Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: nové singli

    Taky sem zkoušela hledat, ale bohužel ještě budeme muset chvíli počkat... *9* *14* *4* *8* *14*
  • kapitolka

    Re: Re: Re: nové singli

    To bude super a už je to na youtube?? já to tam nenašla.... *9*
  • petra6

    Re: nové singli

    Ano ano je to pravda už jsem to taky četla je to upe super
  • zirafaandy

    Re: Re: nové singli

    já se celkem často koukám jaké nové písničky přidávají na mp3s.nadruhou a mp3-ke-stažení,tak určitě dám vědět až se tam objeví a už se na ně móc těšim ;-D *1* *1* *3* *14* *14* *4* *3* *4* *15*
  • kristyn875

    Re: nové singli

    tak to je super.....doufám, že sem někdo písnete až budou někde ke stažení *14* *15*
  • pelclovajana

    nové singli

    Ahoj všichni!!!! Chci jen oznámit, že Enri nazpíval dvě nové písně "AWAY" a duet se zpěvačkou jménem CIARA..."Takin Back My Love"!!! *14* *14* *15* Doufám, že se tyto písně co nejdříve ukážou v českých hitparádách a třeba hned na prvních místech...v Americe by měli vyrazit do éteru během pár dní, takže mi už můžeme jen čekat!!! *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: ENRIGUE

    Víc než sexy a víc než miláček, jen prostě není jak to říct!!! *14* *14* *4* *8*
  • petra6

    Re: Re: Mamka

    Jn je to teda trochu trapné
  • domca11

    Re: Re: Re: ENRIGUE

    Enri je nejdokonalejší chlap v galaxii naprosto úúúžasný je to miláček *14* *14* *14* *14* *4* *3*
  • kapitolka

    Re: Re: ENRIGUE

    On je víc než sexy *14* *3* *4* *4*
  • pelclovajana

    Re: ENRIGUE

    Tjn My Víme!!! *14* *14* *4* *8*
  • pelclovajana

    opak.

    No teda zase válíte s tím psaním!!! mrtvo... *14* *4* *8* *14*
  • pelclovajana

    Re: Mamka

    Týjo ta tvoje máti fakt zabíjí!!! *3* *14* *14* *4* *8* I když nwm proč zrovna přes kytaru!!! *9*
  • Mamka

    Moje mamka rika ze takovyho ........nebude poslouchat pry si vseci tito mladí honi ptaky prez kytaru
    *14* *14* *14*
  • ENRIGUE

    tenhle zpěvák je fakt ůžasnej a je opravdu SEXy. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • kapitolka

    Re: Re: Jupííí:)

    jen tak dále
  • bambula123456789

    Enrique

    je nááááááááááááááááá ááááááááááááááááá
  • petra6

    Re: Jupííí:)

    Jo no to jeprávě super
  • _sabruska_

    Re: Re: Re: Re: Re: Souhlas!

    Moje mamka ho taky poslouchá i teta,teta umí dokonce všechny jeho písně !a to jí je 35!!!
  • zirafaandy

    Jupííí:)

    jsem se koukala,že skoro každý den přibyde pár fanoušků a i v navštěvovanosti Enri stoupá!!!
    *1* *1* *3* *14* *14* *4* *3* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit