Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    chat

    holky verim tomu ze to pise enri pac na tech strankach je to jeho officialni profil a chodi tam bud enri nebo jeho manazer a i kdyby to nepsal enri tak to psal nekdo z jeho lidi a oni asi vi jestly enri bude tata nebo ne. *1*
  • adinka21

    Sponzoři

    Holky nesu novinku pozitivni dnes mi napsal pořadatel z agentury All4djs.cz ten jak jste tady řešily že budou chtít po nás peníze a dnes napsal tohle Dobrý den,

    Ve zkratce řečeno, jsme schopni za určitou sumu zajistit celou tuto akci v plném rozsahu zajistit. Na Vás je jen sehnat sponzoring a případně si sepsat vaší představu která se doplní o naše zkušenosti a začne to dávat reálnou formu. Takže holky šance je a ted je na nás aby jsme sehnaly sponzory tak vás chci poprosit aby jste mi pomohly a napsaly sponzorum zda by do toho koncertu mohlí jít jako sponzori jak něco bude hned sem pište at mužu napsat zpět tomu pořadatelovi tak hurá do práce hodně štěstí já jdu hledat taky *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: Sponzoři

      jo tak to je super!Já už sem psala do óčka jestli by byli ochotni sponzorovat,ale žádná odpověď *9*
  • diky za fotky

    děkuji človíčku, který jsem dal nový fota
  • kyrstyn

    ksiltofka

    *14* jaka ksiltofka?? *3*
  • enrique

    nu je to trošku divný že se enri zaregistroval na českých stránkách, ale na druho stranu proč ne??třeba mu tu andresu někdo z českých fan. poslal a chtěl jenom zjistit jestli je to pravda bo já nevim...ale určitě je to hezký, že vam na ty sms odpovídaj nemyslíte?? já myslim že jim tam musí psát hodně lidí a ještě vám tak pěkně odpoví!!!
    jestli to je enrísek,tak myslim že je to fakt skvělej človíček a je vidět že mu na jeho fan záleží!!!!!! <3 a jestli ne tak to prosim přiznejte,protože to neni vtipný nás takhle trápit!!! *13*
    • pajda83

      Re: enrique

      taky mám ten pocit že je to Enrísek a nádherně mě to hřeje. *14* *14*
      • Re: Re: enrique

        jj ať je to pravda !!!pls *14* *14* *14* *14* *14* *9*
    • humanic

      Re: enrique

      JJ,to s tebou naprosto souhlasím..sice si myslím,že je to enrique podle toho jak se vyjadřuje,ale jestli nn..tak přiznejte pls barvu.lež má krátké nohy! *3*
      • Re: Re: enrique

        jj spíš si mylsim že to je enrís ale nejsem si jistá na 100%!!! *7*
  • Ahoj

    Dievcata musim vam povedat ze tato diskusia sa mi paci a tak som sa tu zaregistrovala. Dufam ze nevadi ze som zo slovenska a mam pocit ze som od niektorych z Vas aj o par rockov starsia. No jedno mame spolocne vsetky zboznujeme Enriqua. Inak na slovensku som ziadnu takuto perfektnu diskusiu nenasla.
    • vterinka

      Re: Ahoj

      tak tě tu vítáme a doufám, že tu budeš chodit častěji *3* *3*
  • kacka.bedna

    radio expres

    holky jak jste našli tu otázku v te soutěži.to jsou šílení exoti.uš jsem stratila trpělivost.oni si myslí že člověk nemá co dělat..já sice soutěžím nevěřím ale zajímá mě ta otázka.klikla jsem na všechno a k tomu se mi sekl počítač.čert aby je vzal hulváty.to tam rovnou tu soutěž davat nemusí.nevim co tim sledují.
    • pelclovajana

      Re: radio expres

      Já vždycky najdu otázku...chci odpovědět, tak vypíšu ten formulář...no a co se stane...nic!!! Prostě se to neodešle...tak ať jdou jako někam do prdele...mě fakt naštvali!!! *16* *8* *10*
      • kacenka33

        Re: Re: radio expres

        to se mi taky stalo že se mi to neodeslalo...jako nic tam nepíše jako třeba bylo odesláno nebo tak...
    • kacenka33

      Re: radio expres

      já nevím já sem otázku našla v pohodě...
  • vterinka

    32. místo

    Holky tak ho máme o žebříček výš na 32. místě to je skvělé, že nám stále stoupá!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • terousek996

      Re: 32. místo

      jóóó, to je supér. doufám že bude stoupat pořád!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Prosba!!!

    Mám na vás všechny takovou prosbu...nemohli by ste tu pro mě hlásnout... http://www.bavse.cz/#/galerie/36792 ...zpívám tam karaoke, hraje se o lístky na Pink...tak kdyby jste byli tak hodní, sice to není světový výkon, ale aspoň za snahu...prosím!!! *3* *1* *14* *14* *5*
    • terousek996

      Re: Prosba!!!

      mě to nejede. teď sem na mamčiným komplu a ona to nemá nainstalováný proto aby se to rozjelo *9* *9* a namým zase nejede internet už mě to mega se***!!!! *16* *10* *9* *9*
      • terousek996

        Re: Re: Prosba!!!

        Už mě jede internet takže ti dám taky hlas. *1* *1* je to super, já bych na to neměla odvahu *1*
    • pajda83

      Re: Prosba!!!

      jani máš hlas,kdyby tam byl enri tak si taky troufnu)) *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: Prosba!!!

      jasně už se stalo! Fakt dobré Jani! *3* *3*
  • vterinka

    Žebříček-Nej hit

    Ahojky dneska v BG je žebříček Best of 2010 a Kike se umístil na 9. místě s hitem I like it v žebříčku "nej hit" na 1. místě je lG Bad romance, 2. Kesha Tik tok, 3. Eminem ft. Rihanna Love the way you lie, 4. Katy Perry California girls, 5. Shakira Waka waka, 6. LG Aljandro, 7. Rihanna Only girl, 8. Justin Bieber Baby a na 10. Black eyed peas ft. David Guetta I gotta feeling
    • gladuska16

      Re: Žebříček-Nej hit

      Jo, dívala jsem se na to :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit