Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.facebook.com/groups/242950472809755/
  • pelclovajana

    MP3

    Tak ty Mp3 se tam zatím přidávají automaticky, ale časem to asi půjde i od uživatelů!!! *3* *14* *14*
  • pajda83

    Enrique je božíííííííííí!!!

    Ahoj všichni !!jak tady koukám,tak jste se Enríska nádherně zastaly!!Je až šílené,co námtzady chodí za individua,já nikomu názor neberu,ale Enriho se prostě zastávat budu.Každý má svůj styl,svoji hudbu,ale nechápu,proč tady někdo shazuje sám sebe a uráží tady Enriho,když té osobě je pouhých 13 let a o jeho existenci ví asi tolik,jako že zpívá písničky,tak já ti něco povím ty nádhero!!!Až dokážeš to,co dokázal on,až vyprodáš tolik hal,co vyprodal on,až podáš ruku anglické královně a až konečně jednou dospěješ.....tak možná pochopíš,ale já nedovolím,abys nám ho tady urážela!!!Já ho miluji,moc je nejlepší.............vaří se v tobě krev?To je fajn,protože Enrisek je fakt božííííííííííííííí
    • 9margaret9

      Re: Enrique je božíííííííííí!!!

      Řekla jsi to pěkně, není co dodat................snad jen, že HO A JEHO MUZIKU mám taky mooooooooooooooc ráda a nikdy je neopustím!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Enrique je božíííííííííí!!!

      přesně tak no.. ta kr... neumí nic jinýho, než nadávat, asi si tu léčí svoe mindráky a hraje si na velkou frajerku XD no jo, je mi jí líto.. XD hlavně, že prej Enri neumí zpívat hmmm XDD to bych chtěla vidět jí XD jak by zazpívala něco tak dokonale jako on! ale hlavně, že má styl a hudba neříká nic NÁM no XDDD toe k smííchu XD nj nad takovýma lidma zůstává rozum stát.. a Enri je prostě úúúžasnej a jedinečnej! *14* *14* *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: Enrique je božíííííííííí!!!

        ...Mu jenom závidíííí !!! ...nic jinýho! *3* ..on je dokonalost sama !! *14*
        • humanic

          Re: Re: Re: Enrique je božíííííííííí!!!

          JJ,je to kravka nic jinýho a tady nám dává na jevo jak je ubohá..nic jiného než urážet Enríska neumíš co??Já nikomu názor neberu ať si každý fandí komu chce,ale my sme tady jako fanklub enríska tak proč sem lezeš když mu nefandíš..ty nádhero..bych tě chtěla vidět! *1* *1* *1* Si mě fakt rozesmála..díky *1*
  • humanic

    PLOSÍM!!

    Ahojky!!Hlasujte pro mě tady!!Děkuju moc!! http://www.youtube.com/watch?v=Ildz T0eMqSQ *1* *14*
    • vterinka

      Re: PLOSÍM!!

      a jak tu mám hlasovat? *7*
  • adinka21

    pořadatele

    Holky super zpráva pro všechny fan enrique vypada že se koncert možna uskutečni posilám vám co mi ted odepsaly konečně někdo normalní tak čtěte Dobrý den,

    Píši ohledně vašeho dotau, poukázaného k naší firmě All4djs.cz samozřejmě by nebyl problém, Vám po technické stránce zajistit tento koncert a i místo konání, případně reklamu. V tomto ohledu máme již mnoho zkušeností. Ale, jako vše na tomto světě bez peněz se nic nehne... :-( Tudíž mi nejdříve nastiňte, Váš záměr a představu této akce. V bodech vám trošku pomohu.


    1. Místo konání (velká města...Praha, Brno, Plzeň díky své aglomeraci)?
    2. Jste v kontaktu s managementem zpěváka ( i v tom jsme schopni pomoci)?
    3. Sponzoři (tohle je asi to hlavní, proto že tato akce bude hodně nákladná)?
    4 Datum konání( rezervace hal a oběktů v tomto rozsahu jsou většinou na rok zamluvené do předu)?
    5 Vstupenky ( vytištění a distribuce... Ticket pro si bere 20% ze vstupenky. Platí se samozřejmě předem.)?
    6. Reklama (Rádia, Periodika, TV, plakáty a jejich rozvoz . Pro představu jeden spot v rádiu stojí cca 500 platí se předem.)?

    To je jen nástin toho co je třeba vědět a zjistit než se do něčeho pustíte. Do karet Vám hraje to že by do toho šla Evropa 2 i Tv Očko a spousta dalších sponzorů, ale to hovoříme jen o reklamě. Další je zajištění občerstvení i v tom jsme schopni být nápomocni a samozřejmě i to by Vám pokrylo kousíček nákladů jedno místo k prodeji občerstvení na těchto akcích je kolem 20 000.
    Dalším faktorem jsou lidské zdroje (ochranka, zvukaři, hostesky, moderátoři. To vše také jsme schopni zajistit v plném rozsahu.)
    Tak a to nejdůležitější je rozpočet. Všechny tyto věci se platí předem nebo zálohově nikdo do toho nepůjde za dobré slovo nebo procenta s utržených peněz to je realita.


    S pozdravem.

    Pavel Holeček *3* Snad jsem vás ted potěšila holky já teda mám radost *3*
    • vterinka

      Re: pořadatele

      No bezva zpráva, ale kde se vemou ty peníze? *7* To ti sponzoři budou platit i ty ostatní lidi krom Enriho? *7* Já sem v tom moc nevyznám teda... ale snad to klapne! *3*
      • humanic

        Re: Re: pořadatele

        No já to teda taky moc nechápu..pochybuju že to bude chtít sponzorovat Evropa 2 a óčko..raději se moc neraduje,aby ste pak nebyli zklamaní.. *4* Ale já doufám,že to nějak vyjde,když ste do toho holky dali takového času *3*
        • adinka21

          Re: Re: Re: pořadatele

          Hele pořadatel asi ví co píše a je tam jasný psány že by do toho šla Evropa 2,Tv očko a další.Takže to tak bude to je jistý jen tak by to nenapsal on vy mnohem víc než my tady všíchni to mi věř Andrej *1* *3*
    • kacka.bedna

      Re: pořadatele

      no holky je to sice dobra zprava ale jen na jednu stranu.nejsou sponzoři a nikdo do toho nepujde za dobre slovo nebo za procento s utrženych peněz.čtěte to pozorně co adrianě napsal ten chlap.obavam se že v dnešnim světě ma pravdu.vy mladší to možna nechapete ale vy co jste starší čtěte to pozorně.zkratka žadna slava bohužel.neradujte se předčastně. *7* *8* *9*
      • pajda83

        Re: Re: pořadatele

        no kači,já čtu pozorně a jak tak na to tady hledím,je to běh na dlouhou,ale dobře rozběhnutou trat)))a pokud jí vyhrajeme,budeme vítězové!!peníze hýbou světem všude,to ščlověk neovlivní,jen peníze,dobré jméno a známosti zmůžou své)) *3* *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: pořadatele

          NJ,je to fakt skvělá zpráva,ale co s těmi penězi?? *9* Já žádný dát nemůžu..a myslím že tady nikdo z nás *1*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: pořadatele

            zase špatně andrejko.....))) my to platit nebudeme,čti pozorněji) *1* *1*
            • adinka21

              Re: Re: Re: Re: Re: pořadatele

              Přesně tak my to platit nebudeme to bude platit sponzor jako je evropa 2 očko atd pořadatele nejsou od toho aby platily ti pouze zařidí koncert ale zbytek je na sponzorech a arene jak se dohodnou ale rozhodně my platit nic nebudeme ten pan to psal protože já jsem žádala aby mi poskytl informace a což on udělal ale nemusíte se bát nikdo nic platit z nás nemusí tím jsem si jístá nebo vy kdo jste byli na Slovensku jste snad platily koncert enrique? *1* *1* *1* *3*
    • pajda83

      Re: pořadatele

      dobrá zpráva,jen tak dále,doufám že to konečně klapne a jak bude turné,doufám že tam konečně uvidím czech republic)) *1* *1*
    • stankova.lidka

      Re: pořadatele

      jj tak zvedlo mi to náladu, aspoň jeden solidní člověk který odepíše *4*
      • adinka21

        Re: Re: pořadatele

        jj snad jsem zvedla náladu tady všem ted jen musíme čekat ale zájem je sami to tady vidíte i evropa 2 by do toho šla ještě čekám na email a budu vás hned informovat o nic nepříjdete hehe musíme čekat a věřit že to klapne *3*
        • domca11

          Re: Re: Re: pořadatele

          Ahojky holky já jsem tu teďka dlouhoo nebyla,bohužel *9* ....ale samozřejmě,že mooc chci aby Enrísek přijel tady k nám do České Republiky!!A je mi úúplně jedno v jakém městě to bude ať už je to Ostrava nebo Praha,nebo nějaké jiné město!Pojedu kamkoliv *4* *4* ..a jak jsem si tady pročítala tu diskuzi,tak k tomu blbečkovi co řekl,že Enrísek umí hovno je škoda slov!!Beztak je to nějaký zakomplexovaný starý debil!!! *10* *16* ...A tady tahle odpověď mi příjde dost solidní a byla bych moc ráda,kdyby to konečně klaplo:)
          • adinka21

            Re: Re: Re: Re: pořadatele

            Holky myslím že to klapne jsou to pořadatele koncertu a zájem o něj mají a evropa 2 by do toho šla což je uplně super zpráva takže hned jak budě něco nový hned vám tady písnu at nejste nervozní jako jsme ted já.Psala jsem už i do radia jen čekám na odpověd pač pořadatele jasně piši že duležitý jsou sponzoři pač koncik nebude levný tak at ho má kdo sponzorovat očko by šlo do toho taky je to pozitivni zpráva místo konání jsem vybrala Prahu pač je to přece hlavní město a na výběr tam bylo Brno a Plzen takže Praha to jisti a určo by nás tam bylo fanoušku hodně *3* *3* *3*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: pořadatele

              Jee já už se tak těším i když vím,že je to hodně předběžné *4*
  • slaďoušek

    Enrique je ÚPLNĚ skvělý, sladce zpívá a sladce vypadá...zbožňuju ho!!! *14* *14* *5* *4* *14* *3* *8* *8*
  • __LoVe__4ever

    __EnRííísek---> patří mezi nejlepší zpěváky světa...netvrdím, že je nejlepší....ale má krásný osobitý hlas, který nemá NiKdO na světě ....má za sebou i před sebou výbornou kariéru a doufam že se jí nevzdá... je šťastný i v osobním životě....má hodnou( to se občas nedá říct...) a hezkou přítelkyni se kterou MoŽnÁ čeká mimi...nejsem zrovna její největší faninkou, ale k Enriquemu prostě patří...a to nemůžu ovlivnit....

    chtěla jsem sem napsat nějakej pozitivní článeček o Enrim....když nám tady ta kr... kazí náladu..!!

    .........MILUJEM TĚ.....ENRÍÍÍSKU.... <3 *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Škola!!!

    Ach jo...dnes jsem tu zase na nějakou dobu naposled...zítra odjíždím na intr a k internetu se asi tento týden nedostanu...leda že bych na pokoj chytla nějakou holčinu s notebookem...já se ho dočkám až tak za dva měsíce!!! Bohužel... *9* !!! Jako informátora už mám Domču, takže když se tu bude dít něco hodně důležitýho tak se zeptám prostřednictvím mobilu...ale dost mě to štve...tahle diskuze je prostě nej, nej, nejlepší!!!A hlavně plná suprových lidiček!!! Takže zbývající správcové doufám, že se tu o příspěvky budete starat tak jako doteď...já se tu sem tam ukážu a zkontroluju dění!!! *3* *1* *14* *14* Bez tohohle nepřežiju...!!! *4*
    • pelclovajana

      Re: Škola!!!

      Díky vám všem...jsem ráda že vás tu mám a můžu se na vás kdykoliv obrátit... *3* *14* *14* ...věřím, že o Enríska hezky postaráte...a ukážu se jak jen to bude možné...tak se opatrujte...a Asta la vista!!! *3* *14* *14*
      • domca11

        Re: Re: Škola!!!

        Jani to je mi moocinky líto,už se mi taky stýská tedka *9* ale nebooj zprávičky ti o Enrísečkovi budu podávat a budu se snažit každý den,nebo aspoň několikrát do týdne *4* kdybych mohla tak bych ti klidně půjčila svůj noťas,ale taťka by mě asik zarazil 100 metrů do země *9* měj se krásně na škole a jestli budou nové zprávičky tak budu hned podávat hlášení *4*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Škola!!!

          tak janičko držím ti palce aby se ti dařilo a taky líbilo na škole.začíná ti nova etapa života.bude hodně zaležet na tobě same jakym směrem se bude ubírat tvuj život.tato cesta nebude jednoducha ale stojí za to.jdeš na dobrou školu tak se drž a hlavně to nevzdavej.kdyby se tu dělo něco mimořadneho tak tě budu informovat.tvoje číslo mam.měj se hezky janičko. *7* také vam ostatním kdo nastupujete na novou školu přeji hodně uspěchu.a pamatujte na řadu škol dnes není problem se dostat problem je tam vydržet.to mi věřte holky .mam vlastní zkušenost.AT SE VAM DAŘÍ. *3*
    • kristyn875

      Re: Škola!!!

      chudáčku..tak to ti nezávidím..ale musíš být silná *3* a vydržet jenom s písničkama *3* my to tu všechno ohlídáme a měj se co nejlíp..papky *3* a brzo se nám sem zase vrať *3*
    • pajda83

      Re: Škola!!!

      Ahoj Jani,to mě mrzí,protože mě už se stýská ted.Jestli chceš,napiš mi do vzkazů tvůj mobilek a já ti občas písnu,zprávy o Enrískovi...JInak vám všem přeji suprový start do nového školkního roku a hlavně samé dobré známky,at jsou rodiče na vás hrdí...a doufám,že se tady budeme setkávat i nadále a ti,kteří nebudou mít přístup k netu,tak za vás mě to moc mrzí,ale nebojte,my Enriho budeme hlídat.Předpokládám že máte nabalené mp4,plné mobily a hlavně spoustu foteček Enriho k přežití.....MÁM VÁS VŠECHNY MOC RÁDA,TAHLE DISKUZE JE UPLNĚ NEJLEPŠÍ,VÁŽNĚ FAJN!! *1* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
      • humanic

        Re: Re: Škola!!!

        NJ,tak to ti opradu nezávidím,že tady nebudeš.Já bych to asi nevydržela mě se už tady po těch fajn lidičkách stýská po jednom dni *1* *1* Doufám,že až tu bude mít koncík tak se sejdeme a půjdem tam společně.Musíme být u pódia!! *3* Taky všem super new školní rok!! *14*
    • vterinka

      Re: Škola!!!

      ještě sem ti chtěla popřát hodně štěstíčka ve škole! *3* Ať se ti tam daří!! *3* *4* *3*
    • vterinka

      Re: Škola!!!

      Jani, tak to už se mi po tobě stýská teď!! *9* *9* Taky bych řekla, že tato diskuse je plná super lidiček!! *3* Aspoň, že toho informátora máš! *3* *4* Jinak neboj o Enriho se ti postaráme! U nás je jako oko v hlavě! *15* *14* *14* *14* Tak už se těším až se tu opět objevíš. *3*
  • 191?

    Ty vole on je fakt tak vysokánskej?vypadá menší =D *3*
    • vterinka

      Re: 191?

      nevypadá, náhodou, hlavně když vedle někoho stojí, tak jsou poloviční a baby jen díky podpatkům vypadají vyšší. *3*
      • sara.jenni

        Re: Re: 191?

        Asi tak nějak no ... On sám říkal, že lidi si myslí, že je menší, ale pak jak se vedle něho postaví tak se divý, ale je to šílené, jediný kdo je větší než on je Juan, aspoň teda co jsem já viděla na fotkách
        • vterinka

          Re: Re: Re: 191?

          fakt? *1* tak to je masné! *1*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: 191?

            Prostě náš Big Enrique! *1* *14* *14* *14*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: 191?

              to je na každý fotce vyšší!!!! *14*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: 191?

              já z oblibou říkam enrísek muj malej a on ten muj malej je dlouhán *14* *3* *4*
  • sara.jenni

    DVD

    Příchází super zpráva!!!! Enrique natočí Tour DVD v ROTTERDAM, Holandsko... Doufám, že je to pravda, snad ano!!!
    • vterinka

      Re: DVD

      ttj :-))) ... to bych se na něj ráda koukla :-))
      • vcelkab

        Re: Re: DVD

        Supr, určitě bude zase neodolatelný... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit