Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Plakát - Top Dívka

    Ahojky holky, nesu vám super novinu! V Dnešním díle Top Dívky je plakát Kikeho! To to trvalo!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Plakát - Top Dívka

      je diky už ho mam taky..je krasny.asi ho dam na strop .dobrej napad holky *14* *3* *5*
      • vterinka

        Re: Re: Plakát - Top Dívka

        koupila sis ho ty nebo ti ho koupila Jarča? Ona mi říkala, že ti ho koupí, že budeš mít radost. *3* *3* *3*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

          koupila mi ho jarča.a mam radost.ja jsem diskuze dlouho nečetla.mam toho času malo.ale jaruška četla tak mi ho koupila.mam hodnou holku.
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

            aha *3* Jaruška četla můj stauts na fb o tom, že ten časák vyšel. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • smeldi

      Re: Plakát - Top Dívka

      Jen co jsem se to dozvěděla tak jsem upalavala do trafiky(my jí totiž máme naproti baráku tak je to výhodný).díky mockrát holky bez vás bych si toho ani nevšimla *1* *3* *4*
      • Re: Re: Plakát - Top Dívka

        doufám že časák eště seženu *5* *5*
    • kristyn875

      Re: Plakát - Top Dívka

      jj.. *14* vim...a už mám *15* ..jen sem měla takovej menší problem..mě už se nevešel na zed tak sem ho musela dát na strop *3* *14* *15*
      • vterinka

        Re: Re: Plakát - Top Dívka

        no já mám větší problém, já už nemám místo skoro ani na tom stropu *1* *1* *1* *1* *1* *1* *9*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

          *1* *1* *1* *15*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

            to není vtipné! To je k pláči! Kde je mám lepit??? *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

              aha, tak s tím já problm nemám, když lepím nad postelí, tak je to v klidu, ale když lepím mimo postel, tak si musm donést žebřík, co máme na mytí oken. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* .... cože?? to si ze mě dělá srandu ne??? *7* *15* *15*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

              mno mám fakt podobnej problem..protože já na ten strop špatně dosáhnu takže nejprv si musim dát na postel židli a pak musim na ní vylest a rychle lepit...je to docela o hubu.. ale co bych neudělala pro Enríího *1* *3* ..mno tak sem se ptala mamky kam můžu Enrího nalepit a ona mi dovolila jenom záchod...a to nepřichází v úvahu *3*
    • smeldi

      Re: Plakát - Top Dívka

      vyšel už ten časopis?Nebo už je pozdě *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
      • vterinka

        Re: Re: Plakát - Top Dívka

        on vyšel včera a je to měsíčník, takže neboj. *3* *3*
      • sara.jenni

        Re: Re: Plakát - Top Dívka

        já jsem si ho dneska kupovala, určitě ho ještě seženeš
        • smeldi

          Re: Re: Re: Plakát - Top Dívka

          díky mockrát *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • sara.jenni

      Re: Plakát - Top Dívka

      to si ji musím koupit!!!!!!
  • sara.jenni

    Čeští fanoušci...

    Vím, že už to tady asi proběhlo, ale na facebooku je český fanclub, tak se všichni čeští fanoušci přidejte!!!

    http://www.facebook .com/djtomashrstka#!/group.php?gid= 102323559825265
    • smelu

      Re: Čeští fanoušci...

      díky už jsem se přidala a i mojí mámu *1*
      • smelu

        Re: Re: Čeští fanoušci...

        ale ona to neví ařekla bych,že jí to nevadí
        • vterinka

          Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

          tak to je dobré *15* *15* *15* *15*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

            tak to můžete udělat taky *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              já jo *3* *3*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              už jste to udělaly?
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              to je fajn nápad *3*
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              Dobrý nápad! Asi tam pošlu kámošky :-)
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              tak to můžete posílat přátelům a do hodnout se
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              moje taky ne a tatka teprve ne xD
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: Čeští fanoušci...

              Moje mamka nemá facebook haha
  • Enrique

    Enri je ten nejkrásnější zpěvák a má dobrý hlas. *15*
  • kacenka33

    Hero

    holky kolem 23:00 hráli Hero... *14* *14* *14* *14*
  • sucharek

    ???

    Čau, chtěla bych se vás jen zeptat kterou pisnicku mate od Enríska *14* *14* nejradsi??
    • vterinka

      Re: ???

      No tak mi se líbí všechny! *14* *14* Ale nejoblíbenější jsou: Hero, Do you know, Takin back my love, Lloro por ti feat. Wisin y Yadel, Lost inside your love, Addicted, California calling, You are my number one feat. Alsou, She be the one, Donde estan corazon, Esperanza, Bailamos, Don´t turn off the lights, Escape, I will survive, Quizas, Have this kiss forever, I´m your man, Dimelo, Alabao, Pienso en ti, Free,.... a mnoho dalších! *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: ???

        ja mam tedy nejraději addicted ale jinak miluju všechny *3* *14*
        • Re: Re: Re: ???

          Mi se teda líbí úplně všechny,ale nejvíc asi Taking back my love. Už se těším na jeho new album. Tuším,že bude opravdu dobréé! *3*
    • pelclovajana

      Re: ???

      Marta, Mentiroso, Alquien soy yo, Hero, Do you know, Lloro por ti-feat. Wisin y Yadel, Lost inside your love, Addicted, Takin back my love...nedá se vybrat jedna...ale tyhle jsou mé nejoblíbenější... *3* *1* *14* *14* A ještě vím, že další z těch oblíbených, bude ta co Enri posílal ve vzkazu... *3* *14*
      • pajda83

        Re: Re: ???

        já je miluji všechny,nedokážu specifikovat,která je nej,jsou všechny krásné a plné lásky a emocí))) *14* *14* *14* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: ???

        Já miluju všechny jeho songy!!Jsou NEJ!!A doufám,že fakt přijede.Já sem nebyla ve Slovensku na něm"! *9* *9*
  • adinka21

    Live Nation Czech Republic s.r.o.

    Tak holky těm už nepište ti mi včera napsaly jasně že tahle agentura koncert Enrique neplanuji.Musíme hledat jiná pořadatele koncertu prej jich na netu je hodně ale já pořád nějak nemužu nic najít *1* *1* *1* Tak holky je třeba hledat aby jsem mohly nabídnout koncik. *3*
  • sara.jenni

    Jméno dítě Anny a Enriho

    http://guanabee.com/2009/03/enrique -iglesias-baby-name
    nejsem si 100% jestli odpovídal na otázka jak by se mělo mimčo jmenoval, ale možná ano. Tak koukejte AMBROLIO!
    • pelclovajana

      Re: Jméno dítě Anny a Enriho

      Mno Enrio sice odpovídal na otázku, jak se bude jmenovat jejich dítě, ale šlo na něm poznat, že si z těch novinářů zase vystřeluje... *1* *14* Ale ikdyby to byla pravda, moc jim to přeju!!! *14* *14*
      • sara.jenni

        Re: Re: Jméno dítě Anny a Enriho

        no je pravda, že si z novinářu vystřeluje častěji a je dost možné, že si z nich vystřelil znovu. I Anna se hodně smála *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: Jméno dítě Anny a Enriho

      jj odpovídal na tu otázku *1* *1* *1*
      • Re: Re: Jméno dítě Anny a Enriho

        Já teda nevím o co tady jde ,ale 100% Enrique s Annou dítě nečeká *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Jméno dítě Anny a Enriho

          já netvrdím že ano, ale sara říkala, že neví 100% jestli Kike odpovídal na otázku: "jak by se MĚLO jmenovat vaše dítě?" tak já sme ji pouze řekla, že na tu otázku odpovídal nic víc *3* *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Jméno dítě Anny a Enriho

            holky,i kdyby čekal.tak at,já jim to mocinky přeji!!!! *1* *1* *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Jméno dítě Anny a Enriho

              to já taky *3*
  • kristyn875

    ,.,.,

    hojky, myslíte, že takhle vypadá těhotná ženská??
    http://img188.imagevenu e.com/img.php?image=56178_anna_kour nikova_destination_fashion-6_122_85 5lo.jpg&loc=loc855

    http://img177 .imagevenue.com/img.php?image=40771 _Anna_Kournikova_Kswis_Photoshoot-5 _122_161lo.jpg

    je to všechno ze 7. a 9. Března 2009
    • katys

      Re: ,.,.,

      nějak mi ten odkaz nefunguje!!! *9*
      • kyrstyn

        Re: Re: ,.,.,

        mě taky neeeee *9* ... *4*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: ,.,.,

          tak zkuste odmazat ty mezery v odkazu.
    • pajda83

      Re: ,.,.,

      nic není nemožné,toytota!!!!!já těhotná byla,takže....lidi,přejte jim to,dyt je to krásný!!!! *14*
    • kristyn875

      Re: ,.,.,

      mno ale na tom něco bude
  • dakujem enrique

    článok a rozhovor s enrique o Košickom koncerte, enrique dakujem dakujem !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    http://korzar.sme.sk/c/4854112/enrique-iglesias-do-kosic-sa-urcite-vratim.html
    • pelclovajana

      Re: dakujem enrique

      To je super...tak to už jsou zase dva jeho koncerty na Slovensku jistý!!!! *14* *14* *3* Teď ještě tu Prahu!!! *3* *14* *14* *4*
  • sucharek

    DVD

    Nevíte náhodou jestli nemá Enri nějaký dvd z koncertu??a jetli jo, kde by se dalo koupit?? předem dík
    • pelclovajana

      Re: DVD

      DvD ještě bohužel žádné nevydal, teda pokud vím, ale celý jeho koncert z Belfastu se dá stáhnout na internetu...a následně vložit na DvD!!! Ale to stahování je poněkud náročné na čas...stejně jako následné vypálení!!! *3* *5*
      • humanic

        Re: Re: DVD

        JJ,píšou to na offi stránkách že budou dělat DVD z Evropského turné!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit