Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gladuska16

    Kike???

    Je to divná otázka, ale proč Enrimu říkáte Kike? *3* *3*
    • vterinka

      Re: Kike???

      No Kike je vlastně jeho přezdívka a řekla bych, že to možná vzniklo z jeho jména. Španěslky to je Quique a čte se to Kike, protože qui = ki a que = ke takže z toho česky Kike :-) a já mu už jinak ani neřeknu *3*
    • iwusiiq

      Re: Kike???

      no napriklad ja preto lebo sa mi to paci:D:Daa citala som v jednom casopise ze ho tak volaju kamosi ..taa..: *1* *14*
      • smelu

        Re: Re: Kike???

        já jsem to taky dřív nechápala
    • kacka.bedna

      Re: Kike???

      na tohle ti jednoznačně neodpovím.ale řekla bych že je to zkraceně enrike.co si myslíte vy ostatní? *4*
  • enrique.i

    New Greeting

    Hello fans, I am very glad that I write so nice messages and I hope you will keep and will continue to support me in the Czech hit parade.Sem are informed that this place pretty good .. so much to get like.Anybody You asked me if preparing a new cd .. and you answer that question .. because I can not really know, but everything to learn! BYE!
    • lifeisok

      Re: New Greeting

      Ahoj fanoušci,já jsem velice rád,že mi píšete tak hezké zprávy a doufám,že vám to vydrží a budete pokračovat v mojí podpoře v českých hitparádách.Sem se informoval a zjistil sem,že se mi tady daří celkem dobře a to sem moc rád.Někdo se mě ptal,jestli dělám na novém cd..tak tuto otázku vám zodpovědět nemohu..protože zatím ani sám nevím!Čau! Takto sem to přeložila já..vypadá to tak,že ty jeho příspěvky pokud tady budu,budu překládat já *1* z toho překladače to nějak nedává smysl!!aLE ŘEKLA BYCH,ŽE TO BUDE OPRAVDU ENRIQUE!!!tO JE SUPER ne!!Ale problém je,jestli enriquq dneska z toho místa kde je spadne..tak se to určitě dozví..chudák! *9* *9* *3*
      • pajda83

        Re: Re: New Greeting

        super,jen překládejte,z toho překládače to nějaknedává smysl,ale lepší tak než nijak. *4* no kéž by to byl enrique!!!já mu jdu raději klikat,at se na hitparádě udrží!!! *3* *14*
      • Re: Re: New Greeting

        nu vypadá to že umíš dobře anglicky..myslíš že bys přeložila i ten vzak na enriqueonline.org?? mylsim že říkal, že mu někdo psal...a že za to děkuje a potom tam ještě běží jeho číslo....nu nevim...moc sem toho nepobrala :D:D nu tak kdyžtak zkus ;) takový stručný obsah :)
    • pajda83

      Re: New Greeting

      Zdravím příznivce, jsem velmi rád, že jsem psát zprávy tak pěkné a doufám, že vás bude držet a bude pokračovat v podpoře mi v České hitparádě. Sem jsou informováni o tom, že to tady dost dobrý .. tak získat like.Anybody jste mě požádal, pokud připravuje nové CD .. a jste odpověď na tuto otázku .. I proto, že nemůže opravdu vědět, ale všechno se dozvědět!
      • pajda83

        Re: Re: New Greeting

        já psala,že má tady spoustu fanoušků a velkou podporu v hlasování v českých hitparádách,no to je odpověd od toho dotyčného,nevím jestli Enriho?? *3*
  • 9margaret9

    Enriqueho narozky

    Čaute děvčata *3*
    Vím, že jsem tady dlouho nebyla, ale přicházím za Vámi s jednou nabídkou...
    Možná jste si na oficiálkách všimly, že se chystají nějaké dárečky pro Enriqueho na jeho krásné 35. narozeniny, posílala jsem některým z Vás, ketré mám v přátelích, dokonce i zprávu. Já jsem dobrovolník na přání k narozeninám. Takže jestli máte zájem přidat svůj vzkaz s přáním pro Enriqueho, napište mi na email klara.tenglerova@seznam.cz Moc to nepřehánějte s délkou, aby se mi toho na ty přání vlezlo dost *3* Dneska jsem už koupila 3 přání a chystám se k prvnímu přepisování vzkazů fanoušků z oficiálek.
    Říkala jsem si, že Vám dám vědět, protože by vypadalo pěkně, kdyby tam bylo co nejvíce přání z řad českých fanoušků. Poslední možnost poslání vzkazu na můj email je 23. duben, protože to musím odeslat s předstihem.
    Pište, budu se těšit na Vaše zprávy, samozřejmě v angličtině!!! Pokud si tím nejte až tak úplně jistí, zkuste alespoň něco, já bych tam pak třeba něco opravila, či s něčím pomohla *3*
    • smeldi

      Re: Enriqueho narozky

      A mám to napsat na Wordu a pak ti to poslat na email nebo hned psát na email jako zprávu? *7* *7* *7*
    • smeldi

      Re: Enriqueho narozky

      můžu ti ještě poslat na email ten dopis?Nebo už je pozdě? *9*
      • 9margaret9

        Re: Re: Enriqueho narozky

        jj, ještě můžeš, je jedno jak to napíšeš, já to stejně budu muset přepsat...ale žádné slohovky! *3*
        • smeldi

          Re: Re: Re: Enriqueho narozky

          Děkuju mockrát!!!!!!! *1* *1* *1*
    • pelclovajana

      Re: Enriqueho narozky

      Jé tak to musím taky něco vymyslet... *3* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Enriqueho narozky

        něco moc moc krásnýhoooooooooooooooooooo.... *14* *14* *14* *14*
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: Enriqueho narozky

          já se přidávám a taky něco zkusím vymyslet *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Enriqueho narozky

      super nápad.zkusím něco sepsat.i když u mně to s tou angličtinou není nic moc.pomuže překladač snad. *3* *14*
    • pajda83

      Re: Enriqueho narozky

      skvělý nápad,jeden večer tomu obětuji,dám do toho vše..jen ty mu to budeš posílat????? *3*
      • 9margaret9

        Re: Re: Enriqueho narozky

        Jj, letos to posílám jenom já. Prozatím mám ty 3 pohlednice formátu A4, ale předrpokládám, že budu muset ještě pár dokoupit *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Enriqueho narozky

          a kde to posíláš?k němu domů nebo do agentury,jež ho zastupuje?? *3*
          • 9margaret9

            Re: Re: Re: Re: Enriqueho narozky

            Do agentury do LA, oni mu to pak přepošlou *3*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Enriqueho narozky

              aha no teda.....snad si konečně uvědomí,kolik má tady fans ))) *14* *14* *14*
  • upe boží zpěvák

    enrique je upe ten nejhezčí a nejlepší zpěvák na týhle (malý *1* )planetě... *14*


    gumedvidek
  • katys

    Vstupenky

    Začly se prodávat lístky,ale zatím jen Košice a cena taky vcelku jde.Jak si budete pak kupovat ty lístky? *14* *14* *3*
    • pajda83

      Re: Vstupenky

      http://www.ticketportal.sk/Predstav enie_Sektor_javisko_view.asp?IDPred =750108&ID_Sektor=6504857&IDPar
      • Re: Re: Vstupenky

        Ahoj a nezdá se vám divný,že ty lístky sou tak strašně levný??Tak levný stání u podia to je fakt divný!To i pussycat dolls měli dražší stání u pódia! *4*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Vstupenky

          budte rádi že je to levný!!!!já čekala,že to yjde dráž!a podvod to asi nebude!!! *3* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Vstupenky

            ja teda nevim ale vem si fakt že na naše zpěváky dáš 1000korun ani nemrkneš ato necestují přes celou evropu jako enik je mi to divne dnes je podvodů plno.
          • Re: Re: Re: Re: Vstupenky

            mužem byt rádi že je to levny ale vubec semi to nezdá.dnes je plno podvodu.vem si jen fakt že na naše zpěváky dáš 1000korun vstupne a to nemusi cestovat přez celou evropu.
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Vstupenky

          to teda je divný *9* no nevim no aby to nebyl nákej podvod nebo něco takovýho *7* ..kdyby ste se s nim někdo fotil tak to dejte na internet *14* at se taky pokocháme:)
    • pajda83

      Re: Vstupenky

      Enrique Iglesias


      Enrique Iglesias
      STEEL ARÉNA-Košice

      Dátum/Date, Miesto konania, Place of performance:
      20.5.2009 0 20:00 hod, Steel Aréna, Košice
      Cena/Price: od 35EUR/1054,50,-Sk
  • china

    moje uchylnost

    No já sem fakt náká ovlivněná Enrííííím. Řvu na mího psa před školou protože mě vůbec neposlouchá a on se menuje Ronn ale volám na něj Roniku. Tak sem se nák přeřekla a řvala sem na něj Enriku, Enriku, Enriku. Byla tam zrovna velká část druhýho stupně a pač věděli všichni že zbožnuji Enríska chechtali se mi a od tedka mu tak pořád říkají. Ještě ke všemu i učitelé. No pro vás to taková prča nepude asi ale já sem z toho uplně mimo. Musela sem to prostě někam napsat. *1*
    • pajda83

      Re: moje uchylnost

      i to se stává....ale mazec,no. *1* *1* *1*
    • 9margaret9

      Re: moje uchylnost

      Jj, tak to je prima historka... Zaručeně pobaví, ale dokud je to pes, tak to jde. Před 3-mi měsíci jsem ještě chodila s klukem, co se jmenoval Jindra. A já jsem mu samozřejmě neříkala jinak než Enrique (v překladu)... moc rád nebyl, no... Ale bylo strašně příjemný tím jménem někoho oslovovat. Ale nevyšlo to....... *4*
    • monas

      Re: moje uchylnost

      *1* Tak to je mazec, ale nic si z toho nedělej. Oni tomu nerozumí *3*
      • humanic

        Re: Re: moje uchylnost

        *1* To mě se stalo taky já mám zase psa Erika..no a já sem chtěla říct Eríčku a řekla sem Enríčku *1* *1* Teď se mi to stává celkem často sem dneska chtěla psát kámošce SMS a dala sem tam místo ní Enrique Iglesias,pač ho mám v mobilu to jeho číslo *1* *1* Sem úplně mimo!
        • pajda83

          Re: Re: Re: moje uchylnost

          holky vy máte dobrý trapasy!!to mě se nestává,no škoda!! *1* *1* *1*
          • frasprinc

            Re: Re: Re: Re: moje uchylnost

            To já mám kocourka a ten se Jmenuje Rike ale křičim na něj Rike.A já jsem ho jednou musel nést ven na trávník ho provětrat a on si zalez do křoví a já na něj Enrike,enrike a okolo šla moje kámoška Nkiola,2 starší paní a parta z naší školy z 2.stupně a posmívaj se mi do ted a ja se strašně stydulkám *8*
  • kacenka33

    Addicted

    ahojky nemáte někdo v počítači staženej videoklip k písničce Addicted? kdyby jo tak prosím posílejte na ICQ 381-290-436 díky moc *14* *3* *14* *14* *14*
    • Re: Addicted

      muzes si to stahnout na strance www.video mix.cz je to vlaste z youtube to video a muzes su to stahnout ve mp4 a v 3gp a jeste v jednom je to dobra stranka
      • kacka.bedna

        Re: Re: Addicted

        díky moc za ten odkaz.už sem si to stahla dík. *3* *3*
    • kacka.bedna

      Re: Addicted

      ježiši holky když se o tom bavíte.ja bych ten addicted taky mocinky chtěla.ja tu písničku a ten klip doslova zbožnuju *14* *14* *14* ozvěte se kdo by byl ochoten mi ho poslat *3* na e-mail kacka.bedna@seznam.cz
      • vterinka

        Re: Re: Addicted

        jo já ti ho pošlu snad to půjde *3* *4*
      • kacenka33

        Re: Re: Addicted

        ha já už ho mám *14*
        • domca11

          Re: Re: Re: Addicted

          Jooo písnička je to náádhernáá *14* *14* i ten klip je nádhernýýý,ale nelíbí se mi jak tam Enrísečka mlátí to nee,to nemůžu tu pasáž vidět.
          • Re: Re: Re: Re: Addicted

            to je moja najoblubensia piesen od enriqueho , *4* *4* ved vsetci sme na nom zavisli no nie? *1* *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Addicted

              to jo! *15* *1*
    • vterinka

      Re: Addicted

      a můžeš dodat, že už ji nemusí posílat, že už ji máš *15*
  • Enri

    Jo on tam vypadal opravdu hezky fakt ale jsem docela zklamaná že nevyhrálo Německo.Nechcu vyvolávat hádku ale já prostě fandila Německu.
    • Re: Enri

      Jasně každej má svůj oblíbenej tým...já např. fandila našim, Nizozemcům a asi nejvíc španělům a ti to tyky vyhráli *14*
      • Re: Re: Enri

        Máš pravdu každý má oblíbený tým já jsem fandila našim a pak jak to prohráli s portugalcemi tak jsem fandila jim a španělům.
  • pelclovajana

    Miami

    Lidičky, tak jestli sem nepřijede, tak se teda zbalíme a poletíme ho přepadnout do Miami ju!!! Ale ještě pořád věřím, že se na nás letos usměje štěstí!!! *14* *14* *1* *3* Bylo by to super, moc super!!! *14* *14* *4*
    • kristyn875

      Re: Miami

      já tomu taky věřím...musí přijet...ale jestli ne...tak jedu s tebou...to pak uvidí ... *3* *1* *14*
  • videoklip k filmu

    Můžete mi prosím někdo napsat, z jakého filmu je videoklip Let me be your hero?Díky za odpověd. *8* *15*
    • vterinka

      Re: videoklip k filmu

      myslíš Hero? Z Pearl Harbru. Nebo jak se to píše *15* *15*
      • pajda83

        Re: Re: videoklip k filmu

        to je blbost,ne?z žádného filmu určo není,nebyla složena pro film a do pearl harbor už vůbec ne!!! *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: videoklip k filmu

          Je z filmu tenkrát v mexiku *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: videoklip k filmu

            Neni ani z filmu Tenkrat v Mexiku,ja ho mam doma a zadna takova scena tam neni jak v tom klipu a ani Hero tam nehraje tam nwm z ktereho filmu by to mohlo byt,ale podle me asik zadneho.

            *4*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: videoklip k filmu

              teda třikrát se mi to ještě nepovedlo!!! *1* *1* *1* *1* *1* ta písnička je jen součástí soundtracku k tomu filmu,stejně jako ostatní romantické balady,písničky k tomu filmu zpívala faith hill. *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: videoklip k filmu

              děkuji!!já si taky myslím,že není z žádného filmu,je to prostě normální nádhernááááááááááááá
        • vterinka

          Re: Re: Re: videoklip k filmu

          ale jo je! Já ti pošlu odkaz tam sice ta písnička nehraje, ale je to z toho klipu a mám i klip normální, tak ti ho můžu poslat. http://www.youtube.com/watch?v=MD3K yRidmY8 a máš to napsané i v nadpisu
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: videoklip k filmu

            jsem na to koukala,ale já si nemyslím že je to písen složená k tomu filmu,určitě né,je to blbost,je to součástí sountracku,na kterém je spousta dalších písní....a si myslím,že kdyby ta písen k tomu patřila,určo by se o tom někde psalo,ne?no tot můj názor,jinak filmík je to nádherný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit