Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miskad

    Klip

    Holky,nehádejte se!K ničemu to nevede..každýmu se holt líbí něco jinýho..někomu se ty jeho orgie líběj,někomu ne..podle mě je to věc vkusu *3*
    • vterinka

      Re: Klip

      Přesně, už sem to tu taky chtěla napsat. Navíc proč do toho pořád pletete SE?? Já sem třeba neřekla, že se mi ten klip líbí. Když ten klip vznikl, tak sem ani nevěděla, že žije a když sem o tom věděla, tak tu bylo DYK, TOBS, TBML, CYHM, a jiné, nechce se mi to vše vypisovat, a ty byly krásné, tak proč bych se tu vracela ke starým klipům, že? Myslím, že už to tu nebudem řešit, prostě stalo se no.... Přece se kvůli toho nepohádáme? *3* *3*
      • pajda83

        Re: Re: Klip

        my se do toho nepleteme,my hájíme svoje názory a píšeme další...žijeme ještě pořád ve svobodné zemi ne???já jen nesnesu,aby se prostě takhle někdo vyjadřoval,že by ho zfackoval,že se chová jak malej spratek!!to je na mě příliš !!!pochopte,že je to jeho práce....
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: Klip

          Jo a Kačka to nemyslela tak, že do toho pleteme SEBE... SE myslela jako zkratku pro Sad Eyes *3*
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: Klip

          Pavlo, a říká ti něco slovo nadsázka? Už to nech bejt, prosím tě. Zbytečně kalíš vodu. Ty máš svůj názor, já svůj, a tak je to v pořádku. Já jsem jen chtěla ostatním ukázat pohled nezávislého člověka (mé kamarádky). Protože mě to mrzí. Na druhou stranu je jistě spousta lidí, které si tím získá jako nové fanoušky. Nemám, co víc bych k tomu napsala, hádat se nemám zapotřebí a přesvědčovat někoho o svém názoru taky ne. Přeju ti hezkej novej rok.
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Klip

            ten pěknej novej rok přeji i já tobě.díky.to je fuk to SE protože je to pořád stejný a klipově si myslím více erotičtější,ale to je jedno,protože tohle fakt nemá cenu...ano,slovo nadsázka mi něco říká...a říká mi hodně...ale taky mi hodně říká i to,co člověk,to jinný názor.....já si jen hájím ty své a jak tvrdím já....budu hájit i enriqueho!!fackovat ho broučci nebudete!!!
      • 1stbarby

        Re: Re: Klip

        No to doufám :-)
        • miskad

          Re: Re: Re: Klip

          Výborně slečny *3*
  • pelclovajana

    Bravo girl

    Ahojky...nesu ohlášení!!! V bravo girl, je krásňoučký plakátek Enríska...tu fotku sem ještě nikde jinde neviděla, je úplně nová a fakt povedená!!! Tak utíkejte do obchodu!! *3* *14* *14* *4* *4*
    • vterinka

      Re: Bravo girl

      Ahojky jo to máš pravdu!!!Je upe krásná a taky sem ji ještě nikde jinde neviděla!!!A upe sem zapoměla na to, že dneska vychází BG!!!!! Nevím jak sem na to mohla zapomenout!!! *5* *1* *14* *14* *14* *14*
      • china

        Re: Re: Bravo girl

        No já ho mám slíbenej od kámojdy *3*
  • terousek996

    nééé

    Enrike pořád klesá v žebříčku top osobností *9* *9*
    • pelclovajana

      Re: nééé

      To je dost špatný...ale počkej až se v rádiu objeví nějaký nový song...on zase poskočí do přednějších příček!!! *3* *14* *14* Hlavně, že tady je naše NUMBER ONE!!! *3* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: nééé

        no taky sem si říkala, že až bude zac něco o něm, tak poskočí!Ale pro mě je taky Number one!! *14* *14*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: nééé

          jj 4ever *14* *3*
          • terousek996

            Re: Re: Re: Re: nééé

            přesně *14* *14*
    • vterinka

      Re: nééé

      jo já sem se včera dívala a myslela jsem, že špatně vidím!! *9* *9* *9*
      • kacka.bedna

        Re: Re: nééé

        jak je to možné.?pro nas tady je stejně na prvnííííím a pro mě i jediným místě. *9* *3*
    • Re: nééé

      tooooo jeeee skoda:-( *9*
      • pajda83

        Re: Re: nééé

        ale u nás neklesá,stoupá a to je důležitý))) mnohem více *14* *14* *14* *14* *14*
  • KOnc

    Holky vážně ste moc super a moc vám děkuju za to jak se snažíte, aby tu byl ten koncík, ale zkuste psát spíš do Prahy pls....myslim že to pro nás všechny bude nejlepší...je to uprostřed republiky tak bych tam i mohla jet....do Ostravy mi asi fakt nepustí =´(

    Praha Praha Praha =)
    • humanic

      Re: KOnc

      jj,´Praha je podle mě taky nejlepší!!PRAHA,PRAHA,PRAHA,PRAHA !!JOO!! *3*
  • Hero

    tak já jsem ho nějak zaregistrovala kolem roku 2004 když jsem slyšela Hero. ale poslouchat jsem ho začala kolem záčátku roku 2006 byla to láska na první pohled *14* *14* *14*
  • sonuska

    vy sa mate!!!

    Vy sa mate holky,k vam do prahy enrique podla mna určite príde,ale prist k nam na Slovensko do Bratislavy mu nenapadne ani nahodou.Skoda!!!tak rada by som ho chcela vidiet
    • humanic

      Re: vy sa mate!!!

      J,si taky myslím aby to nebylo obráceně,vždycky je víc koncertů u vás než u nás v ČR *10* *4* *9* Chjo,já ho chci taky vidět a myslím,že nejsem sama *14* *3*
    • zuzik117

      Re: vy sa mate!!!

      No hele aby to nebylo naopak..... Byl v Polsku, Německu a u nás nic!
      • sonuska

        Re: Re: vy sa mate!!!

        on bol aj v Polsku?a kedy?
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: vy sa mate!!!

          Mě připadne, že je tam pořád, stejně jako v Německu!!! *16* *14* A na nás úplně kašle!!! *8* *14* *14*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: vy sa mate!!!

          No tak to fakt newím, ale vim že tam byl
  • humanic

    dítě! :-(

    Ahojky,tak ono s tím dítětem an tom asi bohužel něco bude! http://www.youtube.com/watch?v=Mjhi S73_zB4&feature=related *10* *8* To snad ne!!
    • sonuska

      Re: dítě! :-(

      to video bolo pridane21.januara/ledna/,a prave vtedy sa vsade zacalo pisat ze je tehotna.Ale aj pred chvilou som bola na jej oficialnej stranke a tam ma fotky ako bola na haiti a vobec nema brucho ani nahodou.Je uplne plocha a chuda velmi.Vsetko okolo jej tehotenstva su len vymysly!!
      • humanic

        Re: Re: dítě! :-(

        No tak to doufám *3*
  • humanic

    koncerty

    Ahojky,la eu vás na Slovensku taky měli koncrt Pussycat Dolls že??Tento rok..a nebo madona,P!nk,Beyoncé určo..u vás už byli žejo??Tak nwm proč by neměl enri přijed k nám..když to bere tak trochu popořadě..tak snad jo!!A když ne tak se počká na příští rok aspoń našetřím peníze!! *1* I když bych teda samozřejmě raději teď! *14*
    • sonuska

      Re: koncerty

      jj,Pussycat dolls tu tiez mali koncert,ale madonna,beyonce,p!nk tu este neboli,ale hlavne ze sem pride enrique.no zaroven mi je luto,ze sa zatial nechysta k vam,pretoze u vas ma ovela viac fanusikov.Dopriala by som vam to tiez!!!
  • latoyajackson
    Happy B-Day Enrigue !! *14* *3*
  • humanic

    jé!

    Ahoj,mrkněte se na toto video..se tam enrísek tváří tak krásně!!http://www.youtube.com/wa tch?v=ItwjzE-Wm0E&feature=related *14*
    • sonuska

      Re: jé!

      naozaj normalne som tu jeho tvar isla zozrat cez ten monitor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit