Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lifeisok

    CHJO!!

    Ahoj na ocko.tv píšou,že enrique zatím ČR v plánu nemá!!! *9* *8* To není fér!!Jak nás mohl vynechat!! *9* *16* Ale píšou tam že kvůli nám udělají v pondělí od 21.00h speciál s všechny jeho písničkama..tak se můžem aspoň koukat! *14*
    • pajda83

      Re: CHJO!!

      no to je od něj hezký!!!! *9* *9* *9*
    • zuzik117

      Re: CHJO!!

      ale vždyť už přece byl na očku "den s... enrique iglesias" , ti jsi pamatuju, bylo to 1. září 2007
    • lifeisok

      Re: CHJO!!

      http://ocko.idnes.cz/charizmaticky- zpevak-si-ziskal-divaky-ocka-fkk-/o c_clanky.asp?c=A090316_112428_oc_cl anky_nh
  • 9margaret9

    :-( :-( :-(

    Dneska má Enri koncert, že? Tak strašně moc závidím těm, co ho uvidí..... To moje čekání mi přijde už nekonečné......... *9* *9* *9*
  • lenushka14

    Telenovelas

    http://www.youtube.com/watch?v=9ITr qsyQf8A

    Enrique si zahral mini rolu v jednej mexickej telenovele tu je ta cast...hra tam sameho seba...telenovela sa vola Atrévete a soñar *14*
    • vterinka

      Re: Telenovelas

      To je bezva! Tady je taky: http://www.youtube.com/watch?v=zJHt c9bTjdE&NR=1 *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Telenovelas

      *3* *1* *14* *14* Super!!!
  • ivahaha.j

    Domluva!

    Lidi,
    pokud chceme, aby to Enri vyhrál, měli bychom se domluvit, v kolik hodin začneme hlasovat...tak v kolik máte čas???
  • humanic

    soutěž

    Ahojky na blogu www.kamikak.blog.cz je soutěž o webové stránky..ale ještě nezačala..tak pak tam pro mě pls všichni hlasujte..ať to Enrísek vyhraje! *4* *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: soutěž

      jasan tak nám pak dej vědět až to začne !! ...já to pak rozešlu dál *14* *15*
      • humanic

        Re: Re: soutěž

        JJ,díky! *1*
        • humanic

          Re: Re: Re: soutěž

          Ve středu budu mít dost času.tak tu stránku ještě nějak upravím a budu hledat novinky i na cizích stránkách! *1*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: soutěž

            jj,super,já tady budu dneska dlouho tak jestli na něco příjdu,určitě ti pošlu a samo že to hlasování bude pro tebe! *1*
  • terousek996

    Enrique

    jo!! máte pravdu mohli by ho v televizi dávat víckrát!!! *10* *10* *16* *16* *8*
  • kamik21

    Do You Know na Evropě 2

    a taky na Evropě 2 dávaj docela často Do You Know zrovna před chvílí zas:-) *14* *14*
  • voxi

    Enrique.....

    líbí se vám ta nová ta fotbalová hymna?? CAN YOU HEAR ME??? mě teda mocky *1* *3* *14* *14*
    • obrazek007

      Re: Enrique.....

      jj moc je to super *3* *1*
    • zirafaandy

      Re: Enrique.....

      jo,je super,patří k mejm oblíbenejm songům,akorát úplně "nová" zase neni,ale je to zatim nejnovější písnička *14* *4* *14* *3*
      • voxi

        Re: Re: Enrique.....

        no,tak nějak jsem to myslela *1*
    • pelclovajana

      Re: Enrique.....

      Nedá se říct, že je až tak nová, ale samozřejmě se mi líbí!!! *14* *14* *8*

      *3*
  • humanic

    Seznam

    Enrique je také jako klip dne na Seznam.cz tak se mrkněte *14* *1*
  • pelclovajana

    hejky!!!

    Prosím vás ... píše si tu ještě někdo s Enriho manažerem??? je to velmi potřebná informace...předem díky za odpovědi!!! Potřebujeme mu poslat to video!!!
    *3* *1* *14* *14*
    • kacenka33

      Re: hejky!!!

      já skusím nějak mu to poslat
      • pelclovajana

        Re: Re: hejky!!!

        A ty si s ním teda pišeš???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit