Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    hlasovat

    Ahoj!!PLS hlasujte pro můj blog s Enrískem zde!!Děkuju!! *3* *14*
    • humanic

      Re: hlasovat

      Sem zapomněla odkaz *1* http://tenni.blog.cz/0907/2-kolo-sonc
      • terousek996

        Re: Re: hlasovat

        jasně, budu *1*
  • fámy

    baby, este vás to baví? rozoberať či anna je alebo nie je tehotná? pravdu sa aj tak dozvieme až o také 3 mesiace.alebo 4.dovtedy už neverím ničomu, ani tebe andinka21 nic v zlom, ani novinám či podobným veciam, uverím až keď uvidím annu s bruškom.
    p.s. kedy bol enrique na chate? ved niekoľko dní je v Paríži, kvôli tej voňavke, mal konferencie a dnes chodil s annou po obchodoch. takže fakt neviem kedy by to stíhal *7* *7* *7*
    • pelclovajana

      Re: fámy

      Souhlasím s Tebou!!! Sice jim to moc přeju a byla bych moc ráda kdyby to byla pravda, ale je opravdu zbytečné to rozebírat...pravdu vědí jen oni dva a my můžeme opravdu jen a jen čekat!!! A s tím chatem...tomu jaksi pořád nedůvěřuju, jelikož tam může psát opravdu kdokoli...a Enri to stejně nebude!!! Takže prostě, dnes už se nedá věřit nikomu a ničemu!!! *5* Bohužel!!! *9* *1* *14* *14*
  • humanic

    budoucnost

    Ahojky.Určitě všichni doufáte,že Enrísek nás příští rok nezklame a dorazí i k nám!! *14* *14* Tak mě něco napadlo.Že když by tu byl..tak bychom udělali transparent.Já vím že to není nic nového. *1* Ale napsali bychom tam např.: We Love You!! A napsali bychom to fosforeskující barvou aby to potom v aréně svítilo a on to pořádně viděl..co vy na to??A co s tím plyšákem??Chtělo by to něco aby věděl proč sem jezdit..musíme mu udělat radost.protože já věřím že přijede!! *3* *14* *14*
    • Re: budoucnost

      Já s tím naprosto souhlasím,protože ho prostě miluju.Mě nezáleží na tom,kolikátý je na nějakém žebříčku,u mě v pokoji prostě vedou jeho plakáty a mám 45 různých CD od něj.Enrique prostě musí přijet k nám,a já mám takový dobrý pocit,že se nám to podaří.Pro mě je to prostě ten nejlepší zpěvák na celým světě...
      Enrique...I LOVE YOU
    • pelclovajana

      Re: budoucnost

      Já tomu věřím hodně, ale opravdu je to předčasné...můžeme jen doufat a naplánovat to dopředu...mno to si každý něco vymyslíme a až příde čas, začneme to řešit...já už nad tím taky dost přemýšlela, ale stejně jsem na nic vyjímečného nepřišla, takže to chce čas!!! *1* *3* *14* *14*
    • pajda83

      Re: budoucnost

      ajeje)) no my ještě nevíme jestli k nám přijede,já sice tajně doufám,ale až budeme vědět co a jak,poté můžeme přemýšlet..transparenty a plyšák je samozřejmě podmínka!! *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: budoucnost

        JJ..já vím že je to předčasné..ale já věřím že přijede a potom by to bylo moc narychlo..tak to raději plánuju dopředu *1* *1*
        • pajda83

          Re: Re: Re: budoucnost

          no ono právě moc předčasně není dobré!!!! *7* *7*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: budoucnost

            NJ já vím.. *1* Tak toho teda nechám *1*
  • REAKCE ENRIQUE.I

    Já opravdu nechci kazit nikomu iluze (i mě to bolí), ale myslím si, že Enrique má nastarosti spoustu jiných věcí než to, aby psal zrovna na nějaké české blogy. I když by bylo strašně pěkné, kdyby to on byl. Je to SLAĎOUŠ!!! *4*
    • pajda83

      Re: REAKCE ENRIQUE.I

      je to zvláštní,ale nemyslíte si,že to co je u nás český blog,je u nich americký blog a tak různě že to tam tak funguje?? *3*
  • kristyn875

    lístky

    tak co holky, kdo z vás už si koupil lístek??
    • sonuska

      Re: lístky

      ja ešte nie.Ale do Bratislavy idem na sto percent.Len neviem či mám stáť alebo sedieť.Čo by ste mi poradili?
      • kristyn875

        Re: Re: lístky

        chjo...já jsem spíš chtěla na ten koncert do Košic...a samo bych si vybrala stání...chci na něj vidět...
        • pajda83

          Re: Re: Re: lístky

          to je asi jedno kam pojedeš,ne?bratislava je blíže,mě by to vyšlo stejně jako do prahy,tak bych to neřešila,ale ty kočice nechápu,je to konec světa,nás opravdu vynechal,to mu asi neodpustím,ale stále ještě doufám!!! *1* *1*
        • sonuska

          pre vsetkych

          Inak,ja byť vami,tak este počkám s kupovaním lístkov,pretože sa mi zdá podozrivé, že tie koncerty na Slovensku nie su este zverejnene na ofi strankach,podla mna sa vybavuju este aj dalsie terminy a mozno je jednym z nich aj prave u vas v Prahe.Takže sa neunahlite,lebo listky na slovensku urcite nebude az taky enormny zaujem. *3*
      • pajda83

        Re: Re: lístky

        samozřejmě stát a stepovat u haly od rána,at si zajistíš místo hned u podia,bude rvačka!!já bych to tak udělala.za to to stojí.bůhví kdy zase přijede.no k vám asi jo,ale na nás čechy nějak kašle!!ach jo!!!! *9* *9* *9*
        • sonuska

          Re: Re: Re: lístky

          No ta rvačka podla mňa ani nebude.Enrique nemá ani zdaleka u nas na Slovensku tak vela fanúšikov ako u vas v Čechách.Ale chcem mat urcite miesto hed pri pódiu.
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: lístky

            fakt??Sem si právě myslela, že tam má taky hodně fanoušků *3* a pojedete teda někdo do Košic??
            • sonuska

              Re: Re: Re: Re: Re: lístky

              nie,nie on tu nema vobec tak vela fanusikov ako u vas v cechach.Napr.Z ludi,co ja poznam,a nie je ich malo,ho nepocuva nikto.Vies co chod na lide.cz na diskusiu a tam je jedno dievca sunnySK ma nick myslim a ta ide do kosic a uz ma aj kupeny listok.
  • kristyn875

    čoko..

    ahojky...už jste četli na blesku to s Enrim?...že prý má slabost pro čokoládu, že jí miluje..někdy se jí prí přejí natolik, že pak má migrénu *1* *14* to je zlatíí *14* *3*
    • pajda83

      Re: čoko..

      teda,já čokoládu taky ráda,ale nemám z ní migrénu ale deprese,protože pak nezapnu kalhoty *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* ale enri je prostě brouček!! *14* *14* *14*
      • frasprinc

        Re: Re: čoko..

        Hele já jsem na tom stejně.Ale já jsem jednou snědla 33 tabulek milky a jen kvuli tomu,že jsem zjistila žemůj kluk má jinou a ta je *16* *16* *9* Mám to hrozný
      • 9margaret9

        Re: Re: čoko..

        *4* Jj, to už se potom pojí no, bohužel, to radši ty migrény *14* *14*
    • 9margaret9

      Re: čoko..

      Fakt??? Tak to jsem si nemyslela... Ale vidím, že jsme na tom dost podobně *4* *4* Je to prostě strašně prííííííííííííííííííííííííííma človíček. Mám ho móóóóóóóóóóóóóóóóóc ráda a jeho muziku samozřejmě. Tak zítra si asi koupím čokoládu a pustím si k tomu jeho písničky a pěkně si to vyhutnám *3* *3*
      • domca11

        Re: Re: čoko..

        To je miláček *14* *14* *14* *14* a je tam i fotka???? *4* *3*
    • humanic

      Re: čoko..

      Jé..tak to je dobrý a jakej je to blesk?? *1*
  • vterinka

    Video

    Já sem Enrískovi udělala video, tak se můžete podívat *3* http://www.youtube.com/watch?v=fAyY zb1EtDw
    • monas

      Re: Video

      Mě to nejde spustit... *9*
      • vterinka

        Re: Re: Video

        musíš si vymazat tu mezeru mezi Y a z *3*
        • monas

          Re: Re: Re: Video

          Děkuju *3*
    • Re: Video

      Hele, to je super a co kdybychom udělaly nějaké video pro enriqua a poslaly ho tomu jeho manažerovi, něco jak udělaly fanynky pro Britney Spears, taky video se svými fotkami a prosbou aby přijela...
      *4*
      • vterinka

        Re: Re: Video

        to je super nápad, tak mi napiš anglicky tu prosbu a já to dám do videa a pak ti to pošlu na icq, protože na meil je to velké mi se to neposlalo. Tak mi tady teda napiš tu prosbu ještě dneska prosím! *3*
        • Re: Re: Re: Video

          mělo by to být asi takhle:Please come to Czech republic! We are looking forward to see you here!You have a lot of fans here!You can't find better fans...!Mělo by to být: Prosím přijeť do České republiky, rády tě tu uvidíme, máš tu mnoho fanoušků a nenajdeš lepší fanoušky...Co? Stačí to nebo ještě něco? Moje icq je 405382375.A jaké tam dáš fotky? Ty jeho? Možná bys tam do dalšího videa mohla dát i obrázky Prahy, prostě každé video o něčem jiném...Ať ví kam jede...
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: Video

            Tý jo holky,ale to není vůůbec špatnýý nápad,je doost dobrýý *4* *3* Jestli můžu nějak pomoct tak mi klidně řekněte *4* mám taky vymyslet nějakou prosbu??Nebo něco??Ráda se připojím *4* *4* *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              a to přání by se dalo do toho videa, že? A ty vaše fotky mám vzít kde? *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Tak s tou písničkou s tebou plně souhlasím!!! Četla sem si překlad a fakt super!!! To se tam hodí jak ulité!!! *14* *3*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Nooo to není špatný to není vůbec špatnýý je to naopak moc dobrý *4* *1* *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              toto je překlad:
              Vážení Enrique Iglesias: Jsme Vašimi velkými fanoušky z České republiky, a šli jsme se zeptat na velmi zvláštní laskavost, aby vzala v úvahu možnost kdykoliv navštívit naši zemi, jako je tomu v případě, že bychom být velmi šťastný a vděčný, protože s velkou láskou a obdivem jsme za ním. Děkujeme vám za vaši pozornost na naši zprávu, prosím, obdrží srdečně vítáni od svých fanoušků v České republice.
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              hej holky tak to tady mam:
              Estimado Enrique Iglesias: Somos sus grandes admiradoras de la República Checa, y nos dirigimos a usted para pedirle como un favor muy especial tomase en consideración la posibilidad de alguna vez visitar nuestro país; en dado caso, estaríamos muy contentas y agradecidas con usted, debido al gran carino y admiración que tenemos hacia su persona. Agradecemos de antemano su atención a nuestros mensaje; reciba por favor un cordial saludo de sus admiradoras en la República Checa.
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Jo a jěště si myslím že by se k tomu videjku ta písnička hodila páč Enríseček je opravdu naše jendička a překlad té písničky je krásný *4*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              jo přesně *9*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Je to super nápad,ale jak říkáš jestli to videjko Enríseček vůbec uvidí *9* z toho mám strach.
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              to je moocc krasný nápad fakt se ti povedl *14* *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Video

              prostě hezká písnička, příběh z fotek doplněný textem...Někdo můžete vybrat i tu písničku, která by se k tomu tématu hodila, my ji třeba nerozumíme, ale enrique ano a text s fotkami mu jen vysvětlí a ukáže ČR, jestli vůbec ví, kde česká republika je, když u nás ještě nebyl, proto mu ukážeme jak je tu krásně, nějaké památky, obrázek třeba nové O2 arény, cokoliv....zapojte fantazii a nění kam spěchat, v tuto chvíli už nám to nepomůže a pokud to nebude dobré třeba se na to ani nepodívá, jestli mu to teda ten jeho manažer ukáže, ale třeba chodí někdy i na youtube a najde si to sám
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Jo a můj návrh na písničku je Youre my number one *4* ale to je jenom můj názor *4* *3* *3*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Noo teeda to je supeer nápad,souhlasíím *4* *4* *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              no že se ptáš, budu moooc ráda *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Video

              No já bych mu tam poslala k nějaké hezké písničce třeba smutné fotky fanoušků a tam třeba ten nápis prosím přijet do ČR, pak třeba nějaké obrázky Prahy a tak aby věděl jak je česká republika krásná a ke konci třeba už zase nějaké veselé fotky, jako že věříme že přijede...To je jen takový nápad, vymyslete něco lepšího...Někdo odvážný může nahrát i video *14*
        • Re: Re: Re: Video

          No tak rychle to nevymyslím, hlavně potřebujeme aby to bylo správně abychom si neudělaly ostudu...Můžu to nechat přeložit od spolužáka, který je už několik let ve skotsku a nebo od kamarádky která učí angličtinu, ale na to potřebuju pár dní, jestli znáš někoho kdo ti to může přeložit rychleji tak to zkus, třeba učitelku ve škole. Tento rok se tím asi už nic nezmění, jde o to aby o nás věděl pro příště a můžeme mu je posílat každý měsíc...Stačí jen napsat třeba Enrique prosím přijeť do České Republiky - Prahu třeba ani znát nebude, těšíme se na tebe, no cokoliv co tě napadne.
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Video

            Možná bychom to mohly napsat i španělsky, protože sestřenka se kamarádí s mexičanem, co ty na to?
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              už jsem to dala sestřence na přeložení do španělštiny *4*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Já taky už pomalu něco vymýšlím,ale napíšu to sem asik až zítra *4* *3* *3*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              noO prosímtě to teda není trapný *4* si jenom domýšlíš *4* *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              dobrý den, jsme Vaše veliké fanynky a chtěly bychom Vás poprosit, aby jste přijel do České republiky. Byly bychom moc rády. S pozdravem Vaše věrné fanynky z Česka
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              Ale prosímtě určitě není trapné co tě napadá zkus to sem napsat *3* *4* *4* A já teda taky zkusím něco vymyslet *4* *3* *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Video

              tak zkus něco navrhnout nebo všechny holky zapojte se prosím do toho taky *3* mě nic co by nebylo trapné nenapadá *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Video

              můžeme úplně všechno...hlavně aby to bylo hezké, ne trapné a bylo z toho cítit jak ho máme rády, čím více toho pošleme tím líp...
        • monas

          Re: Re: Re: Video

          Tak to je super nápad *4* Jen tak dál... *4*
  • nemám slov

    baby kuknite na túto enriho fotku, je na nej taký nádherný!!!!!! ako môže môže byť niekto taký krásny? *7* *7* *7* ja fakt nechápem!!! ach jaj *14* *14* *14*
    • cerrtinka.bb

      Re: nemám slov

      ty oči...omg!!!! *14*
    • kristyn875

      Re: nemám slov

      to teda..broučínek klášnej *14* *14* *7*
    • Re: nemám slov

      zabudla som dat adresu *1* *1* *1*

      tu je

      http://www.enriqueiglesias.com/photo/l_4e3a772c6b464fe5be57ded0d213-1?context=latest
      • kacka.bedna

        Re: Re: nemám slov

        nadherna fotka.ten kluk snad neni člověk.ja jak namalovanej.nadhera.zbožnuji ho.. *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: nemám slov

        upe k sežrání!!! *14* *14* *14* Ten klásný pohled!!!!! *14* *14*
        • Re: Re: Re: nemám slov

          tjn *14*
  • starý titulek

    díval jsem se na starý příspěvky,dočetla jsem se že jedna holka říkala škaredé věci. taak proč se tady přihlašovala do fanklubu(pré že se jí líbí maikl jekson nebo jak se to píše on měl samou plastyckou operaci *16* *3* *1* *3*
  • petuna

    Enrique

    ahoj prosím nedala by si sem jeho adresu vůbec nevim kde ji sehnat.mocinky předem děkuju *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit