Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejdřív jsem to s tím Dronem četla že mu usekla prsty v tu chvíly by se ve mě krve nedořezaly
  • Ahoj má tady někdo třeba libko (libimseti)
    • Re: má

      ne ale mam profil na lidech http://www.lide.cz/SusieSnuggling@e mail.cz
      • Re: Re: má

        to zas nemám já
  • obrazek007

    ahojik

    ahojik pokeca nekdo? *3*
  • Hruza!!!

    Jj taky jsem to slysela vcera v radiu,že pry ceka na jisto s Annou mimco..Nezbyva nic jineho nez jim to prat..Snad bude nadale pořád zpívat *9*
  • zirafaandy

    Sorry.....

    Promiňte,že sem poslední dobou něják nechodim,nemám moc času *9* Navíc mě to tu něják přestalo bavit,stejně na moje příspěvky většinou nikdo nereaguje kromě pár vyjímek a dokonce jsem zjistila,že některý moje příspěvky někdo smazal..... No ale to je jedno,kvůli tomu tu nejsem:

    Několik lidí máme společně blog o celebritách a každý tam zveřejňuje články jen o jedné celebritě. Moje celebrita je samozřejmě Enrique *14* . Tak jestli se chcete mrknout,tady je odkaz,každý den tam zveřejním několik článků o něm a i třeba různý zajímavosti a i dost dobrý fotky,myslím že to stojí za to:

    http://stars-4-ever.blog.cz/rubrika/enrique-iglesias

    A prosím nemažte můj příspěvek,snad sem taky můžu něco napsat.....Nepíšu nic sprostýho a nikoho tu neuřážím *3*
    • pelclovajana

      Re: Sorry.....

      Ahoj, ahoj...s tím příspěvkem...mazat je tu můžu jen já a ještě správci celého serveru, ale já to nebyla a nevím proč by to dělali ti ostatní...ani si všechny příspěvky nestíhám přečíst...a když už mažu, tak jen ty opravdu sprostý, což ten tvůj určitě nebyl... *9* ...tohle teda opravdu nechápu, proč zmizel!!! *5* A jinak ten blogísek ti musím taky moc pochválit...je úžasnej!!! Ten design je strašně poutavej...fakt povedená práce!!! *3* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Sorry.....

      tvůj blog se mi líbí.je pěknej a zajímavej.a co se tyče těch přízpěvků tak mam pocit že ty může mazat jen spravce a nevím proč by to dělal.seš si tím jistá?
      • zirafaandy

        Re: Re: Sorry.....

        Díky moc,i když ten blog není jenom můj,je nás asi 26 adminů *1* Já akorát dělala design a rozcestníky a zveřejňuju články o Enrískovi *14* Jinak s těma příspěvakama je to fakt divný,protože jednou jsem napsala nějákej příspěvek sem do diskuze a další den jsem si četla nové příspěvky a chtěla se mrknout,jestli někdo reagoval na ten můj a on nikde nebyl... A na další stránce už byly příspěvky staré několik dní,fakticky jsem to celý prohledala a nic.
        • nati102

          Re: Re: Re: Sorry.....

          ten blog je super *3*
    • pajda83

      Re: Sorry.....

      no já si myslím,že ty příspěvky se mažou po určité době,ne?tak z tho bych si hlavu nedělala,stejně tak z těch reakcí na příspěvky,já taky nereaguji n Kždý a když tak to všechno zhrnu do jednoho,nebot bych tady byla asi dlouho... *1* *1* *1*
  • hannah22

    Pjosím

    Ahojky, můžete prosím hlásnout pro mou kámošku? Děkuju moc http://www.bavse.cz/#/galerie/78441
  • terousek996

    soutěž

    mohli byste na této stránce hlasovat v soutěžích pro takin´back my love jmenuji se tam terousek. *14* PROSÍM.
    • terousek996

      Re: soutěž

      Tady je ta adresa. http://www.karaoketexty.cz/ *1* *1*
      • vterinka

        Re: Re: soutěž

        super sice mi trvalo než sem tě našla, ale povedlo se *1* *1*
        • terousek996

          Re: Re: Re: soutěž

          moc moc DĚKUJU *1*
    • vterinka

      Re: soutěž

      ještě by to chtělo vědět, na kterých webovkách máme hlasovat *1* *1* *1*
  • =)

    Ahojky holky.....já..už tu moc dlouho nebyla a o Enriho se moc nezajímala...=´( a teď mi to moc mrzí..........proto bych vás chtěla poprosit o všechny novinky!! =) slyšela sem jen že má prý vyjít nové cd a bude mít turné (kde??) ?????
    děkuju za všechny zprávy..........tak holky hrňte to do mě!!! =D
  • .............

    Ahoj no kdby nevšla ta ostrava tak sme probýraly už jinou variantu kámočovo strejda má v čb stadion byly tam i kabáti a bylo tam něco kolem 40-50 000 a nemusí se spoléhat na organizátory muže si dovolit takový koncerty jinak jak čtu co tu píšete se musim někdy smát my to připadá jako by ste čekaly že se vykašle na anu a bude s váma ale sen je to pěkný co se týče že někteří lidi se nemají jak dostat do ostravy tak si myslím že pro svuj sen je 500 navíc za vlak docela málo já dal mnohem víc abych viděl hrát real madrid a nevrátil bych to a nějakých 500 je překážka myslím že je uspěch vubec že přijede do ostravy nebo kamkoliv
    • Re: .............

      jo a prosimtě zkus ty Budějky jo?!!! to bych jela na 100% =)
      • vterinka

        Re: Re: .............

        tak to Budějky jsou horší jak Praha, pro mě ještě více od ruky *9* *9* To je lepší Ostrava, ale mě už je to jedno já pojedu klidně do Aše jan aby konečně přijel! *14*
      • humanic

        Re: Re: .............

        Jo do čb bych už mohla jed..ty jsou lepší *3* já zkusím ještě napsat do těch Live Nation *4*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: .............

          mno Budějky nejsou problém *3* ..ale stejně..kéž by to vyšlo v Praze.. *3*
    • Re: .............

      jo máš pravdu....takových příležitostí moc nebude...a za ty prachy to stojí!!

      no a jakej byl fotbal?? a co Ronaldo?? =)...jj na RealMadrid bych tky jela....=* =)
  • vcelkab

    Tonight

    Ahoj, věděli jste, že v jeho klipu od písně Tonight ta blondýna je slovenka z Bratislavy? Jmenuje se Natália Obradovičová (23).
    • miskad

      Re: Tonight

      Věděla,ale nevěděla sem že z Bratislavy,jenom ze Slovenska *3*
    • vterinka

      Re: Tonight

      věděla sme jen, že tam je slovenka
      • gladuska16

        Re: Re: Tonight

        Wohou, o důvod víc, aby přijel na Slovensko! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit