Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacenka33

    Hero

    zlatíčka moje *3* kdo hraje ve videoklipu Hero? Enrique *14* s nějakou holkou...není to Penelope Cruz? *7*
    • pajda83

      Re: Hero

      Jenifer Love Hewitt než začal chodit s Annou chodil s Jenofer,nebo něco spolu měli,to je asi lepší podání... *1* *1*
      • kacenka33

        Re: Re: Hero

        ajooo to je ona *1* díky moc *14*
  • adinka21

    pořadatele Praha

    Ahoj holky nesu další zprávy ted napsaly pořadatele z Prahy ale chtěji osobní schuzku což je pro mě problem jsem z Ostravy holky kdo je z Prahy a mohl by jít místo mě na schuzku?Prosím hlaste se zde *1* *1* *1* píšte i věk ten asi hraje roli teda možná *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • smeldi

    kontakt

    Holky znáte Lidé.cz?Je to trochu drzí ,ale aspoň to zkusím....nedaly byste mi prosím Váši emailovou adresu?? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • vterinka

      Re: kontakt

      a na co ji chceš? Já lidé.cz nevedu
      • smeldi

        Re: Re: kontakt

        Já nevimmříkala jsem si ,že je to blbí....Tak tuhle otázku ignorujte prosíííím,ano?? *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
        • vterinka

          Re: Re: Re: kontakt

          Tak blbé to není, aspon mi to nepříjde blbé, jen jestli jsi ji chtěla kvůli lide.cz, tak lide.cz nemám.
          • smeldi

            Re: Re: Re: Re: kontakt

            ano jen kvůli tomu *9*
  • puspuspusinka

    T-music Chart

    Hey teďka koukám na T-Music Chart a Enrique (Kike) *14* má krásné 4. místo .... yeahhh ... a to s písničkou Hearbeath s Nicole Scherzinger *14* *14* Yeahhh ... úžasná písnička, úžasný klip, a nejlepší zpěvák vůbec a nejhezčí ... amá 4. místo ... yeahhh ... sice Enri si zaslouží 1. ale 4. je taky dobrý neee??? *14* *14*
    • vterinka

      Re: T-music Chart

      tak zaprvé dobré ráno *1* to už sme tu psala v pátek *1* ale dobre, aspon, že si všímáš a doufám, že nám ještě stoupne. *3*
      • puspuspusinka

        Re: Re: T-music Chart

        AHA *15* *15* No já viděla t-music až včera *15* *15*
  • gladuska16

    Bravo

    V novým bravu je plakát Enriqua! ♥ *14*
    • miskad

      Re: Bravo

      Konečně to vyslišeli :DPořád sem jim tam psala at ho tam daj a myslim že nejsem jediná *14* Jinak už ho taky má,ale to je jasan ;)
    • vterinka

      Re: Bravo

      ted sem to tu chtěla napsat *1*
      • smelu

        Re: Re: Bravo

        tak,už jsem si ho koupila a hned nalepila ne dveře *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Bravo

          ttj *3*
          • gladuska16

            Re: Re: Re: Re: Bravo

            Já na zeď.. *1* *1*
    • smelu

      Re: Bravo

      super tak si ho hned koupím *14*
      • gladuska16

        Re: Re: Bravo

        Jojo, konečně je tam něco o něm.. *14* *1* *1*
  • video

    jo moc děkuju
    *4* *3*
  • kamik21

    hledáte práci?

    Já tomu taky nevěřím to si beztak na něj vymyslely ale co my víme
    • sonuska

      Re: hledáte práci?

      Ja som tiez nemohla uverit vlastnym ociam ked som citala ten clanok na nete.
      Urcite su to len kecy:Enrique nie je taky.......
      • mischaa90

        Re: Re: hledáte práci?

        A o co go? :-O
        • kristyn875

          Re: Re: Re: hledáte práci?

          mno o to, že Enri vypsal konkurz na sexy letušku, která mu má v letadle současně dělat striptérku, ale nikdo tomu nevěří...já taky ne...Enri takovej přece neni..a když to ještě píšou v blesku..tak tomu tuplem nevěřim... *8*
          • Re: Re: Re: Re: hledáte práci?

            Mám ráda Enriqueho stějně jako vy...,ale on určitě není žádnej svatoušek,jako by ste neznali chlapy.I on neni vyjímka...říká se o něm že LAMAČ DÍVČÍCH SRDCÍ... a navíc je slavnej... takže..já tomu docela i věřim.
          • mischaa90

            Re: Re: Re: Re: hledáte práci?

            Aha, no o tom jsem taky slysela,.. rikali to i na evrope 2...nevim co je na tom pravdy, taky se mi tomu nechce verit, tak snad to pravda neni...doufam.-)) jinak by me docela zklamal.. no, ale to mozna ani nejde, mam ho rada:-)
  • humanic

    Honem!

    Ahojky,tak tady hlasujte pro enrique je moc pozadu! http://www.t-repp.estranky.cz/clank y/hitparada-eise-chart-_-nova-_/_-n ova-_-hitparada-eise-chart-
  • kyrstyn

    Kibernetická vražda

    Tak holky s pajdou83 sme se přišly na návrch že jestli sem ete bude ta teruska(kráva) psát tak jí uděláme vraždu že na to nezapomene *9* ..teda zatím nevíme jak ale my na to příjdem *4* *5*
    • kristyn875

      Re: Kibernetická vražda

      taky jsem na to myslela....nejradši bych jí poslala do kompu nějakýho zákeřnýho vira, aby z toho ten svůj křáp už nikdy nerozhoupala...kráva jedna...hale ale určo tu musí platit určitý pravidla, který tyhle hnusný pomluvy zakazujou,né?..když tohle peklo neustane tak to zkusíme řešit přes správce...třeba aby jí blokoval nebo tak nějak..tjo..já sem tak nasraná, že snad ani neusnu
      • pajda83

        Re: Re: Kibernetická vražda

        jj,to je dobrý nápad a kdo tady tomu správcuje??? *7* *7*
        • domca11

          Re: Re: Re: Kibernetická vražda

          No holky to je skvělý nápad já bych kdyžtak radši první zkusila toho správce a když ten nepomůže tak ten vir *15* *3*
      • kyrstyn

        Re: Re: Kibernetická vražda

        jj ten vir by nebyl špatnej !!! *3* ..ale správci by sme to mohli říct už ted!!...ptž tohle není možný aby to takhle pokračovalo !!! *7* ....já sem nasraná už od včerejška !! ...PROMINTE ZA TY SLOVA ALE JÁ JE MUSÍM ŘÍÍCT !!!... *9*
  • lenushka14

    lol

    http://www.youtube.com/watch?v=E7Pd v1E69G0&feature=related

    tak na tomto videjku je zlaty hlavne ked si chyti zadok:DD
    • humanic

      Re: lol

      Víte co nechápu??Jakto že mu rozumí..mluví německy *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: lol

        jj taky jsem si všimla.tak enri asi rozumí i německy.nikdo kdo by překladal tam není. *4* *14* *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: lol

          Tím pádem je to super,protože německy umím *1* To by bylo bezva kdyby uměl německy,ale nikde němekcy ještě nemluvil *9*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: lol

            Já bych řekla, že německy spíš rozumí než mluví, stejně jako francouzsky...když po něm chtěli, aby mluvil ve fránině v jakémsi interwiew, řekl že raději ne, že má špatný přízvuk, že by mu nerozuměli...je zlatej!!! *1* *3* *14* *14*
    • vterinka

      Re: lol

      mě se líbí jak vykřikne napoprvé! *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: lol

        je strašně sexi.chudaček jak by nevykřikl. *14* *14*
    • pajda83

      Re: lol

      je krásnej všude!!!moc nádhernej,ty jeho kukadla a ten zadek!!wow!! *1* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit