Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas!

    Souhlasím! All-X naprosto miluju, nechápu, kde jste vzaly, že se předvádí. Jsou naprosto přirození a samy sebou. Enrique ne! Je to namyšlenej šampón, jen se podívejte na ty jeho fotky, ukazuje se tam bez košil a vrhá ,,sexy'' pohledy. Myslí si kdovíjak není sexy, přitom je trapnej. 100% Vám všem je méně jak 18 let, nikdo jinej ho neposlouchá. Věřte, že to potom opadne! All-X mají i fanynky všech věkových kategorii a tihleti šampóni oslní tak akorát 15 puberťačky a to ještě k tomu ne všechny! Můj názor, uvítala bych kdybyste se nevztekaly a pochopily, že se prostě někomu nelíbí. Však když se vztekáte, akorát ukazujete, že jste ještě malá nevyvinutá děcka.
    • bambula123456789

      Re: Souhlas!

      Jo jenom že all-x jsou blbciiiiiii *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ty nesnáším
  • vterinka

    Výška

    Nevíte náhodou někdo kolik měří Enrísek centimetrů?? *3* *14* Děkuji předem za odpověď *3* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Výška

      Tak už to vím na jednom blogu psali, že měří 190cm *3* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Výška

        No neviem dievcata kolko presne meria pretoze na niektorych internetovych strankach je to 190 cm a na inych 185 cm No ale to je teoreticky jedno ved aj keby mal "len 185" tak aj tak je dost vysoky. A to aj pre mna a to mam 168
        • vterinka

          Re: Re: Re: Výška

          vidíš *15* já měřím asi 181 nebo když sem se posledně měřila, tak sem tolik měla *15* *15* *15* *15*
      • pelclovajana

        Re: Re: Výška

        JJ, to by měla být pravda!!! *14* *14* *3* *4*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Výška

          190 oooOOO000u to je jenom o 32 sm večíí než já *15* *15* *15* *15* to by slo bych si vzala chůdy *15* *15*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Výška

            to já jsem proti němu prcek se svými 165 cm!ale ty chůdy by byly gut nápad!!ale on by s rád sklonil *1* *1* *1* *14* *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Výška

              no to byse určo rád sklonil!!! *15* *15* pro fanynky všechno, že holky? *15* *15* *15* *15* *15*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Výška

            vidíš to by ti pomohlo *15* *15* ode mě je asi o 9cm *15*
  • sonuska

    vokalistka

    CAuko,Holky.Neviete nahodou ako sa vola tá enriqueho vokalistka čo s ňou spieval aj takin back my love?
    • kacenka33

      Re: vokalistka

      Ciara?
      • sonuska

        Re: Re: vokalistka

        nie,nie to je iná.má gtaké háro,také kučeravé vlasy
        • china

          Re: Re: Re: vokalistka

          Sarash a potom ta francouzka a t nwm
          • sonuska

            Re: Re: Re: Re: vokalistka

            ja nemyslim tie,ale ta holka s három co robi enriquemu na kazdom koncerte vokály
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: vokalistka

              Laura Jane ... tady má fanklub ... http://www.enriqueiglesias.com/grou p/laurajanefans ... je fakt dobrá, celkem ji obdivuji!!! A to háro nemá chybu...!!!! *3* *14* *14* *1*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: vokalistka

              Jmenuje se Laura Jones *4* ta je dobrá žhe? *4* *1*
            • kacenka33

              Re: Re: Re: Re: Re: vokalistka

              vim koho myslíš ale nevim jak se jmenuje...pokusim se to najít
          • sonuska

            Re: Re: Re: Re: vokalistka

            ja nemyslim tie,ale ta holka s három co robi enriquemu na kazdom koncerte vokály
            • Re: Re: Re: Re: Re: vokalistka

              Sindy
  • kristyn875

    new song!!!

    ahojky všichni, už jste slyšely tu novou Enriho písničku??lost inside your love..je naprosto úžasná..další kterou sem oplakala jak je moc klášná *14* *14* *14* *14* on je prostě ta nej nej nej jednička na celym světě *1*
    • china

      Re: new song!!!

      Mohli by ji dát na t-music
      • kristyn875

        Re: Re: new song!!!

        ale to až k ní bude nějakej klip *3* *14*
    • Re: new song!!!

      aj ja ho chcem pocut!!!! ale nejde mi youtube!!!! *16* *16* *16* *16*
      • kristyn875

        Re: Re: new song!!!

        a neceš tu písničku poslat na mail?? *3*
        • domca11

          Re: Re: Re: new song!!!

          Ta písnička je přenádherná,úplně mě dostala *14* *14* ale jako všechny Enrískovi písničky,ouu je už jenom ten jeho hlas je naprosto dokonalý a to nemluvím o jeho nositeli prostě DOKONALOST největší na světě *14* *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: new song!!!

            přesně!! To jsi řekla úplně přesně!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: new song!!!

      hej to je super písnička!!! Upe přenádherná!!!!!!! *14* *14* *14* tu musím stáhnout do mp3!!!!!!!! Jestli ji máte tak mi to plsky napište do vzkazů! Děkuji!! *14*
      • lenushka14

        Re: Re: new song!!!

        nooo je skvelaaaaa... *14* *14*
      • Re: Re: new song!!!

        tento odkaz funguje

        http://www.youtube.com/watch?v= 8ganvw63btk
      • pajda83

        Re: Re: new song!!!

        je nádherná...více k tomu není co dodat!!!miluji mocinky moc!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: new song!!!

      Te´d sem to sem chtěla písnout...je fakt úžasná...nádhera, taky mě málem rozplakala...!!! *14* *14* *14* Miluju, miluju, miluju...

      Tady je odkaz... http://www.youtube.com/watch?v=bQ8YSbDN0IU
      • humanic

        Re: Re: new song!!!

        Ta adresa už nejde.bylo odstraněno z důvodu porušení smluvních podmínek *9*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: new song!!!

          mno to si snad dělaj srandu..teĎ už nehraje žádný to videjko..jako zrovna u Enriho...sráči... *10* *16*
          • Re: Re: Re: Re: new song!!!

            Mně to jde je opravdu super- další s *14* u *14* p *14* e *14* *14* r *14* kousek z jeho *14* z *14* a *14* m *14* i *14* l *14* o *14* v *14* a *14* n *14* ý *14* c *14* h *14* písních *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ??

    Nevíte někdo kdy bude mí Enrique koncert tady v čechách?? *4* Moc ráda bych šla a nechci prošvihnout lístky
  • sonuska

    koncert po europe

    moje nervy,preco ide znova do litvy,lotysska a estonska ked tam bol pred rokom a pol.Ved nech ide tam kde si ho fanusikovia nemohli uzit este ani raz.Strasne!!!
  • china

    Cerná hora

    Na Černý hoře (v radiu) a vůbec ve víc rádiích ted hodně začli hrát Takin back my love *14* teda se Sarash *9*
    ...a ty Terezko radši drž h... *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* Ty tvý stlyli jako ewa nebo mít v šatníku oblečení jenom dc....
    • pelclovajana

      Re: Cerná hora

      Jo s těma rádiama je to fakt super, taky jsem si už všimla!!! *14* *14* *3* Je prostě úžasnej a nějaký pomluvy, od nejspíš, těch méňě inteligentních obyvatel České republiky, ho nemůžou nějak pohoršit...prostě je dokonalej a to nikdo nezvrátí!!! *3* *14* *14* *4* *8*
      • kyrstyn

        Re: Re: Cerná hora

        jj moje řeč je !!!...Nikdo není dokonalej ale on je!! *14* ..a ty Namysšela terusko ...di do ...tuuuuuut *16* ... *14* enri je láska,millášek,brouček,ňuníí í je prostě nejlepšííí a jeho hlas je super bych chtěla slyšet ten tvuj *1* ..by to bylo jak skřípání na sklo!!! *9* ...Holky my se ho musíííme zastávat *14*
  • pajda83

    New song..............................

    http://www.youtube.com/user/pajdase k83#p/a/f/0/rpXotVpG-MA
    • stankova.lidka

      Re: New song..............................

      začíná se mi točím dál tím víc líbit *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: New song..............................

      úžasná písnička!! Na tvojem kanálu mi to sice nejelo, ale našla sme si ji jinde a je úžasná!! *14* *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: New song..............................

        mě to tam taky nešlo...ale song překrásnýýý.. *15* *15* *14*
  • kamik21

    Ahojky

    Ahojky taky uz sem videla na ocku Away doufam ze ho daj brzo do t-music chart a videly ste ten koncert z belfastu? byl skvelej *14* *4* *14* *3*
    • humanic

      Re: Ahojky

      JJ,já sem viděla ten klip i koncert z Belfastu..byl super!! *3* *4* *14*
    • zuzik117

      Re: Ahojky

      Nevideli pac mi nejde HBO a ani HBO2 *8* , ale jinak už jsem taky viděla away na očku a byla jsem z toho úplně hotová, doufam, že ho tam začnou hrát častěji než obden. A kdyby ho dali to t-music chart tak pro to budu hlasovat jak šílená *14* *3* *1* *14* *4*
  • katys

    ????

    ahoj holky nepsala vám taky nějaká Tracy a anglicky,vůbec jsem nepochopila co chce. *9*
    • 9margaret9

      Re: ????

      Jo. Mi psala, taky jsem se vás na to včera chtěla zeptat. Psala něco o tom, že když viděla můj profil na osobnostech, tak byla ohromena. Pak že ji máme odepsat na adresu co uvedla a že nám pošle svoji fotku ať víme jak vypadá. Dále, že věří, že spolu můžeme navázat dlouhotrvající přátelství. Vůbec nechápu o co tady jde, jestli je to nějaký vtípek, jinak fakt nevím. Ale každopádně jsem ji neodepsala.
      • katys

        Re: Re: ????

        To stejné psala mě taky nevím o co jde!!
        tady to je:
        Hello.
        My Name is Tracey I was impressed when i saw your profile at www.osobnosti.cz and i will
        like you to email me back to my inbox so that i can send you my picture for you to
        know who i am.i believe we can establish a long lasting relationship with
        you.In addition,i will like you to reply me through my private e mail
        box(tracy_207@yahoo.com)
        Thi s is because i dont know the possibilities of
        remaining in forum for a long time.
        Thanks,waiting to hear from you soonest.
        Tracey.
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: ????

          Taky nevím. Jestli si někdo hrál nebo tak něco... Ale jinak celkem divné, nevím co ji na mojem profilu mohlo zaujmout, vždyť tam nic zajímavého nemám...(teda kromě toho, že je tam Enrískova fotka) *3* *4* *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: ????

            teda,no mě tracy zatím nepsala!! *15* *15*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: ????

            joO to mně taky psala,ale už je to dávno ,ale je zajímávé že úúplně stejný vzakz no radši jsem neodepisovala podle mě to bude nějaký úchylák
    • pajda83

      Re: ????

      nepsala tak to zkopíruj tady a my to přeložíme,ju? *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit