Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    brý!!!

    Teda, včera o půl deváté večer sem vyrazila do místního Biografu na karaoke...teda zatím to jen okouknout, a příště už se nejspíš vrhnu taky do zpívání...no ale co se nestalo, já přišla domů až o půl čtvrté dneska ráno...sešla se tam asi půlka naší třídy a nějaké kámošky, tak jsme prostě tančili a tančili...úpa úžasný...Enri hrál několikrát, jednou dokonce hrálo Can you hear me, dvakrát po sobě...zpěváci si to taky užívali, prostě bombová akce...takže až se někde u vás v okolí vyskytne karaoke, tak neváhejte a vyražte se bavit!!! *3* *1* *14* *14* Lovuju music!!! A dneska sem se teda ještě dorazila na oslavě u kámošky, tam sem vyrazila ve dvě odp, a až teď jsem se vrátila!!! *3* *1* *14* *14* A to jsme si pustili asi dvacet písniček od Enriho, a pak ještě na Evropě hráli Do you know!!! On prostě paří všude se mnou!!! *3* *1* *14* *14* *4*
    • pajda83

      Re: brý!!!

      teda jani,o půl čtvrté nechodím domů ani já)) ale dobrý,hlavně že jste si to užily i s enrim,což nepochybuji. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: brý!!!

        No já taky normálně taky ne...většinou musím domů o půlnoci...ale to teď šli zrovna naši z jiné pařby, tak mě hned cestou zkontrolovali a jelikož jsem měla zajištěný i doprovod domů, tak mě tam jaksi nechali!!! A za to jim děkuji, protože to byla prostě akce století!!! *1* *3* *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: brý!!!

          jj,v pohodě))jenžívejte,konec prázdnin se blíží,zase budete mít jen školu a to už se netrhnete *1* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: brý!!!

          hmm... tak to jo *3* *3*
    • kristyn875

      Re: brý!!!

      tak to musela bejt pecka..taky bych si dala...třeba kdyby sme spolu jako tady naše partička někam zašli..škoda, že každá bydlíme upa jinde *9*
    • vterinka

      Re: brý!!!

      no tak to je mazec!! Fakt dost dobré!! *14* *14*
      • terousek996

        Re: Re: brý!!!

        supééér *14* *14*
  • humanic

    Enrique v CZ!!

    Ahoj!!Tak je to tady!!Dneska mi táta říkal,že Leoš Mareš v Evropě 2 říkal,že Enrique za pár měsíců přijede do ČR už je to připraveno k smlouvě!!Tak holky.Jaký lístky si kupujete??Na stání u pódia doufám!! *14* *14* *14* *14* Už se nemůžu dočkat!!! *14* *14*
    • pajda83

      Re: Enrique v CZ!!

      pozitivní zpráva to je,ale věřte tomu nebo ne,Enrimu ted turné skončilo a prostě není možné,ani to není v jeho psychických a fyzických silách,aby najel na další.Ted pracuje na novém albu a potom s ním pojede na turné,ale až příští rok,je to logický...Nechci vám holky brát iluze,já se samozřejmě taky těším,a kupuji lístky na stání,piluji angličtinu i španělštinu.,ale fakt si myslím,že dříve jak příští rok se nedočkáme)) *14* *14* *14* *14* *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: Enrique v CZ!!

        Já bych tomu určitou možnost dala...pokud už se o tom mluví na Evropě2, tak je to hodně velké posunutí blíže ke koncertu...přeci jenom tohle rádio je jedním z hlavním aktérů v těchto mega koncertech... *3* *14* ...a jestli Mareš říkal za několik měsíců...tak tím mohl myslet těch měsíců třeba i osm a koncert by byl třeba v dubnu nebo květnu...prostě, všechno je možné!!! *1* *3* *14* *14* A Enri by podle mě měl touto dobou s tím novým albem již finišovat...teda spíš v to doufám...ale v září nebo říjnu by mělo být už v oběhu...aspoň podle ostatních zpěváků o kterých vím že ty Cd takto vydávají, aby si je lidi mohli koupit třeba jako dárek k Vánocům!!! No a pak by měl Enri tak čtyři měsíce volna...a na turné jezdí s každým novým albem, takže opravdu věřím že je to možné a Enri nás konečně navštíví!!! *1* *1* *3* *14* *14* *15* *14* *14* Bylo by to mocinky super!!! jen doufám, že mě tam mamča ještě pustí, což myslím, že ano a to ještě ráda pojede se mnou!!! Nebo to pak domluvím jako třídní výlet v rámci španělštiny!!! *3* *1* *14* *5*
        • humanic

          Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

          *1* Tak to by byl super,bezva třídní výlet!! *14* *14* Ale já doufám,že to je pravda,protože to psal i jeho manažer na Myspace,když sem si s ním psala.Sem psala,že není fér že k nám nepřijel když sme střed Evropy a on mi na to napsal,že až skončí turné,tak že ještě nějaké termíny udělá.Tak třeba fakt jo!!A bude to můj nej dárek k Vánocům pokud to bude tento rok!! *14* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

            Bylo by to krásný, kdyby to bylo ještě letos, ale tomu bych zase tak moc nevěřila...to opravdu spíš až ten příští...ale opravdu by to byl krásný vánoční dárek a ve spojitosti s tím...teď jsem si poprvé poslechla Enriho vánoční song Warmest Wishes a úplně mě to nabylo takovou tou vánoční pohodou!!! Je to strašně krásný!!! *3* *14* *14* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

              Já bych chtěla,aby tu přijel až příští rok někdy o prázkách,protože to by mě rodiče pustili a navíc bych do té doby měla našetřené i peníze na lístky,které bych si samozřejmě koupila předem a nevím jestli bych šla do předu,protože bych se tam musela někde skácet,ale pak bych zase neviděla na Kikíska!
      • vterinka

        Re: Re: Enrique v CZ!!

        no to už máš jedno hlavně ať někdy prostě přijede!! *14* *14* *14* Teda aspoň já už to neřeším jestli to bude letos nebo příští rok. Stejnak už je půlka roku za náma, tak to zas tak dlouho do nového roku není
        • humanic

          Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

          No prostě to říkali na Evropě 2 a to že k nám přijede neznamená,že jede další turné.Prostě jenom jede na koncert,protože tady ještě nebyl.Tak držte palečky ať ta smlouva klapne!!Já sem tomu taky nemohla věřit,když mi to táta říkal!! *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

            No však já sme to taky tak myslela, že pojede pouze k nám, protože u nás nebyl.
    • vterinka

      Re: Enrique v CZ!!

      wow děláš si srandu?? To je bezva!!! *14* *14* *14*
    • lenushka14

      Re: Enrique v CZ!!

      tak pre mna to nieje dobra sprava ..pretoze bude tak blizko a mna na ten koncert nepustia a budem si to vycitat *9* *9* *9*
      • sucharek

        Re: Re: Enrique v CZ!!

        ahoj, jestli Enrísek někdy pojede k nám tak mě stejně naši nepustí protoze mi je teprv 10*9* *9* *9*
      • domca11

        Re: Re: Enrique v CZ!!

        To není možný,já jsem tak šťastná ani mluvit nemůžu,to je bomba nejlepší co na světě může být *14* *14* *14* Enrísek je miláček kláášňoučkýý,zlatýýýýýýý *14* *14* samo,že kupuji lístky na stání chci být zase u pódia a už vím kam si stoupnu! *1* *14* *14* Já jsem úpe ŠŤASTNÁÁÁÁÁ *14* *14* *14*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

          Beru lístky na stání a zase tam pojedu tak o tři hodiny dřív, abych stála jako na bratislavském přímo u pódia, ale už půjdu na jiné místo kam více chodí!!! Ať ta smlouva klapne...pokud by to bylo třeba v květnu, tak už bych se měla domluvit španělsky, takže by to bylo super!!! *3* *1* *14* *14*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

            A na jaký místo chodí nejčastěji??On je nejčastěji na tom hlavním pódiu ne??Mezi lidi tam moc nechodí *1* A hlasujte!!Je 2. http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/1/poradi
        • domca11

          Re: Re: Re: Enrique v CZ!!

          A mně je to taky moc líto nedá se stím nic dělat???
      • vterinka

        Re: Re: Enrique v CZ!!

        to je mi líto! *9* *9* Tak je zkus přemluvit! *3* *3*
  • vterinka

    Twitter

    Holky tohle si musíte přečíst! Justin Bieber napsal na twitru, že viděl Kikeho a že na sebe žárlí *1* tady je odkaz: http://twitter.com/Biebaholicz a klikněte i na ten odkaz v tom článku. Jsou tam Kikeho fotky i s komenty *3*
  • do čr

    hello fans,tak sem tady ano z5 k tomu jako dostat Enriqua do čr
  • pajda83

    enrique z profilu

    oficiální stránky na myspace.com, a také proto jsem se rozhodl podívat se na některé z vašich webových stránkách České a jsem narazil na osobnosti.cz .. . Zjistil jsem, že zde a zde jsem velmi mnoho fanoušků zde .. Můžu vám slíbit, že jsem také někdy viděl, jen nevíte, kde dosud! Přesto společně můžeme sdělit www.saynow.com / enriqueiglesias volání je zdarma, ale závisí na operátorovi. Váš českém jazyce je velmi zajímavý! :-) *3*
  • lenushka14

    Frekvencia

    ahoj mozete mi napisat frekvenciu na MTV Europe alebo MTV Romania alebo Kiss TV?
  • humanic

    song

    Ahojík! *4* Dneska sme měli ve škole mediální výchovu a já dostala za úkol na zítřek najít nějakou hezkou písničku do rádia..protože budeme hlásit *3* Já sem vůbec nevěděla jakou až teď sem si řekla že tam dám asi od Enríska Takin´Back My Love a nebo Pussycat Dolls-Jai ho. Prosím poraďte,která je lepší?
    • humanic

      Re: song

      NJ,já vím..ale všem se Enrísek ve škole nelíbí. *1* Takže sem nedala Enríska ale úplně jinou..která se líbila i učitelce a všem *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: song

        Možná kdyby si tam hodila Lost Inside your Love, tak by se opravdu chytli...jelikož by ten song neznali a já sem ho pouštěla asi padesátce lidí a všichni se na něm stali závislími...a každý mi říká, že je to jedna z opravdu povedených Enriho písní...i např. strejda, který ho nesnáší, nebo kámoška která poslouchá Tokio Hotel!!! *1* *3* *14* *14* Já bych ji pustila hned, bez rozmyslu...a komu se to nelíbí, ať si p***l políbí...tak bych to řekla!!! *1* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: song

          Dobřety! *1* *1*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: song

            *3* *1* *1* *1* *1*
            • nati102

              Re: Re: Re: Re: Re: song

              dej Do you know nebo Can you hear me, ty se budou ostatnim určo líbit *3* *3*
      • kristyn875

        Re: Re: song

        přesně tak..bych se vyprdla na to komu se to líbí a komu ne...hlavní je, že je to něco z čeho mám dobrej pocit a radost... *1* *3*
      • pajda83

        Re: Re: song

        důležitý je,že se líbí tobě,na názor ostatních se můžeš vykašlat!!!! *4*
    • kristyn875

      Re: song

      že se vůbec ptáš *1* *3* samo Enrííska...a když takin back my love tak s Ciarou *1* *3* nebo tu new *14*
    • vterinka

      Re: song

      Ahojky no to je dotaz! *1* *1* *1* *1* *1* *1* Samo, že Enrísek! *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* a nejlepší je verze se Ciarou *14* *14* *3* *3*
      • lenushka14

        Re: Re: song

        kedze si to napisala tu tak samozrejme ze ENRIQUE *4* *4*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: song

          no to samozřejmě enrikeho vyber.jeho pisně jsou všechny super *4* *14*
  • vterinka

    T-music!!

    Holky Kike je v t-music s Nicol, tak hlasujte!! *3* *3* *3*
    • miskad

      Re: T-music!!

      Už už hlasuju :)
      • kacka.bedna

        Re: Re: T-music!!

        hlasuji pořad a nevynechám nikdy.je v tom klipu nádherny.jsem z něj mimo. *14* *14* *3*
  • monas

    Push

    Ahoj ženský:) našla jsem písničku, která sice není úplně nová, ale je dobře zremixovaná. Tady je odkaz-http://www.youtube.com/watch? v=VgXFLB2e1-c&feature=related *14*
    • kristyn875

      Re: Push

      hele co je to za písničku..mně to nejde otevřít.. *9* *14* *9*
  • sonuska

    Anketa

    Taká malá anketka:Ako dlho počúvate enriqueho?JA od roku 1999,od mojich piatich rokov.
    • katy22

      Re: Anketa

      já taky od klipu do you know *14* *14* líbil se mi hned jak jsem ho uvidela *3*
    • kapitolka

      Re: Anketa

      Tak to já přesně už nevím ale asi kolem roku 2003-2004
      • humanic

        Re: Re: Anketa

        JJ,já taky nwm..ale moc dlouho to není..mě zaujal nedávno *14* Hele kdyžtak hlasujte kdo ste ještě nehlasoval:www.hitparady-lukbobo.blog.cz *14*
        • humanic

          Re: Re: Re: Anketa

          Pro enrique samozřejmě..a ne pro nikoho jiného!!! *8* *1*
    • kristyn875

      Re: Anketa

      přesně...já taky, od klipu Do you know.. *3* *1*
      • Re: Re: Anketa

        já taky od klipu Do you know!!!! *14*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: Anketa

          Já taky po Do You Know *1* *14* Ta písnička mě tak zaujala
          • sonuska

            Re: Re: Re: Re: Anketa

            ja som nevedela ze ho pocuvate len tak kratko.Ale ved aj taky kratky cas staci na to,aby ste si ho zamilovali.Ja si pamatam ze ako patrocna som tancovala na Bailamos pred zrkadlom.Doteraz sa na tom smejem ked to vidim na videu. *14*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

              Tak to jsem ráda, ženejsem jediná, o kom si rodiče myslí, že je blázen *1* *1* , ale hele docela vražedná kombinace tancovat i zpívat zároveň viď? *1* Ale co by jsme pro Enriho neudělali..... A jaký písničky sis vybrala?
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

              Já si tancuju a do toho ještě zpívám!!! Teď v pátek jdu na oslavu a máme každej kdo přijde umět zazpívat s doprovodem, alespoň jednu písničku od svého idola!!! Tak hádejte koho jsem si vybrala??? Nakonec zpívám asi tři písničky od Enriho, nebo jim tam můžu přespívat celý Greatest hits!!! Umím to fakt nazpaměť!!! Mamka už ze mě šílí!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: Anketa

              No tak to já soíš než aby jsem na něho tancovala si ho zpívám *1* *1* *1* *1*
    • pelclovajana

      Re: Anketa

      Týjo!!! Já teprve třetím rokem, od té doby co jsem viděla v TV jeho klip!!! *3* *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit