Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    hodně štěstíčka a zdravíčka:D

    holčiny víte kdo má dneska narozky?? tatíček našeho Enríího..bloučka *1* Julio senior *1* *3*
    • vterinka

      Re: hodně štěstíčka a zdravíčka:D

      jj já sem se na to koukala
  • lucka.ptackova

    Fotešškyy

    Jujky ty new fotky jsou uplně mega božííí!! Jak může existovat někdo taak ráásný to fakt nechápu!!xD *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Fotešškyy

      jj musím s tebou plně souhlasit! *14* *14* *14* *14* Jsou upe fajné!! On je na nich tak roztomilý!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kamik21

    MP3

    ty MP3 taky nechápu ale vypadá to že to asi můžou přidávat jen oni ale nevím *7*
  • Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

    Taký švárny mládenec, taký úspešný spevák a žiadne maniere! Tento popis patrí popovej hviezde Enriqueovi Iglesiasovi, ktorý už čoskoro zavíta do metropoly východu.

    KOŠICE. Pri spevákoch takých zvučných mien, medzi ktorých Iglesias rozhodne patrí, by ľudia očakávali, že organizátorom koncertu zašle nehorázne a nesplniteľné požiadavky.

    Manažment tohoto atraktívneho speváka však nič také neposlal. Kým Seal si želal jesť výhradne z čínskeho porcelánu a utierať sa čiernymi uterákmi, Enrique si nežiada nič podobné.

    Zvláštny je azda iba zázvor

    "Zatiaľ sú ich požiadavky splniteľné. Želá si klasické veci, ako dve pohodlné sedačky v šatni. K nemu dva príručné stolíky a lampy, zrkadlá a vybavenú sprchu. Z občerstvenia uprednostňuje nesýtenú minerálnu vodu, kávu, čaj, med a rôzne chladené nápoje, vrátane diétnej Pepsi. Nemal by chýbať ani čerstvý zázvor a fľaša vodky presne určenej značky," prezradila nám Linda Šnajdárová z agentúry Equinoxe, ktorá koncert v Košiciach zastrešuje.

    Postarané by malo byť aj o kapelu a organizačný tím. Manažment potrebuje mať k dispozícii vo svojej produkčnej miestnosti vysokorýchlostný internet, priamu telefónnu linku a fax.

    Ako vidim uplne normalne poziadavky hoci ta flasa vodky ma zarazila.
    • pelclovajana

      Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

      No jo, to je náš Enri...úžasný chlap!!! *14* *14* Ta vodka bude nejspíš na přípitek...bude super, jestli si pozve nějaké lidi na podium, jako na některých koncertech...to tam potom vždycky čímsi připíjí!!! *3* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

        jj,on si tam pozve lidi na pódium a potom si tam s nima ťukne..asi ještě takto oslavují narozky *14* CHJO,to je tak nefér Slovákům se to už blíží....příští týden tam bude Enri a my máme zase smůlu..chjo!! *9*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

          nezoufej,já taky nejedu a smířila jsem se s tím...doufej,že na další koncík tě vaši pustí,protože aby to nedopadlo tak,že ted všichni co pojedou tak nepojedou příště a já bych jela sama! *14* *1* *3* *14*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

            Neboj..tady až bude v Česku tajk to už dovolený mám hodně dávno..mi i zaplatí lístek§Ale moc mě to mrzí,že nepřijede! *9*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

          Jak kdo...já se těším jak malý dítě!!! *3* *14* *14* Ale zase až bude v Praze, tak už tam nemůžu... *9* *14* *14*
    • pajda83

      Re: Clanok o Enriho poziadavkach na Slovensku

      no to je hezký,jak je skromný a né vůbec namyšlená hvězda....tu vodku mají asi na povzbuzení,já jí mám taky ráda....zlatý enrísek *14* *14* *14*
  • lenushka14

    :D

    http://www.megavideo.com/?v=02OVA1Z 2


    pozrite sa na toto video Enrique tam spadol:D...
    • pelclovajana

      Re: :D

      Jo to znám...kdysi to bylo i na tubku, ale pak to smázli...je to super!!! Ještě, že to bylo jen takový zaškobrtnutí, a že se mu nic nestalo!!! *1* *3* *14* *14* *4*
    • humanic

      Re: :D

      Ježiši!!To je ale naše trdýlko!! *14* *14* *1* *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: :D

        NENÍ TRDÝLKO.ONI DO NĚJ KECALI TAK SI NEVŠIML ŽE JE TAM SCHODEK.to se mi stává taky.náš dokonalí enrsek je taky jen člověk.ale strašně rozkošný . *3* *4* *5*
      • terousek996

        Re: Re: :D

        *15* *15* *15* *15* *15*
    • humanic

      Re: :D

      Ježiši!!To je ale naše trdýlko!! *14* *14* *1* *1*
    • vterinka

      Re: :D

      Tak to je něco!! *1* *1* *15* *15* *15*
  • FoTo

    Prosíím lidi přidávejte tu i nějaké FOTKY!!! *14*
  • Heroe

    nevíte náhodou někdo v jakým jazyce enrique zpívá písničku Heroe??? (nemyslim tu anglickou verzi *3* )
    • Re: Heroe

      Ve španělském jazyce zpívá tu písničku.
      • Re: Re: Heroe

        jo, díkes, myslela sem si to *4*
        • Re: Re: Re: Heroe

          Jjo nemáš zač *4*
  • kristyn875

    Enrique s bestií

    ahojky všichni...viděli už ste tohle??...já nwm jestli sou to nové nebo staré fotky...ale nejhorší je na tom stejně, že sou spolu....http://enrique-singer.blog .cz/rubriky/paparazzi *9* *9*
  • humanic

    podvod!!

    Ahoj,hele sem zjistila,že na těch stránkách www.t-repp.estranky.cz když hlasuju pro enrique tak při mém kliknutí na něj nabíhají rovnou i body pro paramore!!A to sme vedli o 5000 a teď vedeme jen o pár stovek,takže se na to mrkněte a pozor na to!! *8* *10* *16* *9*
    • katy22

      Re: podvod!!

      no dyt jo *10* ja uz sem to sem psala ze to je podvod *9* *10* *16* *8*
    • zuzik117

      Re: podvod!!

      Protože ostatní lidi hlasujou pro Paramore ne
    • kyrstyn

      Re: podvod!!

      Podvodníííci *16* *16* *13* *9*
    • katys

      Re: podvod!!

      Taky jsem si toho všimla je to fakt nějý divný!!!! *13* *13*
  • vaness15

    juu

    on je uplne super už sa tešiiiim na KONCERT..... *14*
    • vterinka

      Re: juu

      jo chci slyšet upe všechny podrobnosti!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • kyrstyn

      Re: juu

      jj je *14* *14* *14* *14* ... musíš nám pak vyprááávět jasny ?? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit