Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katy22

    klik

    holky je tam nova hitparada a je uzamcena tak to musime hlidat abysme pak meli naskok *1* *3* *14* *14*
    • kapitolka

      Re: klik

      jj ale zatím je to uzamčený....
      • zuzik117

        Re: Re: klik

        zatim sme ale pěkně pozadu *8* http://www.t-repp.estranky.cz/
  • Fotecky

    http://www.gregi.net/vl/foto/enriqu e_iglesias-19.05.2009-ntc_sibamac_a rena-bratislava-foto_inty_30716/
    N a tejto linke si mozte pozriet fotky z koncertu v Bratislave
  • vcelkab

    Dům Enriqua

    Už jsem konečně našla jeho dům. *1* *1* *1* Dík, že jste poradily holky.
    • miskad

      Re: Dům Enriqua

      Jak jeho dům?:D
      • vcelkab

        Re: Re: Dům Enriqua

        No tam, kde bydlí ne? *1*
  • smelu

    omluva

    moc se vám omlouvám žes em ted vůbec nechodím,protiože stězží se dostanu na facebook *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* je mi to moc líto
    • vterinka

      Re: omluva

      v poho o nic jsi nepřišla ....
  • monas

    Mazec

    Ahoj tady na to se určitě podívejte jako mazec. Sice je to slovensky, ale docela jsem čuměla *4* http://www.mujzpravodaj.cz/clanky/iglesias-pobozkal-fanusicku-pocas-koncertu-spaniel.aspx
    • pelclovajana

      Re: Mazec

      Jejky ten je tak sladkej!!! Ja chci taky pobozkat!!! *14* *14* *8* *4* *3* *1* Hmmm, ale dělá opravdu vždycky u písničky Hero...ale stejně je to sladký!!! Milášek... *14* *14*
    • zuzik117

      Re: Mazec

      pobozkoval jako že ji..... TO?
      • domca11

        Re: Re: Mazec

        Ale jako to neznamená jako že TO ale že ji políbil *4*
        • monas

          Re: Re: Re: Mazec

          To si myslim, že by takhle neřešili, protože tohle dělá normálně...
          • zuzik117

            Re: Re: Re: Re: Mazec

            ty we ja chci taky *1* *14*
      • monas

        Re: Re: Mazec

        Jo přesně! A ještě tam říká jak to bylo skvělý. Se nedivim *10*
  • kristyn875

    hlasování

    ahojky....jestli máte někdo čas, což si myslim, že máte...tak prosím pojďte hlasovat pro Enriho *14* t-repp.estranky.cz *14* *3* *14* *3*
    • kamik21

      Re: hlasování

      sem hlasovala, že mi málem upadla ruka ale vypadá to že, je to celkem marný
      • humanic

        Re: Re: hlasování

        No,tak to máte pravdu,to nneí normální v tom musí být nějaký podvod!!Vždy´t,že by měli tolik hlasů najednou??Tak to je blbost to by každej musel hlasovat 1.000 Tak budeme muset hlasovat víc..sme moc slabí *9*
  • zirafaandy

    Otázečka.....

    Čawec!!! Vím že mě asi neznáte,dříve jsem sem chodila dcl často,ale teď jsem tu hrozně dlouho nebyla,ale to už je jedno. Mám otázku,jesi nevíte o nějáký nový písničce (samozřejmě kromě Away a Takin Back My Love). Jsem prohlédávala diskusi,jestli někdo někde něco nepsal,dostala jsem se až na stránku 25 a furt jsem nic nenašla :D Tak pls,budu moc ráda za odpověď!!! Jinak jak vidím,poslední dobou je tu šíleně moc príspěvků (což je skvělý *14* ). Když jsem sem chodila skoro každý den asi před půl rokem tak tu za den přibyly maximálně tři příspěvky a teď popíšete celou stránku =0) Úpo zírám,2 051 lidí celkem online,to tu dříve bylo jen pár stovek!!! Ale už se moc rezepisuju,radši už přestanu a pls odpovězte *4*
    • pajda83

      Re: Otázečka.....

      já si myslím,že pokud dělá na písničce,tak je to tajný ale vzhledem k tomu,že má turné,tak to asi není ted možný,ale co my víme...snad se dočkáme!! *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: Otázečka.....

      No já o jiné new písničce než Away a Takin´Back My Love nwm! *4* *3* Možná tak remix na Lloro Por ti..je to moc hezká,ale tak to moc nový není! *1*
      • kyrstyn

        Re: Re: Otázečka.....

        jakej remix ??? *7* *14*
        • humanic

          Re: Re: Re: Otázečka.....

          no ještě s těmi 2 zpevákama asi španělskýma. *1* http://www.youtube.com/watch?v=LT0fPTUtOc8
  • torta

    enrique ako sfúka sviecky na svojej narodeninovej torte, aky je zlaty

    http://www.youtube.com/watch?v= 22l0Y8c-6dM
    • pelclovajana

      Re: torta

      Zlatíčko největší... *14* *14* *4*
  • očko

    holky před chvílí říkali v očku že enrike koncertoval na slovensku a že mame čeho litovat a hned potom hrali away.tak jsem zas jednou měla štěstí.my co jsme tam byli tak nemáme čeho litovat jen je škoda že jsme se tam nesešli všechny.
    • kristyn875

      Re: očko

      tjo škoda, že sem to nevyděla...aspoň něco...to je smolík *9*
      • kacenka33

        Re: Re: očko

        to je škoda já jsem to zrovna taky neviděla *9*
  • luciiineek

    foteškyy

    Ahojik moc plosíím poslaly byste mi někdo fotešky na e-mail Lucka.Viktorova@seznam.cz mocinky plosim *1* *15* díkyy
    • Re: foteškyy

      Tak jsem ti je poslala *5*
      • luciiineek

        Re: Re: foteškyy

        jéé děkujii *14*
    • luciiineek

      Re: foteškyy

      myslím s toho koncertu *1*
      • Re: Re: foteškyy

        Pošli mi tvůj imeil a já ti je přepošlu *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit