Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Polish

    Tak tohle video mě dostalo: http://cz.youtube.com/watch?v=jOy6f X_7dFk&feature=related ... myslela jsem, že když uslyším nějakýho poláka budu schopná vraždit, ale aspoň se jejich řeč trochu podobá té naší!!! Myslím, že se tam Enrimu dost zalíbilo...mohl by se tam přestěhovat a pak by sem jezdil každoročně, nebo ještě líp mohl by se přestěhovat k nám!!! No ale to už jsou zase jenom sny... *3* *14* *14* *8* *4*
  • kristyn875

    Re: enrique iglesias

    tjn..Enrísek a jeho songi 4ever...když slyšim can you hear me tak jako by mě to nabilo...prostě super pocit, že ho zase slyšim... *14* *14*
  • petra6

    Re: Re: enrique iglesias

    Jn na diskošku nejlepšíí *14* *3*
  • pelclovajana

    Re: enrique iglesias

    Jo, Can you hear me je ta nejlepší písnička na disco-šku!!! FAKT SKVĚLE SE NA NI PAŘÍ...skvěle rozproudí atmosféru!!! No prostě skvělé dílko, od ještě skvělejšího zpěváka!!! Lovuju Enriho!!! *14* *14* *4* *8*
  • enrique iglesias

    spívá jak bůh skvělý nejlepší spěvák na světě až po Kájovi Gottíkovy *15* can you hear me je nejlepší *1*
  • kristyn875

    Re: Re: klášná fotečka..

    děkuju.. *14* *1* ...neboj ani muk.. *1* *4*
  • pelclovajana

    Re: klášná fotečka..

    No jestli myslíš tu kde náš miláček stojí u té mramorové stěny...tak tu jsem objevila na profilu jedné fanynky na Youtube.com, tak jsem si ji nenápadně uložila!!! Ale nikomu to neříkej... *1* *14* *14* *8* *4*
  • kristyn875

    klášná fotečka..

    ahojky..chtěla sem se zeptat..Jančo jak si sem přidala tu novou fotešššku Enríska ..kdes jí sehnala..plsky... *1* *14*
  • Re: Enrique

    TO SE PLETES TO TEDA MA JE TO TEN NEJNADHERNEJSI ZPEVAK NA SVETE A MA NEJLEPSI PISNICKY NA SVETE *3* *16* *16*
  • pelclovajana

    How i met your mother!!!

    Ahoj lidičky!!! Nenašli jste někdo náhodou ten díl How i met your mother, kde hraje Enríček v celé své kráse??? Já našla jen pár videí, která jsou ještě navíc sestříhaná!!! Chci to vidět celý, páč Enrísek je tam úplně boží!!! *14* *14* *3* *8* *4*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    Prosimtě to neřeš hezký nebo nhezký podle se pojede *1* *14* *14* a18 mi bude až za 5 let *9* *8*
  • kamik21

    Plakát v prosincové DÍVCE

    Jojo ten plakát už byl i ve Sweetu17 ale je krásnej *14* *14* *4* *3*
  • monas

    Re: čau lidiiii

    Ty jo mě to tak zklamalo, že tu nebude. Já už jsem se tak těšila, ale to asi všichny...
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    to od té slečny nebylo vůbec pěkný... *9* *8* takle nám dávat naději...Tak teda kdy bude poslední člence 18.??? Abyhom vyrazily do toho Miami:-) unos Enriqua paráda kolik za to je??:-) ale to je jedno dotknout se ho a jsem v sedmém nebi...pronajmutí letadla bude hračka, já bych spíše viděla problém v náší angličtině a v orientačním smyslu *4* *4* a finance...To rádio je fakt super *3*
  • petra6

    Re: Re: čauQ

    Enrique-Muck *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • zuzik117

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    *1* Já si myslim, že nás bude možná i víc než 50 ženskejch *4* *14* Si budem muset pronajmout nějaký soukromý letadlo aby sme se tam všechny vešli *14* ale co by sme pro Enrouše neudělali, že?
  • kristyn875

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    tak jo..to beru...super..to bude přepadovka *1* *14* ....já ho prostě musim vidět... *14* ...to rádio je super.. *1*
  • vanillka-ashley

    čau lidiiii

    jak se všichni máte??? *7* *7* *4* *4* *1* *1* *9* *3*
  • pelclovajana

    Re: čauQ

    Možná dobře, možná hůř...ale v každým případě život plyne pořád dál ne??? JJ, Enrique-MUCK...přesně vyjádřeno!!! *14* *14* *4* *8* *1*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Re: Re: koncert

    Taky se chystám do Miami a vy všicni pojedete se mnou a hezky ho přepadnem!!! Týjo to by bylo asi dost hustý, kdyby se mu do baráku nakvartýrovalo 50 ženskejch!!! Pak by jsme ho vynesli ven a odvezli si ho do ČR...dobrej plán ne??? Akorát asi teda fakt budem muset počkat až nám bude všem osmnáct!!!*14* *14* Co říkáte na to rádio??? Hrajou docela dobře!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit