Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    enrisek

    http://www.enriqueonline.org/ ,koukněte na tohle,stojí to za poslechnutí a navíc je to zdarma,má krásný hlas!!! *14* *14*
    • Re: enrisek

      ahoj...taky jsem to poslouchala,ale skoro nic mu nerozumím...mohla bys mi prosím alespoň v bodech stručně napsat,co tam vlastně říká?? *1*
    • humanic

      Re: enrisek

      Ten překladač překládá nějak divně ne??Ale ten styl jak píše se mi zdá trochu podobný jako enrique,ale nějak se mi to nezdá! *3* *1* *14* Co by tady dělal??Sice píše,že kvůli tomu jak sme mu psali na ty jeho stránky,ale tak to je divný! *5*
      • pajda83

        Re: Re: enrisek

        ono to tak přeložilo,taky jsem na to koukala jak z jara *15* no uvidíme... *1* *1*
      • hannah22

        Re: Re: enrisek

        Divný to je, protože třeba teď je Enriqueho profil online a pochybuju, že by Enrique byl teď na netu, protože v Americe mají 5 hodin ráno *1*
        • lifeisok

          Re: Re: Re: enrisek

          Enrique není v Americe..on je v Miami!! *1*
        • pajda83

          Re: Re: Re: enrisek

          co ty víš?možná nám zrovna ted píše *14* no ale ta pravděpodobnost je asi hooodně malá,ne? *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: enrisek

          Nj,tak třeba špatně spí..mu zkus napsat *3* *4* Já raději nn..moc anglicky neumím! *9*
  • humanic

    koncert

    N aofi stránkách ste si asi už všichni všimli..že jsou další termíny..tam přidali.A je to London nějak 11.června a potom Monte Carlo 2 krát..a my zase nic.to je tak nespravedlivý!! *9*
    • pajda83

      Re: koncert

      no já si myslím,že tím to asi bude končit,ne¨?kdyby byla v plánu česká republika,tak by asi logicky byla před nebo po slovensku ale bohužel není...no já už se s tím srovnala,ale stejně ho pořád miluji... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: koncert

      to by fakt naštvalo!!!Doufám, že k nám taky přijede!! Naděje umírá posladní, takže je v to pevně doufám!! *3* *3*
      • kacenka33

        Re: Re: koncert

        jj to je nespravedlivý...já také pevně doufám uý on začátku jeho turné že k nám také dorazí! *3* ale nevypadá na to že by se k nám nějak chystal... *8* *7* *9* *9* *9*
  • pelclovajana

    Impuls

    Hmmm...začíná to být dost podezřelé...dnes na impulsu hlásili, že Anna čeká s Enrim dítě...takže na té zprávě asi něco bude...kdyby to bylo na Evropě tak tomu ještě nevěřím, ale impuls...takový slušný rádio!!!??? *14* *3* Ale Mareš zase říkal, že tu bude mít Enri koncert...tak třeba to nakonec bude pravda úplně všechno a nebo taky nic!!! *4* *14*
    • pajda83

      Re: Impuls

      no teda,ale já jsem ta přející,věk na to mají,mají se rádi a já se moc těším,na malého enríska)) bud tomu musíme věřit anebo nám nezbyde nic jinného,než se nechat překvapit.Pokud je ve druhém měsíci,tak příští rok na jaře by to mohlo být tady)) *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • vterinka

    Je to tu!!! Nový KLIP!!

    Holky je tu klip k písní No me digas que no! http://www.youtube.com/watch?v=e9qd 0eSKqS8&feature=player_embedded Já tu písen kvůli tomuhle klipu začnu milovat!! *14* *14* *14*
    • miskad

      Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

      BOMBA! *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

      co dodat...dokonalost :))) ♥♥♥
      • smelu

        Re: Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

        tuhle píseň jsem moc v oblibě neměla,ale teď se mi začala líbit mnohem víc!!!! *14* a holky můžu se zeptat je už videoklip v písni Dirty Dancer?
        • vterinka

          Re: Re: Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

          Luci to sme na tom stejně! *1* *1* *1* *1* .. nn ještě ne
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

            dky to je škoda ale co se dá dělat?jedině čekat *1*
    • 1stbarby

      Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

      Hurá! Jedna z mých nejoblíbenějších písniček na albu! A jak mu to tam sluší, pomooooc, jak to že vypadá pořád líp??? To zase bude poslintanej celej monitor... *14* *14* *1* *3*
    • lucka.ptackova

      Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

      jůů.. to je úúžasnýý *14* *14* Krásnej klip *14* *14*
    • lucka.ptackova

      Re: Je to tu!!! Nový KLIP!!

      Jůůů *14* *14* To ke úúžasnýý *14* *14*
  • jo nebo ne?

    lidi mám v tom trochu zmatek tak jsem jsi říkala, že byste to mohli třeba vědět. Kdo je to Julio Iglesias Jr. ?? To je brácha od Enriqua? nebo nejsou vůbec z rodiny a je to jen shoda jmen? ...jestli víte tak písněte *7* *3*
    • monas

      Re: jo nebo ne?

      JJ to je jeho brácha, ale enrique je lepší *14*
      • Re: Re: jo nebo ne?

        tak to máš teda pravdu na eriqua nikdo nemá *3* a on má ještě více sourozenců nebo jen bráchu??
        • zuzik117

          Re: Re: Re: jo nebo ne?

          Víc sourozenců sestry : Annu, Tamaru, Chabelli a bratry: Julia Iglesias a Michaela Alexandra, našla jsem to na nějaký stránce když jsem projížděla google
  • humanic

    HLASOVÁNÍ

    Ahojky,tak to hlasování s těmi blogy začne nejspíš tento čtvrtek..tak pl nezapomeňte a hlasujte!!A všude rozesílejte tu adresu a´t to Enrísek vyhraje!! www.kamikak.blog.cz

    Jo a na mojí stránku jsem dala něco nového..tak se tam můžete mrknout..ale hlavně aby vás netrefila pepka až si budete číst novinky!!To je strašný..my ho vůbec neposloucháme..to je zlý!!Se nedivím,že sem nejede,když sme na tom ještě hůř než Slovensko,což je divný! *9*
  • kacenka33

    Svátek...

    nevíte někdo kdy má Enrique svátek?????????...teda jestli vůbec něco takovýho existuje...?? *3* *9* *14* *7* *7* *7* *14*
    • pajda83

      Re: Svátek...

      jo to teda nevínm určitě podle španělského kalendáře jo,ale u nás asi ne...no a 8.května má ty naroezeniny!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • 9margaret9

        Re: Re: Svátek...

        Kdyby jsme jeho jméno braly česky, tak Jindřich má svátek 15.7. A podle španělského kalendáře má San Enrique svátek 13.7. *14* *14*
        • zirafaandy

          Re: Re: Re: Svátek...

          Jenom dva dny rozdíl *1* Jinak toho 8.května budem na chatě slavit narozky mýho táty (i když se narodil 9.května),takže tu sice nebudu,ale slavit budu stejně *1* *1* Enrískovi bude 34,viďte?! *14* *14* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Svátek...

            jj chlap v nejlepších letech,holky já ho chcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!miluji ho celou svou duší!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • kacenka33

              Re: Re: Re: Re: Re: Svátek...

              nejsi sama kdo ho chce já ho taky chci *14* ...ale myslím že nás po celom světě je víc...mnohem víc *14* já se ještě kouknu kdy má svátek....ale Jindřich se mi fakt nelíbí...ENRIQUE je mnohem mnohem mnohem lepší *1* *14* *14* *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Svátek...

            jj budemu 34 *14* *14* už na to myslím od ledna!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: Svátek...

          Ale stejně.........je to strašně vtipné. Vemte si, že Jindřich=Enrique. Mi osobně se české jméno Jindřich moc nelíbí *4* ........ale Enrique zní hned líp, je to krásné jméno. Jo, španělská jména jsou krásná všechny, HLAVNĚ TO JEDNO *14* *14*
          • zirafaandy

            Re: Re: Re: Re: Svátek...

            Tjn a když si vemeš že Enrique Iglesias je Jindřich Kostelník (myslím)! Ale zase ono to zní dobře pro nás,ptž nejsme španělé *1*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Svátek...

              Mě se taky Jindřich moc nelíbí...Enrique je prostě nádherný jméno...stejně tak nádherný jako jeho nositel!!! *14* *14* Doma jsme to jméno Jindřich s mamkou taky rozebírali a od té doby co sem jí řekla že se mi moc nelíbí...tak pořád jenom slyším: ,, Tak co jedeme na toho Jindřicha ???" , nebo ,,Vypni toho Kostelníka, už mě s tím štveš... *1* !!!" A stejně ho nevypnu...ale mamka ho má taky ráda, tak mě pořád jenom pošťuchuje...a když začne hrát Can you hear me, tak se může přetrhnout a hned začne tancovat po kuchyni!!! *14* *14* *1* *3* Je to sranda... *1*
  • test

    Holky aka bola spravna odpoved v tom teste na facebooku na poslednu otazku a na otazku s tou hrudou?pls:Dthanks
    • nati102

      Re: test

      spavna odpověd je ano *3*
      • Re: Re: test

        a co bolo dobre v tom teste na otázku,ktorými jazykmi hovorí kike?
        • humanic

          Re: Re: Re: test

          Španělsky,Portugalsky a Anglicky *3*
  • La gota de la vida

    Kike teď spolu s dalšími latinsko-americkými zpěváky př.David Bisbal, Espinoza Paz,... nazpíval píseň pro nadaci La gota de la vida (Kapka života = obdoba Kapky naděje)- je fakt úžasná :)
    http://www.youtube.com/watch?v= Ffu71hT-FRk&feature=player_embedded *14*
    • Re: La gota de la vida

      oprava odkazu (ten nějak nefunguje)
      http://www.youtube.com/watch?v=Ff u71hT-FRk
      • smelu

        Re: Re: La gota de la vida

        nejhezčí z nich je Enri!!!!!! *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: La gota de la vida

          Souhlas!!! a i když se na to nedívám, tak vím, že zpívá on a rozbuší se mi srdce!! sem se nanovo zamilovalaaaaaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: La gota de la vida

      oprava odkazu (ten nějak nefunguje)
      http://www.youtube.com/watch?v=Ff u71hT-FRk
      • Re: Re: La gota de la vida

        nebo stačí zadat do vyhledavače La gota de la vida (na youtube) *1* *1*
        • miskad

          Re: Re: Re: La gota de la vida

          Ty ostatní zpěváky sice neznám,ale Enrique je z nich nejlepšííí *1* *14* *14* *14*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: La gota de la vida

            Enrique tam má z nich nejpěknější hlas!!
  • therezka

    official stránky

    Přišlo mi to na meil od Enrique Iglesias.
    • vterinka

      Re: official stránky

      aha ttj mi nic nechodí, myslím *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit