Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    ..

    holky..třeba je to fakt všechno jenom divadlo..třeba to fakt řikaj jenom kvůli novinářum...fakt je to hrozný
  • 9margaret9

    JEN DO TOHO!!!

    Holky, jsem ráda, že se nás už za takovou krátkou chvíli našlo tolik, co se za Enriqueho postavily.......... MY HO BUDEM BRÁNIT VŽDYCKY, TO SI PAMATUJTE, ŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám vás ráda............ *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: JEN DO TOHO!!!

      Jo jsme prostě skvělá parta a to se nám jednou bude hodit(např. na koncertě)!!! *3* *14* *14* MVTMR *14* *14* *4*
      • kristyn875

        Re: Re: JEN DO TOHO!!!

        tjn *3*
    • kyrstyn

      Re: JEN DO TOHO!!!

      To teda jo ale jako nechápu proč ho sem ta nádhera chodí urážet *9* ... já budu zabíjet když ho bude někdo urážet !!!! *16* ...taky vás mám ráda..a přemejšlíte o tom dárku?..kk narozkám? *7* *14*
      • 9margaret9

        Re: Re: JEN DO TOHO!!!

        NO,taky nechápu, dost divná potřeba...... Jinak o tom dárku uvažuju pořád, skoro mě to ani nenechá spát, ale ještě jsem nevymyslela nic co by bylo vtipné a inteligentní zároveň........ *14* *14* *14*
  • china

    koncert

    Myslím že je to dost rozebraný téma ale já bych chtěla bejt tak namístě tý Jany.Já bych se tam ůplně skosila. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pulnoc140

    Žádost

    Ahoj..Byla tu na mně žádost,ale už si nepamatuju od koho...Jedná se o videjko s písní H16-Milujem s Enrískem a Annou.Tady to video je http://www.youtube.com/watch?v=0rxbm8hIxvI Pokud budete chtít vytvořit nějaké video,tak klidně pište....Pokud bude možno,tak vytvořím jakýkoli *4* *3*
    • Re: Žádost

      Ahojky tosem byla já *14* *14* *14* to videjko je úplně suprové *1* *1* moooooooc děkuju *4* jsi šikulka docela ti závidím,že to umýš *3*
      • pulnoc140

        Re: Re: Žádost

        Díky *4*
        • pulnoc140

          Re: Re: Re: Žádost

          Ahoj lidi.Potřebovala bych radu....Dělám to video,vše už je tak docela ok,ale chybí mi vybrat nějakou písničku od Enríska abych ji do toho videa vložila...Pokud budete mít návrhy pište......Prosím....Zatím mně napadlo jenom Hero a Lloro por ti,ale chci znát i váš názor
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Žádost

            Ahojky no tak mě napadlo i Donde estan corazor, California callin´, Lloro por ti je taky dobré a nebo Experiencia religiosa. Tak si vyber *1* *1* *1*
            • nati102

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              mě napadlo Esperanza nebo Only you *3* *3*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              No to Hero bych tam nedávala,to je skoro všude *1* Ale je to moc hezká písnička *14* *14* To Lloro Por Ti je dobrý,ale dala bych tohle Lloro Por Ti,to je trochu rychlejší *14* *1* http://www.youtube.com/watch?v=xsfE8bfpf1w&feature=fvw
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Tak hotovo,snad Vám nebude vadit,že je kousek zkrácená a tak doufám,že to na youtube pujde
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Už jsem Somebody´s me zkoušela,ale nejde mi to pak na youtube *9*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              no vzhledem k tomu,že já ted ulítávám na Somebodys me tak bych se přiklonila k tomu,ale záleží na tobě... *1* *14* *14*
    • terousek996

      Re: Žádost

      krásnýý *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Žádost

        Wow,takovej ohlas jsem ani nečekala *1*
    • pajda83

      Re: Žádost

      to videjko je pěkný,moc,jsi šikulka....co takhle vytvořit opět nějaký videjko pro enríska,za českou republiku,at ví,že tady jsme a myslíme na něj.....milujeme ho!!! *14* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Žádost

        Ok,zejtra mám volno celej den,tak so zejtra k tomu sednu a vytvořím pořádný a pošlu mu ho *3* *14* *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Žádost

          Jo to je super nápad s tím videjkem!! *3* *3* Už se těším až bude hotové!! *14* *14* A tohle cos vytvořila je super!! Jsi šikulka! *3* *3*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Žádost

            Jó!!Super už se moc těší,aspoń bude vědět,že jsme super fanušci a pořád an ěnj myslíme! *14* *14* Kéž kdyby to viděl *14*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Jestli to zejtra nepujde,tak budu muset vytvořit nový video *9*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              No tak to se ti nedivím že si naštvaná *9* Já bych byla taky.Vlastně já jsem naštvaná i teď že to nejde.CHJO!!Proč je tahle Zem tak blbá??Ne že bych ji neměla ráda,ale v některých věcech blbá je,ji nak je super *1* *1* Tak to ještě nějak zkus,ti budu držet palečky!!!! *3* *3*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Ani nevíte jak jsem naštvaná....Mi to trvalo a pak tohle *16* *8* *16* *8* *16* *8* *9* *10*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              aha to je dobré, ale že to nejde je na pytel! *16* *16*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Tak hele.......Mám tam problémy......Bud to je blokovaný v některých zemích a to i v ČR nebo je zvuk zakázán a nebo je prostě video zakázaný,nevím už co s tím mám dělat *9* *9*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: Žádost

              Tak zkoušela jsem tam dát různý,ale pořád mi to nějak nevycházela,ale pak jsem našla písničku a ta tam sedí perfect a to Addicted
        • pajda83

          Re: Re: Re: Žádost

          jé to je super,a samozřejmě tady nezapomen hodit odkaz,my mu to potom všude dáme.... *1* *14* *14*
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: Žádost

            Hodím sem odkaz *4*
  • gladuska16

    písnička

    Vím, že už jste to tu kdysi vypisolaly, ale jaký jsou vaše nejoblíbenější písničky? Ptám se, aby to uvolnilo napětí po té diskuzi o Tonight.. *3*
    • 1stbarby

      Re: písnička

      Prima dotaz :-) Moje asi nej nej je Ring my bells, pak rozhodně Lloro por ti, Donde Estan Corazon, Addicted, California Callin, It must be love - a tu fááákt miluju, Alabao, Break me shake me (Kači já fakt neopisuju *4* ), Miss you, I have always loved you, taky Heartbeat, Heartbreaker, DILE QUE... sakryš těch je... *3* *14* *14*
      • 1stbarby

        Re: Re: písnička

        Já mám taky error! Zapomněla jsem na Taking back my love a Tired of beying sorry with Nadyia!!! A určitě na hafo dalších! *1* *1* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: písnička

          tak nejsem sama *1* *1* *1*
          • gladuska16

            Re: Re: Re: Re: písnička

            Já mám ráda Why not me, California Callin, donde estan corazon, do you know, hero, Lloro por ti, bailamos, Break me Shake me, Dont turn of the lights, Escape, Taking back my love, I like it, Sad eyes, Everithing is gonna be alright a těch je ještě spousta.. *15* *15*
      • vterinka

        Re: Re: písnička

        v poho, prostě máme podobný vkus *3* Ty z Euphorie sem tu ani nevypisovala, ty miluju všechny, ale No me digas que no nemusím, jen na živo *15*
    • vterinka

      Re: písnička

      těch je, tak např.: Why not me, Cuando me enamoro, Takin back my love, Bailamost, Do u know, Esperanza, Hero, California callin, Alabao, You´re my number 1, Sad eyes, Break me, shake me, Could I have this kiss forever, Amay, Lost inside your heart, Cosas de amor, Baila senorita, Free, Experiencia religiosa, I´m your man, Love for fun, She be the one, La chica de ayer, Lloro por ti, Live it up tonight, Love to see u cry, Oyeme, Quizas, .. to snad stačí *15* *15* *15*
      • vterinka

        Re: Re: písnička

        mi tu chybí Donde estan corazon! Error!! *1* *1* *1* *1*
  • pro domču

    Domčo, pokud nebudeš přihlášená na icq, tak ti fotky nepříjdou. Zkusím to zase příště až budeme obě přihlášené.
    • domca11

      Re: pro domču

      jOO to já vím,ale zítra bych tam mohla být skoro celé odpoledne *4* *3*
      • Re: Re: pro domču

        Já jdu odpoledne do práce a celý víkend, doma budu vždy až po 20h, tak se tam nějak sejdeme...
  • lenushka14

    youtube

    konecne som nasla niekolko jeho oficialnych videi na youtube ako hero do you know.tired of being sorry,dimelo,atd..
    • kristyn875

      Re: youtube

      normal já vůbec nemůžu najít oficial na do you know..dycky mi to najde nějaký remixi *7*
      • pajda83

        Re: Re: youtube

        to musíte holky hledat přímo offic videjka, *1* *1* *1* ale zase ty remixy na druhou stranu jsou taky príma)) *1* *14* *14* *3*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: youtube

          jj..strašně dobře se na to tancuje *1*
  • nikush.1

    Dítě

    Ahoj holky,včera se moje sestra vrátila ze Španělska a říkala,že o Enrim a Anně,jsou tamtoho plné noviny a že tam už to berou jako tutovou věc *14* !
    • adinka21

      Re: Dítě

      Jo už vím že je jistý že Anna čeká dítě pač je to psaný už všude i na jeho officialkach přeju mu to má už na to věk a věřím že to bude 2 Enri *3* *4* *4* *4*
      • pajda83

        Re: Re: Dítě

        no teda,to je krásné,jen at si to užijou,už bylo načase.moc jim to přeju!!! *1* *3* *14* *14* *4*
        • lenushka14

          Re: Re: Re: Dítě

          taaaak..no super tesim sa ako keby som to dieta cakala ja *1* *1* *1* ...
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Dítě

            Ej já to taky prožívám jako by to dítě mělo být moje!!! Jejky kéž by to byla pravda...a jak jim to přeju a ještě víc tomu malému, protože mít takové rodiče to je prostě super!!! *3* *14* *14* *4*
  • enriček

    aojkyyy.. chtěla bych se zeptat co sejim narodilo esli holka nebo kluk??
    • pajda83

      Re: enriček

      tak tohle mě pobavilo,fakt!!dinosaurus!!!!holka, ty asi neposloucháš zprávy,nečteš,nejsi moc velká fans,co???anna těhotná NENÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
      • humanic

        Re: Re: enriček

        haha..to mě taky pobavilo no! *1* Si jenom něco někde přečetla a hned myslíš že mají dítě? *1*
        • Re: Re: Re: enriček

          vidím že sou tu velmi příjemní lidi *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: enriček

          víš co polib si prdel... hlavně že ty seš taková chytrá.. to byl enom chyták, já sem vás enom zkoušela *5* *5* *5* *5*
  • Luky1987

    Iglesias je dobrý spevák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit