Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smelu

    Slovensko

    Ahoj holky,včera jsem se vrátila ze Slovenska a byli jsme v takovým luxusním hotelu a při snídani tam hráli tonight pak jsem šla s mamkou lyžovat a u lanovky hrály heartbeat ft. nicole scherzinger a pak zase v hptelu hráli tonight a předvčírem hráli na sjezdovce I like it a pak jsem byla ještě na diskotéce a tam hráli push a do you know.......nedívím se že byl u nich hrát koncert když na každým rohu hrajou jeho písničky *14*
    • vterinka

      Re: Slovensko

      tak to je fajn :-) .. a Mira tam náhodou nehráli? :D
      • smelu

        Re: Re: Slovensko

        ne nehráli
        • vterinka

          Re: Re: Re: Slovensko

          tak to je teda fatal error!! :D:D:D
  • pusto

    Holky popř. kluci je tu nějak pusto....
  • nati102

    Videjko!!

    dík *3*
  • kristyn875

    voňaavkaa:)

    kláššaa *1* koukněte na enriqueonline.org.Enriííí je nová tvář parfému Azzaro..omg..ta fotka je ale fakt překrásná... *14* *14* *14* *15* *15*
    • vterinka

      Re: voňaavkaa:)

      on je upe čači!!! Já z něj nemůžu!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: voňaavkaa:)

      Ej nejvíc...prostě je nádherný!!! *3* *14* *14* Úžasný, suprový, boží...první pohled a málem sem sjela pod stůl!!! :oDDD *14*Mňam
      • pajda83

        Re: Re: voňaavkaa:)

        klása..........juj to je chlap!!beautiful)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • domca11

      Re: voňaavkaa:)

      Taky jsem se tam před chvilkou dívala a nemohla jsem úpe jak jsem tu fotku uviděla,prostě pro tohle není slov *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • lenushka14

        Re: Re: voňaavkaa:)

        a tam aj pisu ze anna by mala byt tehotna
  • fakt

    Jo, to má Kapitolka naprostou pravdu!!! Měli by jsme nakousnout nějaký nový téma, aby bylo o čem kecat!!! Co třeba dokončit ten nápad, aby Enri dorazil do ČR... Přemýšlejte o tom a pište sem své návrhy na řešení tohoto závažného problému: Jak sem Enriho dostat??? *14* *3* *14*
    • Re: fakt

      pochybuju, že by někde na netu už nekolovala petice...já se juknu, ale kdybyste někdo náhodou na nějakou narazili, tak určitě počítejte se mnou *1* i když pochybuju, že by mě tam rodiče pustili *16*
  • humanic

    Překladač

    Ahojky,jestli někdo neumíte anglicky a chtěli by ste něco napsat enrikovi tak nebuďte smutní mám tady pro vás překladač *3* Tam si taky překládám věty které psal on a nebo které chci napsat já *4* *3* www.prekladac.biz
    • kyrstyn

      Re: Překladač

      kuju za překladač... *14* ...taková modní vymoženost *1* *1* ... *3* *15* *1*
  • kristyn875

    hrůůůzza

    holky už je to tu zase...kruci mě už to fakt neba...kámoš se koukal na inbox na očku a tam prí ta moderátorka řikala, že zas bude tátou bo co??nwte o tom něco,..že to neni pravda prosím!!! *9* *9*
    • Re: hrůůůzza

      jo už jsem to taky slisela je to des *9* *9*
      • kristyn875

        Re: Re: hrůůůzza

        aspoň někdo se mnou soucítí...
        • pajda83

          Re: Re: Re: hrůůůzza

          proč mu to nepřejete holky?nebudtě jak malé.i on je jen člověk a má právo na to,založit si rodinu,my jsme jen fanynky a s tím nic neuděláme!náhodou,já mu to přeji,anna je krásná,moc jim to spolu sluší,tvoří krásný pár a bulvár si může psát co chce,my s nima nebydlíme ani nespíme(ŠKODA *14* ),takže ty kecy,které tady lítají o tom,jaká je anna hysterka a tak různě at se rozejdou,fakt neberu v potaz.a nemyslím si,že by poté s kariérou končil.psal že svou kariéru moc miluje,stejně asi tak miluje annu,tak se s tím holky opravdu smiřte.je to těžký ale ani jedna z nás ho nikdy nebudeme mít jen pro sebe!a za ten názor se nezlobte ale už to asi muselo ven!!jinak vás mám ráda!! *1* *1* *1*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

            taky s tebou souhlasím!!! *3* *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

              díky za souhlasy!!!snad to bude chlapeček a takový fešák jako táta!!! *14* *1* *14*
          • katys

            Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

            Souhlas!!! *4* *4*
            • amerika

              Re: Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

              Jojo *1*
          • hannah22

            Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

            Naprosto s tebou souhlasím a moc jim to miminko přeju *3*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: hrůůůzza

              bude dooost krásnej a hodnej tatíínek *3* *14*
    • pajda83

      Re: hrůůůzza

      prý ne ale i kdyby přece jen,tak mu to přejte holky!!!!!!! *14*
      • kristyn875

        Re: Re: hrůůůzza

        a jak víš, že ne??pls
        • pajda83

          Re: Re: Re: hrůůůzza

          protože mi to psal,dělali si srandu před novináři,ale víš jak,my s nima nežijeme.....co není,může být! *14* *1*
  • sonuska

    ????myspace

    holky ked si pisete s enrim na myspace,odpisuje vam?
    • pajda83

      Re: ????myspace

      asi nemá čas,byl naposledy online 22.3 tak si asi budeme muset ještě počkat,no *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: ????myspace

      Ahoj!!NN,mě ještě nikdy neodepsal,ale můžeš to zkusit třeba budeš mít štěstí a odepíše ti! *4* *14*
      • 9margaret9

        Re: Re: ????myspace

        Nápodobně. Mě sice odepsal alespoň jednou, ale z toho kvanta vzkazů, které jsem mu už poslala je to nic!!! :-( :-( Tak určitě toho má hodně, musíme to chápat, bohužel..............
  • pelclovajana

    Správce diskuze!!!

    Mám dobrou zprávu...Kakadu(správce tohoto webu), mi nabídl jestli nechci dělat správce téhle diskuze, takže bychom mohli konečně mazat příspěvky, které se nám tu nelíbí...např. od terusky...musela sem mu už napsat, páč mě to štvalo a takhle to dopadlo...!!! *3* *1* *14* *14* *16* *8* *10*
    • smejkysek

      Re: Správce diskuze!!!

      ahoj,to je dobře....ted dlouho jsem tu nebyla a newím co ta teruska psala...prosím napsala bys mi to?dík moc
      • kyrstyn

        Re: Re: Správce diskuze!!!

        *yahoo* ... rozhodl dobřeee !!! *3*
    • zuzik117

      Re: Správce diskuze!!!

      To je moc dobře, konečně se na to nebude muset dívat
      • domca11

        Re: Re: Správce diskuze!!!

        Taak to je mooc dobře,gratuluji ti Jani k nové pozici konečně se tady nebudem muset dívat jak tady ta kravka uráží Enríčka našeho milovaného dokonalého *3* *4*
    • kristyn875

      Re: Správce diskuze!!!

      jéé...tak to moc moc gratuluju.. *3* konečně tu nebude někdo, kdo okamžitě zasáhne na takový vzkazy typu Tereza.... *3* *3*
    • pajda83

      Re: Správce diskuze!!!

      no to je fajn,takže gratulace ke správcování letí!!budeš dobrý správce!! *1* *3* *3*
    • humanic

      Re: Správce diskuze!!!

      JJ,já jsem mu už taky psala aby to tady smazal..pač mě už ta tereza štvala!Tak to vem *4* Budeš dobrý správce
  • pelclovajana

    fanklub!!!

    Ještě něco...lidičky prosím vás... *1* *1* ...kdo ste se ještě nepřifdali do českého fanklubu na Enriho stránkách... *1* *1* ...tak to urychleně napravte!!! Tady je adresa: http://www.enriqueiglesias.com/group/__czechfansweloveyou__ ... *14* *14* *3* *1*
    • kacka.bedna

      Re: fanklub!!!

      sakra já se tam nějak nemužu dostat.zaregistrovana tam jsem ale v tom fanklubu určitě nebudu a nevím jak to mam udělat.ke všemu mi to vyjelo.počítač mi to asi nezvlada.musím jít na druhy komp *9*
    • vterinka

      Re: fanklub!!!

      a jak to mám plsky udělat nebo s píš kde to najdu, protože já tam registraci nedím já už sem totiž zaregistrovaná normálně a tam už mi to asik nejde či co *9*
      • pelclovajana

        Re: Re: fanklub!!!

        Už tam jsi!!! Tak super...další člen *3* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: fanklub!!!

          a jo už sem se našla!!! *15* *15* *15* *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: fanklub!!!

          no ale asi ne přímo v českém fanklubu bo sem se tam nenašla *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit