Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapitolka

    Re: Stand by me

    jj je tam dokonalej. stand by me patří k mým nej písničkam. hezky se tam usmívá.je vidět, že neumím spívat jen svoje písničky ale i od jiných interpretů a to neumí každý!!!Enri je prostě Fakt dobrej a ještě je skvěla La Bamba. tak čaute *3*
  • pelclovajana

    Stand by me

    Čauky lidičky!!! Kdo jste ještě neviděli videjko k písni Stand by me, tak na něj co nejdříve jukněte , protože je úpa dokonalý(to mi nejspíš hodně z vás dá za pravdu)!!! Enri zpívá naživo a strašně krásně, i když to není jeho píseň!!! *4* Je úžasnej.... *14* *14* *8*

    PS: Je i tady ve videoklipech!!!
  • pelclovajana

    Re: Speciál

    Plosím!!!! *9*
  • Re: Speciál

    pokud to ma nekdo z vas nahrany poslete mi to taky pls na punka007@seznam.cz diky mooooooooc *4* paa
  • pelclovajana

    igla

    No s váma je to lidičky už hodně nahnutý, že už nemůžete ani nic napsat!!!*3*
    To by se Enrimu nelíbilo, že se o něm nediskutuje!!! *16*Pár dní sem nenapíšu a hned je tu zase mrtvo...no takhle by to nešlo, asi budeme muset stanovit jedno jednoduchý pravidlo!!! Opravdu jednoduché: Pokaždé, když na tyto stránky jen koutkem oka pohlédnu, připíši něco do diskuze!!! A to platí pro všechny... *7* *1* To by šlo ne??? I když vím , že vám tu nemůžu diktovat nějaké zákony, tak v tomhle byste snad mohli poslechnout!!! *3* *4* Tak ahoj a snažte se trošku... *9* ... *14* *14* *8*
  • Re: Nádhernej chlap

    Jo a ještě něco má překrásnou prdelku...no prostě celý jeho tělo je k sežrání...a mohl by mít taky koncert v ČR...já bych neváhala a šla na něj...MILUJU HO...je to nejkrásnější chlap na planetě...!!! *14* *14* *14* *4*
  • pelclovajana

    Speciál

    Máte to teda prosím někdo nahraný??? Jak se tak koukám tak to bylo úžasný...chtěla bych to vidět!!! plosím... *14* *14* *4* *8*
  • alenka7

    Re: óčko special-Enri

    jj,akorát sem doufala že tam třeba dají Donde estan corazon nabo Lloro por ti. Ale to už bych toho chtěla asi moc. Ale stejně to bylo úúúúúúžasnýýýýýýýýý !!!!! *14* *14* *4* *14* *14* *4* *14*
  • kristyn875

    óčko special-Enri

    teda lidi tohle byla asi moje nej nej nej hodinka v mym životě *14* *14* *14* *14* ....jenom škoda ,že tam nedali všechny klipy(para que la vida, push, nunca te olvidaré,....) *14* *1* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: autogram

    Můžu ti poslat anglický text!!! A jelikož bydlí v USA, tak bys mu to měla napsat v té americké!!! Ale stejně myslím, že je to celkem jedno... *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: adresa pro autogram

    Ta adresa je přímo jeho domu v Miami, vím že existuje ještě jedna v Beverly hills, ale odtamtud ti pošlou okopírovaný podpis ,a když to pošleš přímo Enrimu, tak by ti měl dojít ten pravý!!!

    *3*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    Ten film byl suprovej a to co ti chce mamka namluvit vůbec není pravda!!! Enri se tam objevuje celkem často a je k sežrání...je prostě dokonalej!!! Ale kdo ho dabuje to newim, ale ten hlas k němu celkem seděl... *14* *14* *8*
  • Re: autogram

    ahoj nemam ten diar a nevim co si pocit ani nevim v kolika a vjakych jazycicích bych mu to nasala. a nevim v jake angličtině jestly americke nebo britske
  • Re: adresa pro autogram

    nechci tě pérovat ale jses si jista stou adresou
  • Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

    ahoj prosim jaky byl ten film ,nevidela jsem ho bohuzel kdo vubec daboval enrikeho.a hraje tam dlouho.moje matka mi chce namluvit ze tam nehraje diky.
  • pelclovajana

    Re: Re: Štěstí

    prostě to vím!!! *14* *4* *14*
  • pelclovajana

    Óčko

    Ahojik lidičky, mám takový dotaz...budete si někdo nahrávat ten zítřejší speciál o Enrim co je na Óčku??? Já ho bohužel neuvidím, protože mám nějaký povinnosti ohledně školy*9* , ale kdybyste to někdo nahrál a pak mi to poslal třeba mailem, tak by to bylo supr!!!*4* Byla bych Vám moc vděčná!!! Předem díky a papik!!! *14* *4* *14*
  • Re: Štěstí

    vazne a jak to vis
  • kristyn875

    Re: Enrique

    jj ty písničky mám.. *1* ....a bohužel ještě je s Annou *9*
  • Enrique

    ahojky, nemáte někdo enriho písničky don´t turn off the lights a rhytmo divine??jestli jo tak mi napište pls!!
    (jo ještě sem se chtěla zeptat jestli chodí s tou Annou nebo se už rozešli??)
    díky za odpověď!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit