Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    PRAHA

    Prosím vás holky!!Pište ještě do toho Live Nation prosím!!Musíme to zkoušet dál..jako správní fanoušci se nesmíme vzdát!!A podle mého Ostrava je z ruky pro všechny..tam by přijelo o hodně méně lidí než do Prahy..tak prosím..zkusíme to ještě..prosím!! *4*
    • pajda83

      Re: PRAHA

      andrejko,ale my s tím nic neuděláme....pokud oni ho tam nechtějí,my do toho nezasáhneme.a nevěřím že by tam dojelo méně lidí...když bude enri v čr,jedno kde,dojede sem i německo,polsko,slovensko to je více než daný!!!!!! *3* *3*
    • kristyn875

      Re: PRAHA

      mno tohle si myslim i já..dyt v Praze je takovejch hal a aren..bože přece jedna musí vyjít *3*
  • Stránka

    Tady vám dávam moji stránku www.enrique-singer.blog.cz podivej te se prosííím
  • Hlasování

    http://selebriti.blog.cz/0806/prvni -kolo Hlasujte tady pro Enriqueho pls *3*
  • jancap

    Aojky

    Aojky holky a psali jste mu cesky bo anglicky pls odpovedte!!!!moe icq estli chcete je :449394756 nebo e-mail:vytlem.janca@seznam.cz urco pisnete estli chcete vsem odepisu na 100000%!!!!mVmmmr *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: Aojky

      psali sme mu anglicky to je jasnýýýý *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Aojky

        já mu píšu jedině španělsky a je moc,moc rád!!! *14* *14* *14*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Aojky

          taky sem mu psala jednou španělsky *14* ..taky děkoval *14*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: Aojky

            hale holky a to si s nim píšete jenom tady přes osobnosti a nebo ještě jinde?, pls napište kde..bych se přidala *1*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Aojky

              NA OFFICKÁCH JE ZALOŽEN ČESKÝ FANCLUB,TAK I TAM A NA MYSPACE!!! *14*
  • kristyn875

    koncert v ČR

    Holky to si děláte legraci??to je upa senza mega super zpráva..omg teď sem tak zařvala štěstím až sem vzbudila bratra..omg milášek Enriííí přijede..a je to jistý?? *1* *14* *14* já ho tak miluju..omg *15* *15*
    • pajda83

      Re: koncert v ČR

      já bych moc neplašila.enri je jenom člověk,je to chvilka,co mu skončilo turné,pracuje na novém albu a samotná příprava trvá dlouho,někomu i rok,déle...a né všichni stars jezdí na turné každý rok.nezbývá nám nic jinného než doufat,že když pojede na turné,pojede k nám..ráda bych tomu věřila,ale už párkrát to tady bylo,a zbytečně se člověk těšil,tak já zatím doufám,že se můj sen vyplní..abych potom zase nebyla zklamaná)) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: koncert v ČR

        jj přesně...máš pravdu *3* to už tu bylo párkrát, ale věřim Enrímu, že prostě přijede *14*
        • terousek996

          Re: Re: Re: koncert v ČR

          cože!!! Enri tady bude mít koncert!!! *14* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Facebook - skupina

    Ahojky holky, jak sme se tu bavily o té skupině I hate ...., tak jsem našla protiskupinu: I hate those who hate Enrique Iglesias. http://www.facebook.com/Vterinka.Av ril?ref=profile#!/group.php?gid=117 946738222222 *3* *3* *3*
  • smelu

    Euhopie

    tenhle odkaz je reklama na Greatest Hits http://www.youtube.com/watch?v=xafQ 7thdrPk
    je tohle i na Euhopii?
    • sara.jenni

      Re: Euhopie

      Euphoria nemá reklamu... třeba časem bude mít :)
    • vterinka

      Re: Euhopie

      tak to netuším, ale myslím, že ne
  • ariel
    všechno nej *14* *14* *14*
  • prosím

    miluji jeho starou desku je to ploužák zpívá tose ženskou kdo mi to pomuže najít *3*
    • Re: prosím

      asi myslis s Whitney Houston - Could I have this kiss...
      • blog

        www.enrique-singer.blog.cz pls podívejte se *3* *3* *8*
        • Re: blog

          AHojki ten blog je super *4*
  • humanic

    video

    Hojky.Dneska odpoledne dávali na MTV konečně video I LIKE IT!! *14* *14* Pěkný.. už aby ho hráli v rádiu
    • kristyn875

      Re: video

      Wowky *3* se máš..já na I like it nemám nějaký štěstí...už ho prý hrajou i v rádiu...ale já ten klip ještě v telce neviděla ani v rádiu neslyšela.. *9*

      a ted prý vyšla nějaká druhá verze klipu I like it...a tu sem taky neviděla...na fb je jedno videjko, ale to už nejde pustit...
      • je skvělej

        Enrique je dokonelej a má všechny jeho songy úžasný měl tu někdy koncert? *7* *14* *3* *3* *5* *5*
        • vterinka

          Re: je skvělej

          ted ne, jen na Slovensku *9* *9* *9*
      • sara.jenni

        Re: Re: video

        druhá verze??? tak o tom nevím :(
        • vterinka

          Re: Re: Re: video

          http://www.youtube.com/watch?v=biT0 S_xXAyo&feature=related to bude asi ona *3*
          • smeldi

            Re: Re: Re: Re: video

            mě to nejde pustit *9* *9* *9* *9* *9* co mám dělat????
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              nemáš zač *3* *3*
            • smeldi

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              díky moc
          • smeldi

            Re: Re: Re: Re: video

            mě to nejde pustit *9* *9* *9* *9* *9* co mám dělat????
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: video

              zkus vymazat mezery v odkazu nebo na youtube napuš: i like it enrique iglesius and jersey shore. *3* *3* *3*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: video

            to se mi moc nelíbí..to co pouštěj v telce je lepší, ale na jersey shore se koukám..to je dobrý! *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit