Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Insomniac tour

    Holky, on je tu tak krásný a rozkošný, že z něj prostě nemůžu!!! http://www.youtube.com/watch?v=mXEy htphS2A&feature=fvw *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Insomniac tour

      nemam slov.ta jeho dobra nalada.klobouk smekam.mně by to šlo na nervy.pořad foceni a kamery.ale milačka to nerozhodí.je pořád OK. *4* *14*
  • kyrstyn

    ENRIQUE I.

    Enrique iglesias je proste super kluk *14* moc ho mam rada mam vsechny jeho cd *3* ..plakaty a podobne..Kazdy muze mit svůj názor *9*...miluju jeho hlas,písnicky a jak tancuje je prostě k sežrání *1*
    • petra6

      Re: ENRIQUE I.

      Jo pravda uplně si to tu řekla skvěle
  • hlasy

    http://www.t-repp.estranky.cz/ pojdte hlasovat holky,at Enrique vyhraje *14*
    • pelclovajana

      Re: hlasy

      Hlasuju, hlasuju, hlasuju!!! Ale minulé kolo vyhrál...to je supr!!! Akorát, že tam nebyli Jonas Brothers...ále co i když to teď asi zase vyhrajou oni...Enrique je stejně stokrát lepší!!! *14* *14* *8* *4* *3* A taky se oni s ním nemůžou srovnávat... *4*
      • zuzik117

        Re: Re: hlasy

        Protože fanynky Jonas Brothers jsou praštěný a nedokážou unést to, že by jim kluci prohráli......
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: hlasy

          Jo supr a Enrísek zase vede!!! *3* *1* *14* *14*
          • zuzik117

            Re: Re: Re: Re: hlasy

            *14* *14* *3* *1* *4*
  • pajda83

    Enrisek

    nějak na nás dlabe!!i s koncertem i s dopisy!no asi nemá čas!ty lístky jsou v poho,já myslela,že to bude dražší!!!!!! *3*
    • sonuska

      Re: Enrisek

      to som si aj ja myslela co som sa pozerala na ine koncerty napr.v anglicku tam stoja tak okolo 3000tisic.Ale uvidime aka bude cena konciku v Bratislave.
  • humanic

    rádio

    Ahoj!Dneska sem měla na Enríska štěstí.Slyšela jsem ho 2* v rádiích.Jednou na Impulsu-Can You Hear Me a potom na Kiss jižní čechy-Takin´Back My Love *14* *14*
    • kamik21

      Re: rádio

      a dneska dávaly can you hear me na Kiss Hády a escape na očku:-)
  • adinka21

    pravda o těhotenství

    tak pravda je venku dnes Enri byl na chatu a konečně napsal fanouškum na sklo a ptaly se ho jestly bude tatka a enri se tomu začal smat takze je jasný že to je opět lež jak už tu jednou bylo *1* *1* *1* Novinaři mají stoho srandu a dobře se tím baví když nás klamou *1* *1* *3*
    • pajda83

      Re: pravda o těhotenství

      adri,ty tomu pořád věříš,že to píše enri????? *1* *1*
  • fanoušci

    ja jsem fandila španělsku protože od tam pochází enrique mamka to všem viytrubuje *16* narodil se v madridu....
  • petra6

    anna

    http://www.stream.cz/video/184427-v zestupy-a-pady-anna-kurnikovova

    Tad ys epodívejte na video o aňe
  • jancap

    :)

    Tak to je dobra historka!!!!Mimocfodem ja mam taky pejska Roníčka!!!!Hrozny zlato!!!!!
  • pajda83

    MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

    ENRIQUE JE NEJLEPŠÍ,NEJKRÁSNĚJŠÍ,NEJVÍC E SEXY,MOC NÁDHERNEJ CHLAP........A MY HO MOC MILUJEME!!!NÁDHERNĚ ZPÍVÁ A ÚPLNĚ BOŽSKY SE SMĚJE....a ten,kdo ho bude urážet,tak at si mě nepřeje!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* ENRIQUE,MILUJEME TĚ!!!!!!!!!!!!JSI DOKONALEJ!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

      PŘESNĚ TAK....MILLÁÁÁŠŠEEKK NÁŠŠ *14* *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

        Láska naše nejvěčíííí!!! *14* *14* *14* *14* ...Milujeme ho tady každá z nás *14*
        • domca11

          Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

          JOO PŘESNĚ TAK JE TO NEJVĚTŠÍ KRASAVEC NA SVĚTĚ JE NEJVÍC SEXY NEJVÍC KRÁÁSŇOUČKEJ NEJVÍC MÁ SEXY POHLED NEJVÍC SE KLÁÁŠNĚ SMĚJE JEHO POSTAVA JE K SEŽRÁNÍ MÁ ÚPLNĚ SUPROVOU POVAHU PROSTĚ PAN DOKONALÝ *14* *14* *14* ZBOŽŇUJI TĚ ENRÍSKU *14* *14* *14* *14* *14*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

            TEDA TADY TĚ ZBOŽŇUJEME VŠICHNI *4* *14* *14* *14* *3* *14* *14*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

              ENRIQUE JSI DOKONALOST SAMA.MILUJI TĚ.VŠICHNI TĚ TU MILUJEM.taková malá holka nás nemuže rozhodit *14* *14* .holky nevim proč nas to mimino tak vyprovokovalo mame tu velikonoce ktere ja nemiluju tak si to užijme.vite jak to řika enrisek-.PROŽÍT KAŽDÝ DEN NA PLNO.AMÁ PRAVDU.řídím se tím a je mi líp.DÍKY ENRISKU.
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

              a ten zadek *14* *14* *14* *3* ...omg já ho chci *15*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: MILUJI TĚ ENRIQUE!!!

              JO A JĚŠTĚ NĚCO MÁ ÚPLNĚ KRÁSNÝ SEXY HLAS *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit