Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    PROSÍM!!

    Ahojky,tady jsem udělala titulní stránku na časopis bravo girl,tak tam pro mě pls hlásněte! http://www.bravogirl.cz/cislo-11/vl astni-obalka/1/data-pridani
  • terousek996

    jóóóó!!!

    ale taky to budou dávat v 10:00 *14* *14* *3*
  • lenushka14

    DJ divak 2

    a dnes zase hrali od Enriqua v DJ divakovi Away *14* *14* som stastna :D
  • vterinka

    Glitterfy

    Ahojky dneska sem šmejdila a našla sem jednu úžasnou stránku, kde si můžete nahrát jakoukoliv fotku a pak si ji upravit. Koukejte, co sem udělala: http://apps.facebook.com/wildfire/f bhandler.ashx?mode=cview&fb_oid=180 9521152 a tady je ta stránka kde to můžete vytvořit: http://www.glitterfy.com/upload.php tak můžete taky udělat nějakou s Enrim *14* *14* *14* *14* *3*
    • pelclovajana

      Re: Glitterfy

      JJJ, tak tuhle stránku znám a už dlouho v robím všlijaké fotenky a animace!!! Je to super!!! *3* *1* *4* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Glitterfy

      ale jo není to špatny *3* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Glitterfy

        díky *3* tady dávám novou wbovku, protože sem tam měla chybu, tak sem to udělala znovu http://wildfire.gigya.com/facebook/preview.aspx?fb_sig_api_key=f7667e9ebccf2157d6f15f991a5e3ce9&wid=187350871&p=bHQ9MTI1NjMxMDkwOTY3MSZwdD*xMjU2MzEwOTIxMjE4JnA9NTQ5MDEmZD*mbj1mYWNlYm9vayZnPTEmbz*4NTZiY2EyNjIzY2M*OTk1YTg2NTc5MjFiOTA2ZWMxNg==
  • Ricky je lepší

    Nemužu si pomoct ale Ricky Martin je mnohem lepší a to jako zpěvák i tanečník a je taky hezčí ale musím bohužel uznat že u nás je Enrique momentálně populárnější
  • video

    týjo holky, oni u nás zakázali Enrískovo video Somebody´s Me...a to všude...ještě že ho má na svých stránkách *3* uff
    • amerika

      Re: video

      Japa to že to zrušili ti krténi???To by uplně ůůůůžžžoooo *9* *14* *7*
    • kristyn875

      Re: video

      to sou ale haj***...to nám nemůžou udělat... *9*
    • zuzik117

      Re: video

      No já sem taky byla pěkně naštvaná když jsem to viděla!
  • pelclovajana

    To je skvělý!!!

    Jukněte na tohle...sice starší, ale Enri je úžasnej...krásný jak se připojuje ke stylu Toma Jonse...je fakt dokonalej!!! *14* *14* *4* *8*

    http://www.youtube.com/watch?v=ejko87SCsUs&feature=related
    • kristyn875

      Re: To je skvělý!!!

      jj..je fakt úžasnej...a to jakej má rozsah hlasu...to je boží...taková výška...to nedokáže každej zpěvák... *1* *14* *14*
  • katys

    koncert

    ahoj!!Pojedete někdo na ten koncert do Bratislavy?? *14*
    • Re: koncert

      já asi pojedu... *3*
      • domca11

        Re: Re: koncert

        Já tam asik pojedu *3* *4* *3* *14*
        • monas

          Re: Re: Re: koncert

          Já jedu určitě *15* *15* *3* *14*
    • kristyn875

      Re: koncert

      já možná taky pojedu *3*
      • kyrstyn

        Re: Re: koncert

        No jako já nepojedu *9* mamka me nepustíííííííííííííí *5* *9* *9*
    • hannah22

      Re: koncert

      já možná jo
      • pajda83

        Re: Re: koncert

        já bych jela,ale nemá mi kdo hlídat dítě!!blbý!takže jindy!snad v ČR!!!! *14* *14*
  • obrazky

    ahojte, tak by ma zaujímalo, koľko enriho obrázkov a fotiek máte v PC, ja vyše 700 *1* *1* *1* *1*
    • kristyn875

      Re: obrazky

      tak sem to všechno spočítala *1* mám jich přesně 1523 *14*
      • domca11

        Re: Re: obrazky

        Takže taky jsem to spočítala a mám jich přesně 2484 *14* ale za chvilku tam zase určo nějaké přibydou *1*
        • Re: Re: Re: obrazky

          waw!!!!!!
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: obrazky

            taky jich mam dost v obou pc.ale nechce se mi to počítat.když na nějakou hezkou narazím tak si ji uložim.ale souhlasim .pak se zahltí pc.když je toho moc. *14* *14* *7*
        • vterinka

          Re: Re: Re: obrazky

          Ty jsi blázen!!!! *15* *15* *15* *15* *15*
    • pelclovajana

      Re: obrazky

      No tak to se raději ani neptej...mě jich to napočítalo 1500 a to ještě nepočítám fota z koncertu a videa...je to až k neuvěření, že jsme takový závisláci... *1* *1* *14* *14* *4* *4*
    • vterinka

      Re: obrazky

      Tak na to ti s radostí odpovím! *15* Mám jich přesně 1 029. *14* *14* *14*
      • Re: Re: obrazky

        waw, tak pri tebe sa môžem schovať, ale keď k tomu pripočítam kopu videí a celú jeho diskografiu, čo mám v pc tak ... *1* *1* *1* ja som na ňom taká závislá, prvá vec čo spravím keď prídem domov z práce, je že zapnem pc a pustím si jeho songy, a hneď má skvelú náladu *14* *14* *14* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: obrazky

          no tak to se ti nedivím, že máš hned skvělou náladu! *1*
      • humanic

        Re: Re: obrazky

        Hm..tak to já nwm.Já to nepočítám,ale bude jich tam hoodně!! *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: obrazky

          To stačí obtáhnout šipkou modře a to se ti napíše v levém sloupci. *3* Já bych to taky nepočítala!! *15* *15*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: obrazky

            JJ,to já vím,ale já to nemám jenom v jedné složce,já to mám zamíchaný úplně všude,takže mě by to nebavilo.A taky některý jak dělám blog tak vždycky natahám fota do PC a potom je zase mažu,pač to jsou fotky z různých akcí atd. a nechci mít pc samého Enrique.Potom je moc přeplůněný a budeme ho dávat zase k počítačovému doktorovi.Jako minule *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: obrazky

              presne, nemazať!!!! *13* *13* *13*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: obrazky

              aha *15* *15* *15* *15* Tak to já bych v životě jeho fotešky nevymazala!! Klidně ať je přeplněný a samý Enrique, ale hlavně nemazat!! *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: obrazky

      mno myslim, že i víc... *1* *1* je jich hrozně moc.. *3*
  • pajda83

    Baby))

    http://www.supermusic.sk/sprava.php ?id=162610
    • pelclovajana

      Re: Baby))

      Já to taky teď dočetla a musím konstatovat, že jim to moc přeju...už je na čase!!! A krásnější dítě nikdo jiný mít nemůže...nemůžu se dočkat...je toho teď dost čeho se nemůžu dočkat...nové klipy, nové songy, vlastně celé nové album a hlavně to miminko... *14* *3* *4*
      • pajda83

        Re: Re: Baby))

        jani počkej,já mám taky krásné dítě!!!!já si myslím,že každé dítě je krásné ale zase mít slavné rodiče,je to o něčem jinném.to dítě bude žít v jinném světě,nepozná klasické neduhy obyčejných rodičů....bude se mít jako král!!ale zase n adruhou stranu,já jsem přející tak proč ne,já mít jejich peníze,tak si taky dopřeju!! *1* *1* *3* *3* *3* *4*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Baby))

          taky jim to přeju ale pavli sice maš pravdu že mit slavne rodiče je o něčem jinem ale na druhou stranu si jich to male neužije tak jako naše děti nas.jeho bude vychovavat chuva.tak že ma to i protiklady.jinak male dítě je každe krasne.to je fakt a některe děti jsou v dospělosti ještě krasnější.jako enrique.no ne? *3* *14* *4*
    • lenushka14

      Re: Baby))

      predchvilou som to docitala *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit