Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucka.ptackova
    Čauy všichni :) Tak jsem se konečně nedávno dočkala Euphorie, od přítele, k výročí. Jen mě zarazilo, že na obalu je napsané, že je to regionální verze. Nevíte někdo, co to jako znamená? :o
    • Quique
      V regionální verzi (mám ji taky) ti chybí booklet, tím se to odlišuje od normální verze, ale jinak nic...

      www.facebook.com/EIyAK
      www.facebook.com/groups/102323559825265/
    • to tě zarazit vůbec nemuselo kočko :) Regionální verze je skoro na všech CDčkách, ale neznamená to že by CD bylo jiné od originálu ;) Takže užívej CDčka a nápisů 'regionální verze' si vůbec nevšímej :)) Není to důležitý ;)
  • video

    vsimli ste si ze k piesnam Somebodys me a I wish a was your lover je ten isty videoklip? *7*
    • pelclovajana

      Re: video

      On ale k Wish I was your lover, ani Ring my bells žádný klip není oficiální...je to pouze sestříhaná práce nějakého fanouška...oficiální je podle mě jen a pouze k Somebody´s me!!! *1* *3* *14*
    • vterinka

      Re: video

      jo všimla ale mi se zdá, že k I wish i was your lover a k Ring my bells je stejný klip *7*
      • vterinka

        Re: Re: video

        já se spletla *15* já sem chtěla napsat k Love to see you cry a k Ring my bells, ale když říkáš, že k tomu není klip, tak to neřeším
  • I love Enrique

    Ahoj lidičky! Mám takovej dotaz. Nevíte jestli Enri chystá nějakej koncert? Jela bych kamkoli jen abych ho viděla. Je sladkej a sexy. A taky má nádherný písničky, můžu je poslouchat od rána do večera a nic jinýho k životu nepotřebuju. Už ani nevím jaký jiný písničky se hrajou. *3* *14* *14* *14* *4* pls. Odpovězte na můj e-mail. 4auky
    • Re: I love Enrique

      Ahoj jestli budeš vědět něco bližšího o koncertě, tak pls napiš. Dík moc *14*
    • Re: I love Enrique

      no ja to sice nwm ale taky by mě to celkem zajimalo *3* je dost sexy a nejnadhernejsi pod sluncem *14* *14*
  • cerrtinka.bb

    plakát

    holkýýý,neprodala byste mi nějaká z vás jeho plakát?? *3* dyžtak písněte vzkaz,díkes *5*
  • pelclovajana

    Bomba!!!

    Tož tam bych si chtěla jít zrovna koupit burger... *1* *1* *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=aGK4rFQd7q8&NR=1
    • humanic

      Re: Bomba!!!

      Tak to je fakt bomba!!Ale já bych se tam šla jen mrknout,protože bych se asi nedomluvila *1* Ale ten je tak úžasný.Chjo..ty lidi se měli!! *3* *14*
    • vterinka

      Re: Bomba!!!

      no tam bych hend letěla! *1* *1* *1* Sice mu vůbec nerozumím, ale je sladký!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • terousek996

        Re: Re: Bomba!!!

        já mu taky nerozumím *9* *9*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Bomba!!!

          taky mu nerozumim.jen něco.ale neni třeba rozumět.člověk něco rozumi a zbytek si domysli.ostatně/ s enrim se domluvime i beze slov.je tam roztomilí. *14* *14* *14*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: Bomba!!!

            ja bych si tam šla aspoň pro hranolky *14*
    • terousek996

      Re: Bomba!!!

      Tak to je hustý!!!! tam bych šla taky *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Bomba!!!

        jj,to znám je to super,i kd\ž já burgry nemusím,ale tam bych chodila stále)) *1* *14* *14*
  • vterinka

    T-music

    Holky Kike je v T-music ne 4. místě!! To je paráda!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Tak neusněme na vavřínech a jedeme dál! *14* *14* *3* http://www.t-music.cz/t-music-chart/
    • kacka.bedna

      Re: T-music

      mám s toho upřimnou radost.už jsem myslela že se ho nedočkam když jsem se dívala na t muzic chart.hlasuji každy den. *3* *4* *14*
  • hotovo

    Nazdar ve spolek. Přidala jsem asi deset vymyšlených fanoušků, tak to zkuste taky tak po deseti a Enri vyhraje v počtu fanoušků, tak se do toho pustte co nejdřív.
    I love Enrique Iglesias. Honem........ *3* Je skvělej.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: hotovo

      jjjjjjj je vážne skvelej taky ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: hotovo

        HEJ TEN JE MUJ! MOCINKY SE MI LIBI *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: hotovo

          nenííííííííí *13* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • eliska2

    t-music chart

    čau holky, je mi líto že se pro enrika nedá hlasovat *9* ale chtěla jsem vás poprosit jestli by jste hlasovali pro Marka Ztraceného *14* má tam skladbu POHÁDKY a je novinka(č.1)
    • china

      Re: t-music chart

      joo Já stejně pořád lezu na t-muzic tak ti tam hlásnů.
  • vterinka

    Do you know

    Holky právě na óčku hrajou Do you know! *14* *14* *14* *14*
  • therezka

    Ahojte

    Ahoj holčeny!Mám Enríska ráda stejně jako vy,proto se taky ráda zúčastním vaších diskuzí,pokud vám to nebude vadit! *4*
    • pajda83

      Re: Ahojte

      ahoj a vítej,za každého fanouška jsme rádi) *1* *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Ahojte

        ahoj tady to nebude vadit nikomu.čím více nas je,tím lépe.žejo holky.. *3* *3*
        • terousek996

          Re: Re: Re: Ahojte

          jo, nám to nevadí čím víc tím líp. *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: Ahojte

      neee vůbec nám to nebude vadit! *5* že ne holky? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit