Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Sen

    ahojky holky dneska sem mela sen *14* ..jela sem na koncert tokio hotel (teda nevim proč když je nemám ráda) a že to bylo v nějakym divadle...a když se roztáhla opona stál tam enriísek... *14* *14* *14* *3* ....já byla uplně v šoku a pak neco hodil do hlediště a pak si proto šel... *3* ... a jak se protoo vracel tak mi podal ruku (já uplně tuhá) ... A pak mě obejmul ale uplne me mačkal a bylo to kráásnýýý *14* *3* ... Asi vás to moc nezajíma co?? *7* *3* ...Holky já sem to někomu musela říííct !!! ♥♥♥ .. a jaky vám se zdají sny?? *14* MVMMMMR *14*
    • zirafaandy

      Re: Sen

      Tak to musel bejt super sen *3* Ještě že se tam ty Tokio Hotel neobjevili,to by z toho byla nakonec spíš noční můra *1* Ale nic proti fanouškům TH,já je prostě nesnášim,ale každej má jinej vkus *4* Mě se zdaj spíš takový ty hrozně zamotaný sny kde je všecko možný a ráno nevíš o co tam šlo xD *1*
      • kyrstyn

        Re: Re: Sen

        Jo to mě někdy taky *15* ..já je taky neám ráda přídou mi jak holky *9* *15* ale nic proti ... já sem vstala a byla sem upa spocená :) ... asi vzrušení *15* ... ale bylo to kráááááásny *3*
    • kacka.bedna

      Re: Sen

      to máš dobré sny.mně se taky občas něco o něm zdává.jenomže potom po mně celý den nic není.pak chceš aby se ti to další den dozdálo a ono nic.sny nás klamou ale hezky *3* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Sen

        no teda ty máš sny!!!! *14* *14* *14* já mám jen noční můry,kdy mi malý křičí ze spaní...a to potom všechny sny jdou stranou *1* *1*
    • kacka.bedna

      Re: Sen

      to máš dobré sny.mně se taky občas něco o něm zdává.jenomže potom po mně celý den nic není.pak chceš aby se ti to další den dozdálo a ono nic.sny nás klamou ale hezky *3* *14*
  • pulnoc140

    Video

    Tak tady to je,Ta hudba v tom moc nesedí,ale buhužel jiná mi tam nesedlá délkou a když jo,tak byla kvůli ní video zakázaný ......no tady to je ... http://www.youtube.com/watch?v=hMH_ KIId-uk
    • Re: Video

      Moc krásný *14* *14* ,ale to máš všechny *1* jsi borec ted jsi od tebe pořád pouštím berušku *4* jen tak dál *5* Doufám,že to Enri uvidí a příští rok sem přifrčí *1* *1* *3* *3*
      • pulnoc140

        Re: Re: Video

        Děkuju *4*
    • pajda83

      Re: Video

      To videjko je moc pěkný,líbí se mi,tak doufám,že se bude líbit i Kikemu *1* *1* *14* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Video

        Poslala jsem mu to na účet youtube,tak snad to pomůže *3*
        • pulnoc140

          Re: Re: Re: Video

          Pokud budete mít někdo ječtě nějaký přání,klidně pište.Mně baví vytvářet videa a klído uděělám jakýkoli budete chtít
    • luciiineek

      Re: Video

      mocky klááásnýý fakt se ti to povedlo *14* *14*
    • terousek996

      Re: Video

      Mě to video nejede *8* *16* *10*
      • pulnoc140

        Re: Re: Video

        tak zkus zadat pulnoc140 a ten uživatel jsem já a poslední videjko,tak by ti to možná šlo
    • humanic

      Re: Video

      Moc krásný videjko.Povedlo se ti a to moc!! *14* *14* Třeba to zabare a přijede *1* Jenom to musíš dát všude *14*
  • vterinka

    Enri ve snu

    Holky dneska se mi konečně zdál pořádný sen o Enrim!! Zdálo se mi, že měl u nás v malé hale vcystoupení a zase jak hrála nějaká písnička, tak si tam pozvat někoho. Pozval si tam moji tetu, která má 70 let a že ji tam zpíval. Ona z něj byla v sedmém nebi!! *1* *14* Pak pokračuval dál a za pár písniček si tam pozval další holku. Pozval si tam mě! *14* *14* *14* *14* Postavil se za mě a začal mě objímat a u toho samozřejmě zpíval. *14* *14* Pak mi začal sahat na zadek. Já jsem se k němu otočila a dívala jsem se mu do očí. Pak jsem ho taky začala osahávat! *15* *14* *14* *14* Začali jsme spolu tančit a u toho jsme se osahávali. *14* *14* Nakonec jsme se líbali! *14* *14* *14* *14* Ten sen byl upe super!! Konečně se mi o něm pořádně zdálo! *14* *14* *14* *14* *14*
    • pajda83

      Re: Enri ve snu

      ju,ty se máš,krásný sen)) *1* *14* *14* *14* *14* *3*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Enri ve snu

        mně se o něm zdalo předevčirem šla jsem kolem hotelu v nějakem malem městě když enri zrovna vyšel.tak jsme se spolu dlouho bavili,dali si pusu a pak jsme se domluvili že se sejdeme večer.ale nevim zda jsme se sešli protože mě probudily kočky.mam otevřene okno a kocouři jak se prali tak mě to zbudilo a už se mi to nedozdalo.dovedete si představit jak jsem byla stekla.dost dlouho se mi o něm nezdalo až tet a pokazi to zase kočky.a od te doby se mi nic nezdalo. *13* *13*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Enri ve snu

          aha tak to je mi líto! *9* *9* To mi jak se mi o něm zdálo prvně, tak mě probudil budík! *9* *9* Myslela jsem, že ho rozkřapu!! *9* *9* *9*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: Enri ve snu

            tak to vidíš kačko pořad nám něco leze do snu. *9* *9*
            • terousek996

              Re: Re: Re: Re: Re: Enri ve snu

              Tak kdyby tohle udělaly ségry, tak je asi zabiju. *10*
    • vterinka

      Re: Enri ve snu

      Holky strašně se omlouvám za ty chyby!! Já sem byla trochu myšlenkama jinde *1* *1*
      • terousek996

        Re: Re: Enri ve snu

        týjo, tak toje super *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Dokumentík!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=Nni4 mPedoTo&NR=1
    http://www.youtube.co m/watch?v=WwXGSItqdb8&feature=relat ed
    Tady je první i druhá část, takového menšího dokumentu MtV o Enrim!!! Je opravdu super se na to dívat...prožijete s ním celý den a podíváte se všude kde pobývá...a dokonce i pilotuje letadlo!!! *3* *1* *14* *14* *4*
    • pajda83

      Re: Dokumentík!!!

      juj,to je nádhera)) bych tam chtěla být)) *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Vánoce

    Hoj lidičky, jak se těšíte na Vánoce??? *3* Já teda mocinky, moc...páč konečně dostanu Enriho CD!!! *4* *14* *14* *8*
    • verunqa_i

      Re: Vánoce

      jůů...se máš já možná dostanu 95/08...EnriQue je upe nejsladší na světě *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Vánoce

      já taky na 11111111111111111100000000000000000 00000000% dostanu jeho CD, páč sem si ho sama objednávala.. *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: Vánoce

        Jo já jsem si ho dokonce sama kupovala, ale pak jsem ho musela poslušně odevzdat!!! *14* *14* *4* *8*
        • kapitolka

          Re: Re: Re: Vánoce

          no to já ho v PV nemůžu sehnat *10* *9*
    • kristyn875

      Re: Vánoce

      mno tak to já se mocinky těšánkuju...možná dostanu taky CD Enríska, ale hlavně dostanu domácí nahrávání..a budu si moc konečně zpívat jeho nádhlerný písničky doma do mikráče *4* *14* ..ale samo se těšim i na tu vánoční atmosféru...já nwm ploč ale hrozně se těšim na ty pohádky co budou dávat... *1* *1* ...
      • petra6

        Re: Re: Vánoce

        jo konečbě vááánoce a pohádky v televizi *15* *14*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: Vánoce

          Já se taky nejvíc těšim na ty pohádky... Hlavně na " S čerty nejsou žerty" to je moje *14* *1* *14* *14*
  • china

    t muzic

    chjo vždycky když chci hlasovat na t muzic tak mi to nejde takhle sem už promelhala 2 dny. *16*
  • zirafaandy

    DOWNLOAD

    Jsem fakt šťastná!!! Našla jsem odkaz kde stáhnout tu novou písničku! Je to tady:

    http://www.2shared.com/fil e/6272260/4807cc65/Enrique_Iglesias _-_Lost_Inside_Your_Love.html

    Ú plně dole je takový "Save file to your PC: click here",tak kliknete na to click here a mělo by se to začít stahovat *14* POZOR: objevují se tam furt nějáký reklamy,tak se nedivte,ale co,jsem fakticky šťastná *14* *14* *14*
    • nati102

      Re: DOWNLOAD

      už si jí stahuju ale z mininova.org *3*
      • kacka.bedna

        Re: Re: DOWNLOAD

        je hezka už ji mam taky ale enrike ma ihezčí.mě stačí že ho slyším ale písničky má i hezčí.je to miláček.nej nej. *14* *14* *14*
    • lenushka14

      Re: DOWNLOAD

      taaaaaaak uz ju mam stiahnutu a v mobile ulozenu :DD *3* *14* *14*
    • zirafaandy

      Re: DOWNLOAD

      Je fakt moc hezká,už jsem jí stáhla,ale musim říct,že zas úplně nejlepší neni *3* Mě se víc líbí takový ty o něco "rytmičtější",třeba Takin back My Love,Can You Hear Me apod. *15* *15* *15* Ale je stejně pěkná,zas taková pomalejší,ono taky když nějákou písničku slyšíš poprvý,tak to neni ono,pak po několikátý se líbí víc *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: DOWNLOAD

        Já sem se do ní zamilovala, hned jak sem ji slyšela poprvé...a to hned na začátku!!! Je úžasná...poslouchám ji též pořád dokola...a nemůžu se jí nabažit!!! To já právě zase můžu ty pomalejší!!! *3* *14* *14* *4*
      • vterinka

        Re: Re: DOWNLOAD

        tak to mi se líbí moc, mocinky!!! Upe z ní nemůžu a dneska sem ji poslouchala přes dvě hodiny v kuse!! *15* *15* *15*
        • domca11

          Re: Re: Re: DOWNLOAD

          Mne se taky hrozne moc libi je primo naaaadhernaaaaaa

          *14* *14* *14*
  • sandralombardi

    Two and half men

    hele nevíte někdo jak se jmenuje ten díl dva a pul chlapa ve kterém hrál Enrique?
    • pajda83

      Re: Two and half men

      http://iserialy.sk/dva-a-pol-chlapa /4seria-dva-a-pol-chlapa/dva-a-pol- chlapa-23diel-mravenecnici-vypadaji -jak-silenci/
      *1* *1* *1*
      • sandralombardi

        Re: Re: Two and half men

        děkuji *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Two and half men

          není zač ) *1*
  • puspuspusinka

    Přesná odpoveď

    *15* *15* Tak tohle vím přesně proč mu říkáme Kike *15* *15* To je výhoda toho že se vaše ségra dívá na telenovely *15* *15* Ve španělksku to mají jako zkratku, když máme u nás třeba Magdalenu, tak jí věčinou říkáme Majdo třeba no tak abyste nemusely říkat Enrique tak to mají jako Kike ... ve španělsku *14* *14* A já si myslela že tohleto víte ... *15* *14* Yeahhhh
    • vterinka

      Re: Přesná odpoveď

      já telenovely nesnáším, čili se na ně nedívám a Kike sem pochytila od holek, když jsem tu kdysi přišla, ale používat jsem ji začala až o hooodně později, mě se to totiž nelíbilo, tak jsem mu říkala Enri to se mi líbilo víc, ale pak sem mu začla říkat Kike před jednou kámoškou a ona nevěděla kdo to je, no a pak mi to nějak zůstalo *1*
      • puspuspusinka

        Re: Re: Přesná odpoveď

        *15* *15* Já taky telenovely nesnáším ... ségra se dívá na nějaký, ale miluju Natallii Orerio *14* *14* A divoký anděl sem viděla pár dílů a v tom je Kike *15* *15* *15* ale menuje se Enrique *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Přesná odpoveď

          jo Natalii mám ráda, ale přesto se na ně nedívám *1* ... ah tak to jo *3* tak ses aspon něco dověděla no *15* *15*
  • kristyn875

    ...

    Twe holky ta kráva mi tak hejbla žlučí...já myslela, že jí zabim přes net...fakt jak někdo může dělat tak HNUSNÝ věci a pomlouvat někoho tak úžasného....proč si prostě nemůže jít na svou osobnost a tam taky zůstat....a taky prostě nechápu proč si každej o Enrim hned udělá obrázek, že je teplej...fakt mě to mrzí *9*
    • pajda83

      Re: ...

      ono to bude asi v lidech,víš?a s tím nic neuděláš,oni na to musejí přijít sami...a my víme svoje,že není a to je důležité a i kdyby byl,pro mě by se nic nezměnilo.já ho beru takového jaký je a vím,že s ním nikdy nepůjdu ruku v ruce a pokud by byl štastný....tak by nebylo co řešit.Moc tě miluji Enrisku,vážně moc!! *14* *14* *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: ...

        tY JO ruku v ruce *14* *14* *14* no není to kráásná představa?? *14* *14* ..a ještě jít na procházku v tak krásnem slunečném počasíí !! *3* *14* ..já tě miluju uplně nejvííc už se mi nevejdeš ani na mojí nástěnku :-* *14* *14* ...miluju tě a nikdy nepřestanu :-*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: ...

          přesně...procházet se někde na pláži při západu slunce..jóo to bych byla v sedmym nebi...bohužel realita je jiná... *14* *14* ..ale co..já ho prostě miluju a neumim si představit jedinej den bez toho abych si poslechla aspoň jednu jeho písničku nebo ho někde viděla..mám ho pro jistotu upa všude na zdech na nástěnce..na ploše..v peněžence...ve skříňce..prostě všude *3* *14* ..a nikdo NIKDY mě nepřesvědčí abych ho přestala poslouchat!!
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: ...

            Tak to jsme na tom stejně *4* *1* já jsem totiž úplně to samé,když jsme jeli na dovolenou tak jsem si nabalila všechny cd a složku s obrázkama jinak nwm co bych dělala kdybych ho jeden den neviděla nebo neslyšela *3* *14*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Moje řeč *3* já ho mám taky naprosto všude *14* ..a den bez neho by byl jako den bez srdce :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit