Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    Anna neni těhotná

    Ahoj tak vás zklamu Anna těhotná není opět je to fáma dnes jsme to řešily na chatu enriska.Snad přáště *15* *1* *4*
    • pajda83

      Re: Anna neni těhotná

      koukněte na enriqueonline,píše se to všude,hlásily to i v rádiu,já bych svým způsobem tomu i věřila a adinko nechci zpochybnovat tvůj chat,ale holky napíšou cokoliv,takže až uvidím annu s bříškem,budu tomu věřit uplně fest! *1* *1* *1* *1*
      • adinka21

        Re: Re: Anna neni těhotná

        Souhlasím s Kačou novinaři si jen vymyšlí a normalní člověk neuvěří dokad Anna nebude mít břiško to je jasný!A nikomu to nevnucuji aby jste mi to věřily ja jsem tady napsala o čem jsme se včera bavily an chatu na officialkach. a tohle tam říkaly všichni že je to fáma tak uvidíme a nechme se překvapit určitě jim to přeju pač oba mají na to už věk jen i kdyby to dítě bylo tak snad to bude Erniho *3* *1* *1* *4*
        • lenushka14

          Re: Re: Re: Anna neni těhotná

          tak najlepsie je len cakat kym nebude mat brusko *1*
      • pulnoc140

        Re: Re: Anna neni těhotná

        Já to vidím asi takhle.Nejlíp zná pravdu Anna a Enri.Ostatní můžou měnit pravdu nebo ji zpochybnovat.Až Anna nebude hrát tenis a bude mít břicho,tak je jasný že těhotná je a pokud ne tak ne i Když bych jim přála,aby měli miminko.Enrimu i Anně by rodičovství slušelo,ale do tý doby dokud to nebude znát,tak by se neměli dělat předčasný závěry s tím jestli je nebo ne *4*
    • enrique.anca

      Re: Anna neni těhotná

      Takže to jsou zase keci jo?? to jsou ale idioti. A já jsem byla tak ráda!!!!!! *10* *16* *16* *9*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Anna neni těhotná

        vubec bych se nedivila kdyby to nebyla pravda.to je tak jeden pitomec něco zaslechne napiše to do novin a ostatni to po něm opakuji.to už tady jednou bylo že je těhotna a pravda to pochopitelně nebyla .až nebudou mit co psat tak napišou že enri je gey ani bych se nedivila.tak jak to psali o cruisovi.oni hledaji senzace jen aby prodali tisk.tet je to dobra zprava a za měsic to muže byt sprosta pomluva.nevěřim jim ani pozdrav.at je to cokoli tak všechno převratěji.ani to nečtu ty jejich drby. *10* *9*
  • pajda83

    Enrique........

    čauky všem,dlouho jsem tu nebyla,věšinou jen kuknu,ono je fakt,že na fb je to lepší...ale Enrísek je pořád stejně boží...klip k písničce No me Digas....je upe boží,z těch jeho očiček vážně nemohu...já pořád říkám,že ten chlap je zatraceně sexy a stál by za hřích!!! *1* *1* *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: Enrique........

      Čauky *3* to je, tady už je to spíše jen informační pro ty, co na fb nejsou, ale s tím klipem máš pravdu! A Kačka taky tvrdí, že by stál za hřích, i Janča .. *14* *14* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Enrique........

        to by snad nebyl ani hřích,ale povinost!!! *1* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Enrique........

          Tak to bylo krásné *14* *14*
          • 1stbarby

            Re: Re: Re: Re: Enrique........

            Nevim jak vám, ale mně by stál i za dva *3*
            • vcelkab

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique........

              Mně by stál i za milion. *1* *1* *1* *14*
  • Napište mi někdo prosím!!!!!!!!!!!!!

    Ahojky všichni!!!!
    Nevíte někdo s kým je ted Enrique??Vím že byl s českou modelkou,ale ted nevím...
    Prosím napište mi to na emal
    Moc všem Děkuju *4* *3* *3*
    • Re: Napište mi někdo prosím!!!!!!!!!!!!!

      s českou modelkou???? *7* tak to asi težko ptž že žádnou češkou ještě nikdy nebyl *13* ...je s tou svoji Annou Kurnikovou *16* a ta je z ruska...pičinka jednA *10*
  • Byl úžasnej

    Lidičky Enri jako obvykle neměl chybu. ve vídni byl naprosto úžasnej *14* ještěže španělsko vyhrálo *14*
    • Re: Byl úžasnej

      Máš pravdu byl úplně božský a zazpíval to nááádherně já ho úplně zbožňuju nejhezčí chlap v galaxii je Enri *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Byl úžasnej

        jj bylo to super,ale pochybuju,že to bylo na živo :(
        • Re: Re: Re: Byl úžasnej

          Enri to zpíval na živo *4* *3*
  • kristyn875

    SMŮLA

    chjó...holky vy se máte...většina z vás může jet na to Slovensko a konečně vidět Enrího... *9*
    • zuzik117

      Re: SMŮLA

      Já taky nejedu a vůbec kvůli tomu nesmutním *3* Příští rok Enri určitě přijede i k nám *4*
    • kyrstyn

      Re: SMŮLA

      Tjn *9* taky bych hned jela *3* ..holky musíte ho nafotit jasan?? *7* *14* *3* .. jinak sem ani nelezte!!! *15* .. ne vtip! *3* ...MvMMMMMMr *14*
      • zirafaandy

        Re: Re: SMŮLA

        Mě teda celkem dost překvapilo,že bude mít koncert na Slovensku a u nás ne *7* Tak jako mě je to stejně dcl jedno,ptž moc na žádnej koncert nesmim (blbý rodiče *10* ),ale že přece jenom,nic proti Slovákům,ale většinou spíš jezděj k nám ,jsme o něco větší země apod. *1* *1* *1*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: SMŮLA

          Jo to jo noo me taky rodiče nepustěj :( .. *10* ...chjo :( ...a taky sem se dcl divila !!! ...nevim no ale ČR je lepší !!! *15*
    • humanic

      Re: SMŮLA

      NJ,tak to mi povíde..kdybych mohla tak jedu hned a ani se nerozmýšlím!! *1* CHJO,já mám takovou velikou smůlu!!CHJO..sem se dnes ptala kdy zveřejní ty další termíny koncertů a poslal akorád smajlíka..tak nwm *9*
      • pajda83

        Re: Re: SMŮLA

        já jsem v tom holky s vámi,tak nesmutněte...taky nejedu,budu doma s mojím prckem,ale i to stojí za to!je to mé zlobivé sluníčko ale enríska má taky rád!je holt po mě! *14* *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: SMŮLA

        to je moc s nim...tjo mě to tak užírá...mám z toho depku...já to prostě neskousnu..mi doma nic nepovolí..já snad uteču jen abych ho mohla vidět *9*
  • monas

    Další

    Ahoj holky já už chci jít na další koncert *9* Tenhle byl tak skvělej. Doufám, že taky někdy zavítá k nám do Prahy *3*
    • china

      Re: Další

      Doufám jak někdo už nwm kdo hodil toho medvídka s tím vzkazem že si ho přečte!!
      • vterinka

        Re: Re: Další

        já taky doufám v to, že si ten vzkaz přečte!!
        • monas

          Re: Re: Re: Další

          Jj on si ho prej přečetl, ale tak nemusí hned znamenat, že přijede *9*
          • kacenka33

            Re: Re: Re: Re: Další

            já chci taky na jeho koncík...ale bohužel...možná až někdy bude v Praze...a co bylo na tom vzkazu?
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Další

              Ten méďa byl ode mě...a napisala jsem tam : Prosím přijedˇ do Česka, tvoji fanoušci čekají!!! PS: Úžasný koncert a už jsem se tam jen podepsala!!! Víc se tam toho nevešlo, ale aspoň něco...snad si to přečetl...ale myslím, že si to přečetl, páč si ty plyšáky musel odnášet!!! A dostal jen tři, tak to by si mohl všimnout... *3* *14* *14* *4*
  • cerrtinka.bb

    ...

    tohle je strašně krásnej chlap *14* *3*
  • enrique iglesias

    prosim ma enrique nejakou holku je strasne hezounkej *14* *14* *4* *3*
  • Can you hear me

    Jo byl tam uplně úžasný a ještě k tomu vyhráli španělé!! *5*
  • hledáte práci?

    Hledáte práci a jste po čertech sexy dívka? Pak se tu pro vás objevilo jedno lukrativní místo. Enrique Iglesias vypsal konkurz na pozici osobní letušky, která by mu dělala společnost na cestách soukromým letadlem. Kritéria jsou ovšem přísná. Dotyčná musí být mimořádně obdařena ženskými přednostmi a být majitelkou svůdného zadečku, kterým umí roztomile kroutit. Proč? ,,Moje letadlo má i taneční tyč, takže letuška je zároveň striptérkou´´ vysvětluje Enrique.

    Časopis Story- leden 2009
    • zuzik117

      Re: hledáte práci?

      Prosimtě tohle psali i v Blesku a tomu se přece nedá věřit Enrique neni takový prase!
      • kristyn875

        Re: Re: hledáte práci?

        mno doufejme...ale to je určitě nějaká kravina...si z nich zase dělá srandu...tjo ten se nezdá *1* *14* *14*
        • katy22

          Re: Re: Re: hledáte práci?

          Ja tomu neverim to si novináři určo zase neco vymysleli enrik neni prase *9* *14* *14* *14* *14*
      • amerika

        Re: Re: hledáte práci?

        Jasně doufejme!!!To mě teda pěkně zarazilo!!!To je takový prase??? *9* *8* *7* *10* *16*
    • kristyn875

      Re: hledáte práci?

      napiš sem odkaz...
    • kristyn875

      Re: hledáte práci?

      mno přesně..to by nemohlo být od Enriho..
    • katy22

      Re: hledáte práci?

      coze?!to je naka blbost ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit