Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kapitolka

    Re: Re: Re: Europa tour 2009

    jj greatest hits byla jsem štastná jak blecha *3* *14*
  • Re: Re: Europa tour 2009

    jo já jsem dostala to samé cd..to Greatest Hits.že??
  • kapitolka

    Re: Europa tour 2009

    prosím at je to pravda, prosím prosím. Musím s pochlubit na ježíška jsem dostala CD enríska ale je to jakási speciální verze pro čr a Sk...víte něco o tom???
  • amerika

    Re: Re: Re: Zpráva!!!

    Díky budu fakt happy jestli přijede do Čr UPLNE HO ŽERU *14* *14* *3* *1* !!!!
  • pelclovajana

    Re: Re: Zpráva!!!

    Jo jasně!!! Teda jestli se ještě něco dozvíme!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • amerika

    Re: Zpráva!!!

    Hey lidičky že mi pls pisnete až se dozvíte víc o tom koncíku???? *14* *14* *14* *14* *8*
  • zuzik117

    Re: Re: Europa tour 2009

    *1* *14* Já mam taky v červnu narozky, ale při mím štěstí tu ten koncert bude v červenci až budu na dovče *8* stejně jako při koncertu Avril Lavigne..... |Ale stokrát radši bych se šla podívat na Enríska než na Avrilku *14* *14*
  • kristyn875

    Re: Europa tour 2009

    mno to je super!...v červnu mám narozky...to by byl nádherný dárek...dostat Enrííska *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Europa tour 2009

    Řekla bych, že to s tím, že bude mít tour po Evropě v roce 2009 je pravda, neboť se o tom mluví i na jeho ofic. stránkách!!! *3* Tak myslím, že tu ten koncert bude, akorát ne tak brzo...možná až tak v červnu, nebo tak nějak!!! Ale je to jen moje myšlenka...né, že se na to hned chytnete!!! *1* *14* *14* *8* *4*
  • pelclovajana

    Re: Re: Zpráva!!!

    jj!!! Snažila jsem se ještě zjistit kde to ta holčina co nám to sem napsala našla!!! *3* *4*
  • zuzik117

    Re: Zpráva!!!

    To je něco ohledně toho koncertu bo co?
  • pelclovajana

    Zpráva!!!

    Tak mi přišla další odpověď od té holčiny!!! Tak sem se jí ptala jestli si je tím stopro jistá a jaký to byl časopis!!! ... tady co mi poslala: No práě ž nejsem:-(... řikala mi to i kámoška tg snad to bude pravda kdyby někdo kecal tag mě to docela naštve!!a bylo to v německym bravu koupila sem si ho na hranicích!!!..strašně bych ho chtěla vidět:-))))) ... tak to je vše...nwm mno, ale ráda bych tomu už i věřila!!! A začínám i věřit, že si to nevymyslela...podle toho co píše...usuzuji, že je to celkem důvěryhodná osůbka!!! Tak se tedy nechme překvapit Novým rokem!!!
    *14* *14* *8* *4* *3*

    *3*
  • pelclovajana

    Re: Hezuu klučina :D

    Ahojky!!! Se máš, že jsi z Ameriky!!! Trochu závidím...mám tam taky příbuzný, ale ještě jsem neměla tu možnost je tam navštívit, ale aspoň sem jezdí strejda s dcerou( jsou z Philadelphie)!!! Byla jsi někdy na Floridě??? Jo a jsi fakt dobrá, že ses tak rychle naučila česky...není to zrovna lehký jazyk!!! A to přátelství beru!!! *14* *14* *4* *8* *1* *3*
  • smejkysek

    Marry Christmas

    Enriisechku můj přeju ti mooooc kváásný Vánoce,hodně dárečku a ať se ti sejde celá rodina!V novém roce ti přeji hodně úspěchu,štěstí a hlavně zdraví a hodně nazpívaných alb!Mám tě mooooc ráda,seš moe Zlatíško! *14* *14* *14* *14* *15* *14* *14*
  • pelclovajana

    Re: Re: Re: Vánoce!!!

    Jo taky ještě doplňuji!!! Nějákou hodnou dívčinu, co si tě bude vážit a milovat tě celým srdcem!!! A těch úspěchů v Novém roce, no prostě plné srdce!!! Hodně zdaru zlatíčko... *14* *14* *8* *4*
  • misslilly

    Hezuu klučina :D

    Fakt mocky good týpek *1*
    Upe ho žeeeeru....Má super songy a nejlepší je ten "Can you here me" *14*
    Jinak kdo by si mě chtěla přidat do přátel ( má to dovolený *1* ) Měj te se ŽůŽově a dneska si to užijte *3*
  • monas

    Vánoce

    Ahoj lidičky já vám taky přeju hodně dárečků, dobrého jídla a pití. A výborného Silvestra. A samozdřejmě Enrimu též *14* *3*
  • kapitolka

    příníčko

    Bohatého Ježíška, hodně dobrot do břška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovazí Vaše kroky! Štastné a Veselé všem co tady chodí do fanklubu našeho Enríska *14* *4* *14* *4* a Enrimu ještě hodně dobrejch CD a aby konečně našel tu pravou....
  • zuzik117

    Re: Re: Vánoce!!!

    Já taky přeju hezky Vánočky a šťastnej Novej rok i enrískovi =o** a Vám ostatním a ty si Enri najdi konečně nějakou holku, která s Tebou nezatočí jako KURNICE!!!
  • kristyn875

    Re: Vánoce!!!

    jj..já určitě také všem přeju mociiinky moc kllááášný Vánoce...bohatýho Ježííška, šťastný nový rok...a hlavně žádnej stres!! *1* *3* ...jóó´a Enrískovi přeju to samé...a hlavně, aby se nenechal rozladit pitomou Annou...a hlavně mu přeju hodně jeho úžasnejch CDéček do budoucna... *14* *14* mtmmmmr Enríííí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit