Enriho dostat??? *14* *3* *14*
  • pusto

    Holky popř. kluci je tu nějak pusto....
  • Re: Re: Re: Video

    Já jsem ho zkoukla ted a je fakt dobrý jsem se smála *4* a měl krásný tělo *14* *14*
  • Re: Re: Video

    Jo to je fakt dobrý videjko!!! taky jsem ho našla jen tak náhodou asi před třemi dny, je to fakt sranda!!! Doporučuju... *14* *14* *3*
  • Re: Video

    no zkoušela jsem to a nejde ten odkaz tak když tak zajděte na youtube(www.youtube.com) a dejte do té kolonky Jobeguti - Enrique Iglesias - Don't Turn Off The Lights ...
  • Video

    Ahoj brouzdala jsem tak po YouTube a našla jsem takove super video od Enriho možná jste ho někteří viděly ale dala jsem tady na něho odkaz kdyby se někdo chtěl kouknout http://www.youtube.com/watch?v=MQnY C_LMPYg&NR=1
  • Hero

    tak já jsem ho nějak zaregistrovala kolem roku 2004 když jsem slyšela Hero. ale poslouchat jsem ho začala kolem záčátku roku 2006 byla to láska na první pohled *14* *14* *14*
  • Re: Re: euro

    finále je 29.června
  • Re: Enrigue

    Jo přesně, řekla bych, že se nás na tom hodně shodne!!! Já ho taky začala poslouchat minulý prázdniny, byla jsem u tety v Praze a jelikož tam byla nuda, sledovala jsem každý den Óčko Tv a když jsem ho tam uviděla ve videoklipu Do you know hned se mi zalíbil!!! *14* Další dny už jsem alespoň měla co dělat, protože jsem strávila většinu času na internetu, hledáním informací okolo Enriho!!! *14* *14* Prostě láska na první pohled... *4* *8*
  • Re: euro

    A nevíš kdy to finále ve Vídni je??? *3*
  • Re: Od

    no já jsem na tom podobně.....když jsem na MTV viděla do you know,musela jsem slyšet i jeho další...no a dopadlo to tak, že jsem na něm závislá *14* *1*
  • Od

    asi tak od minulých letních prazdnin *15*
  • Enrigue

    yop nu mě je 15 a vy jste jakože veliké fans Enriqua??jak dlouho ho posloucháte?
  • Re: Re: euro

    to fakt nevííím
  • Re: euro

    Tak to je super doufám že se do finále dostanem. A nebude zpívat i při zahájení????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit