Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • voxi

    otázka

    Hojky všichni. Chci se vás na něco zeptat... nevíte o Enriqeho stránkách?? Já vim,že je www.enriqueiglesias.com ale jsou ještě nejaké jiné-jeho stránky??? *1* *14*
    • kristyn875

      Re: otázka

      jj...je jich spousta....jsou i tady v odkazech....taky je dost dobrá stránka...www.enrique-singer.blog. cz *1* *14*
  • kyrstyn

    jako!!!

    enri je na 5. místě *5* ...holky jako šup!!!jedem 3.2.1.teeeeeeeeeeeed *3*
  • pelclovajana

    Díky!!!

    Díky za povzbuzení a za gratulace! Hvězdičku už mám přiřazenou a příspěvky od terusky už jsou smazány...tak kdyby jste ještě něco chtěli ohledně diskuze, tak písněte!!! *3* Jste skvělí... *14* *14* MVMMMR!!! *14* *14* A Enriho mám taky MMMR!!! *14* *14* Teď ještě aby při mě stál zítra u přijímaček a možná se dostanu i na Floridu!!! *3* *4* *14* *14* Je to můj bůh... *4* A vy...všichni co jste tady mi držte palce, protože jestli se na tu školu nedostanu, tak mě asi klepne pepka... *9* ...a tak krátký život mít nechci...musím přece ještě vidět Enriho!!! *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: Díky!!!

      Nebooj dostaneeeš :) *14* držíím ti je a myslím na tebeeeeee *3*
    • pajda83

      Re: Díky!!!

      děvčata,taky vám všemm držím u příjmaček palečky,vy to určitě zvládnete,určitě jste připravení a enrísek jako talisman se vzpomínkou vám pomůže a věřte,že příjmačky jsou jen začátek,ještě vás čeká spoustu obtížných zkoušek....HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!!! *4* *4* *4*
      • pelclovajana

        Re: Re: Díky!!!

        Já je dělám na španělský gympl...Enríska bych si vzala nejraději sebou celého!!! *3* *1* *14* *14* Fakt mocky děkuju za podporu a Domííí, tobě budu moc držet palečky!!! *4* *14* *14* *3* A na Slovensko jedu, jen když udělám přijímačky!!! *3* Tak to prostě musím dát... *4* *14* *14*
        • domca11

          Re: Re: Re: Díky!!!

          Já ti Jani taky budu držet moc moc palečky ať to uděláš a ať můžeš jen na koncert miláčka *14* *14* a neboj se prostě to dáme a hotovka *1* *4* *3* musíme *3*
      • domca11

        Re: Re: Díky!!!

        Já vám všem moocko děkujíí *4* *4* a s takovou podporou je teda udělám *1* doufám *3* *1* a Janča ta je udělá určo *4* ...Mnoo například jěště matura žhe??To bude taky pěkná zabíračka *1* *1*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Díky!!!

          no taky matura ale i život sám o sobě je jedna velká zkouška...DRŽÍM PALEČKY!!! *4* *4*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: Díky!!!

            Jj život je jedna velká zkouška *4* to máš pravdu a jsem zvědavá co všechno mě na ní čeká *4* *3*
    • domca11

      Re: Díky!!!

      Ale nemá vůbez záč já si myslím žhe budeš výborný správce *3* Jani já taky zítra dělám přijímačky takže si budem držet palečky navzájem ju??Páč mě by asik taky kleplo kdybych se tam nedostala. *9* *1* jo a jedeš na koncík na Slovensko??? *4*
      • domca11

        Re: Re: Díky!!!

        Jo a toho boha máme stejného *3* *1* *1* *14* *14* *3* *3* *14* plostě Enríček je největší dokonalost jaká může existovat *3* *3*
        • kacka.bedna

          Re:držím palce

          děvčata tak vám držím palce na ty příjmačky.hlavně si věřte a žádný strach.eneike vám přinese štěstí tomu věřte.mně ho taky nosí *14* *14* *5*
          • monas

            Re: Re:držím palce

            Holky nebojte to dáte *3*
            • domca11

              Re: Re: Re:držím palce

              Tak já jdu na gympl mám schýzu jak něco,ale Enríčka si s sebou vezmu tak snad mi přinese stěstí *14* *3*
            • sonuska

              Re: Re: Re:držím palce

              A to na akú školu robíte prijímačky?
  • offi stranka

    ahojte,mozete sa prihlasit na enriho offi stranke? ja to uz skusam cely den, a stale mi tam vypisuje ze Oops – that didn't work. co to znamena? prosim pomozte co s tym! prosim, prosim!!
    • 9margaret9

      Re: offi stranka

      Jo, to mi dělá taky. Musíš jít do své mailové stránky a přihlásit se odtud přes nějaký email, co ti z enriqueiglesas.com přišel.
      • 9margaret9

        Re: Re: offi stranka

        *MAILOVÉ SCHRÁNKY *4*
        • Re: Re: Re: offi stranka

          ale mne neprisiel ziadny mail, uz mi to lezie na nervy, a tebe to uz ide?
          • 9margaret9

            Re: Re: Re: Re: offi stranka

            Jo, mi to jde........dostala jsem se tam právě přes ten mail *9*
            • kacenka33

              Re: Re: Re: Re: Re: offi stranka

              tak s tím vám nepomůžu...mě to jde normálně... *9*
  • terousek996

    jóóóó!!!

    na MTV europe *14* *14* *3*
  • lenushka14

    casopis kamarat

    O MOJ BOZE !!...
    V tom casopise kamarat ...co bol minule clanok ...tak tentoraz v oktobrovom cisle bude plagat Enriqua Iglesiasa boze sa zase tesim *1* *1* *1*
  • Iglessik

    Enrique je tak neuvěřitelně sexxxxxxxxxy a ty oči *14* ??????????,
  • sonuska

    ???Anketka

    Ahoj,holky.Je jasné že všetky z nás zbožňujú enriho a jeho muziku.Ale predsa len.Je nejaká pesnicku od enriho ktora vas až tak neoslovila,nezaujala alebo tak.U mňa je to Push.Pride mi to taka zvlaštna pesnička,ale nie je zlá.Vopred dakujem za odpoveď.
    • terulinkab

      Re: ???Anketka

      no tak pro mě je nej písnička bez pochyb Be With You !!! Ta je prostě uplně nej..ale Push je taky super..ale jak píšu..na Be With You žádná nemá..aspoň podle mě ne..:-))mějte se krásně holky.. *3*
    • katys

      Re: ???Anketka

      Tak Push není špatná ale mám radši třeba Takin Back My Love s Ciarou nebo teď často poslouchám Don't you forget about me,jinak všechny úžasné asi tak jako on sám!!!!!! *14* *14* *14*
    • pajda83

      Re: ???Anketka

      teda holky!!mě se líbí všechny jeho hlavně španělské,ono to procítění v nich mnohem více vynikne,je to nádherné a klidně i ty starší,mám jeho staré alba a je to super,fakt nádhera a písnička Push je skvělá,dobře se na ní uklízí,akorát do rytmu *1* *1* *1* ,mě se poslední dobou hodně líbí Ring my bells,ale jinak samo že všechny vedou!! *14* *14* *14*
      • china

        Re: Re: ???Anketka

        Wow ted sem si nák taky oblíbila Ring my bells. Takin Back My Love ale taky vede a vůbec já jsem jeho všechny písničky neslyšela ale ty co znám a těch není zas tak málo tak se mi líběj všechny. Nemůže přeci pořád zpívat stejný styl. *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ???Anketka

        jou ...úplně s tebou souhlasim!!! skvěle se na ni uklízí....aspoň to uklízení neni takovej vopruz!!! ale samozřejmě že všechny písničky miluju ty starý i ty nový...teda neni to samozřejmý ale prostě je to tak =D stačí když slyšim jeho hlas a hned se do té písničky zamiluju.....=)
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: ???Anketka

          TAK S TIM HLASEM SES TREFILA PROTOŽE MNĚ JE CELKEM JEDNO KTEROU PISNIČKU SLYŠIM. MAM RÁDA VŠECHNY.KDYŽ MUŽU TAK HO POSLOUCHÁM VŠUDE.PUSH MAM RÁDA ALE NEJRADĚJI MÁM ASI ADDICTED
      • 9margaret9

        Re: Re: ???Anketka

        Máš pravdu, španělské jsou naprosto jiná dimenze, taky je zbožňuju, všechny! *4*
      • kristyn875

        Re: Re: ???Anketka

        *3* *1*
    • kristyn875

      Re: ???Anketka

      mno tak holky...nějak vás nechci opouštět, ale mě se opravdu líbí všechny jeho...a push na tu se dá náhodou suprově tancovat.. *14* *1* *3*
    • china

      Re: ???Anketka

      JO takovej hip hop bez rytmu nebo melodie. já to nák neumím popsat. Tam ten ref. s tím push push jak to opakuje si jedinej pamatuju z tý písničky.
    • 9margaret9

      Re: ???Anketka

      No, tak to si myslím, že jsi uhodila na tu pravou... Ne, že by se mi nelíbíla, ale moc ji nemusím... Moc mi to k němu nejde, nejsou tam ty jeho emoce. *4* A další je pro mě Little girl. Poslouchat se samozřejmě dá, ale moc jsem k ní nepřirostla... *4* *3* Jinak dobrý nápad Soni! *3*
      • humanic

        Re: Re: ???Anketka

        Mno..tak já nwm no,ale mě se ta Push celkem líbí..jako teda ten refrén samozřejmě..jinak je taky nic moc *1* Ale potom se mi nelíbí ty starý písničky jeho ty španělský..jako ty úplně starý..ty sou ošklivý...můj názor jenom *1* *1* A možná ještě Away..se mu taky moc nepovedla *1*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: ???Anketka

          já jsem poslední dobou závislá na Takin Back My Love s Ciarou a na Miss you s Nadiyou a Push je celkem dobrá, ale moc často jí neposlocham je taková dovná a k němu se to nehodí, když zpívá pořád takový dojemný, zamilovaný písničky
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: ???Anketka

            JJ,Push je nej ten refrén! *1* A teďka toa new Takin Back My Love ta je taky dobrá *3* Tak doufám že na t-music se umístí na krásném místě! *1* *14*
            • zuzik117

              Re: kyrstyn

              Escape je hezká písnička, ale ten klip nemam ráda
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: ???Anketka

              me se nejvíc líbí escape a hero no všechny *1* *1* *1* *1* *1* *1* ...a nelíbí se mi asi taky ta Push...nevim no ta jedina me nejak nezaujla *3* *3* *3* ..ale jinak ostatní sou super ... *14* *14* ...
        • china

          Re: Re: Re: ???Anketka

          no přesně ten refrém vid.
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    JoUjOu =D

    On že je zpěvák ? =DDD
    A nespletli se když mu pučili do ruky mikrofon ? =D
    Ae to já bych řekla že jo _

    Holky Holky vy ste teplýý kravky =P

    Už ste se z něho udělaly ? DO TOHO !!! =PP

    ---> Toe na protest !! =P
    • humanic

      Re: JoUjOu =D

      Ty to akt nemáš v hlavě v pořádku co??Asi potřebuješ už delší dobu psychiatra! *3* Hele kdyby si byla normální tak sem nelezeš a neříkáš o Enrique takovýto věci..tak se uklidni vydechni si a smiř se s tím,že má Enrique víc fanoušků než ten tvůj zpěvák nebo zpěvačka nebo skupina!Víš co by mě zajímalo??Co posloucháš ty...no,ty chytrá!
    • petuna

      Re: JoUjOu =D

      Haha dovol abych se zasmala ty poslouchas Farnou a MY ze sme teply???!!! Me je taky 13 a ver mi ze znam dost lidi kteryho posloucaj a maj ho radi! *16* *10* *5*
    • pelclovajana

      Re: JoUjOu =D

      Jo představ si, že on je zpěvák a dost dobrej a ty jsi jen ubohá a blbá kráva, co se stará o to co nemá!!! *16* *8* *10* *3*
    • Re: JoUjOu =D

      ty seš chudinka... upřímně tě lituju.. XD
    • 9margaret9

      Re: JoUjOu =D

      Tak už přetekla i moje slušnost TY KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
      • 9margaret9

        Re: Re: JoUjOu =D

        ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: JoUjOu =D

          VO. Klidně si ale pokračuj, protože takhle děláš DEBILA jenom sama ze sebe........
          • amerika

            Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

            Asi takhle ti to řeknu potkala sem hodně moc pi**ale s jistotou ti povim že ty seš ta největší!!!A když nám říkáš že sme teplý krávy tak se zkus zamyslet nad sebou,protože když posloucháš tu namyšlenou buznu Farnou tak opravdu nevím kdo je tady telá kráva!!!A myslím že asi nemáš vůbec hudební sluch,jinak bys slyšela jak Enri suprově zpívá a nedělej ze sebe dámičku kerá má svůj styl,protože když posloucháš Ewu tak tak ti na to řeknu jediný:MÁŠ DEBILNÍ STYL.Takže bud tak laskavá a nech si ty svý rozumy pro někoho jinýho,protože(a to se mnou holky doufám souhlasíte)MY NA TO NEJSME ZVĚDAVÍ!!!Chápeš!??! *13* *9* *8* *8* *8* *10* *16*
          • 9margaret9

            Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

            *5* *5* *5* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *16* *16* *16*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

              jj di spinkat večerda skončil !! *16* ...tady to je jen pro slušný a normální lidi !!! *5*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

              Jo a jěště něco seš TRAPNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *16* *16* *16* a neurážej Enriqueho ani nás tady *16* *16* *10*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

              Tak hele ty kreténe jeden blbej sprostej jako nechápu proč sem vůbec lozíš když nemáš Enriqueho ráda se mi zvedá tak kufr maximálně z tebe *5* *5* *16* *8* jako zkus zazpívat na živo to co on a uvidíme jaký máš hlas ty pí.. myslím si že bys nezazpívala ani hoří takže sem už laskavě nelez. *10* Jako třináct roků a tak sprostá no teda je vidět jak jsi vychovaná a musím ti říct že blbě.Jako ty máš styl jo?? Tak tohle jestli je nějaký styl tak už fakt nwm co jsi za člověka to co zpívá Evizna Farná dokáže zazpívat skoro každý ale myslím si že když Enrique zpíval dokonce s Pavarottim a není to vůbec jeho styl tak to zazpíval perfektně on prostě dokáže zazpívat všechno zatímco se podívek na tu svoji chuděrku už mi leze krkem.Takže buď tak hodná (jestli to dokážež) a už nás tady neotrvuj svojí přízní *16* *8* *10* *13*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: JoUjOu =D

              Hele krávo nejvečí di do prdele di napsat ewe jaka je užasná !!!...jo kdyby aspon umela zpívat ona!!! *16* ...prej STYL...cože?...si upadla na schodech ne?.. *16* ..ty teda musíš byt asi hluchá a slepá!! *16* *8* ...a neboj cevka mi nerupne!!! *8* *3* ..takovou krávou jako seš ty se tady nikdo nenechá vyvyst z míry!
  • terousek996

    konečně!!

    když sem se propudila, tak sem si zapla MTV a hráli taking back my love a asi za 4 hodiny to hráli zase. konečně sem ho po týdnu chytla v televizi. *14* *14* *3*
    • humanic

      Re: konečně!!

      jj,tam ho dávají hodně často *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit