Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ????

    Ahoj, nevíte jak se jmenovala firma na hodinky pro kterou dělal enrique reklamu??? Já si nemůžu vzpomenout...ta skleróza*1* *1* bylo to i na youtube. postupně si sundával oblečení....pls odepište
  • kyrstyn

    stranky:D

    http://vivamusic.org/cz/artists/enr ique-iglesias/
    http://ulzana.blog. cz/0708/enrique-iglesias-foto
    *14*
  • překladač

    holky nevíte někdo stránky na ten překladač??? *7*
    • humanic

      Re: překladač

      www.prekladac.biz
  • kyrstyn

    ahojky :-*

    Ahojky Holky tak sem tu zas asi po 3 mesíících možná dýl :( ... osobnosti s emi sekly tak se nemohl anapsat !! :( ... chjo byla sem z toho ve stresu ! !:-*... jsou tu nějake zvláááštní novinky?? *15* *15* *15* ... ptž sem z toho byla fakt na nerva že sem sem nemohla jíííít :( *9* *9*
    • vterinka

      Re: ahojky :-*

      Ahojky tak tě tu vítám!!!! *15* *15* Novinky sem ti řekla, co bylo tak asi nejdůležitější. Doufám, že sem už budeš chodit častěji!! *15* *15*
  • kajinka0

    ahhoj

    nevíte někdo kde prodávaj tričko nebo neco takového s enrikouškem? *14* *14* *14* *7*
    • pelclovajana

      Re: ahhoj

      Já vím kde... www.fanfire.com (do vyhledávání zadáte Enrique Iglesias)...mají tam jak trička, tak i různé jiné blbovinky...akorát, je to zahraniční obchod, tak nevím , jak to vychází s cenama!!! *3* *14* *14*
    • kacenka33

      Re: ahhoj

      to nevím ale taky bych něco s nim brala *14*
  • vterinka

    Obálky

    Holky musíme zamakat, protože obálky mají málo hlasů! *9*
    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlas tni-obalka/79483-juana15/poradi
    ht tp://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni- obalka/81257-terousek96/poradi
    htt p://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-o balka/81094-janulqua/poradi
    • terousek996

      Re: Obálky

      já, hlasuju každej den 3x *14* *14* *14* *14* *14*
  • adinka21

    koncert Enrique

    Tak holky pan pořadatel mi ted napsal že mám vybrat datum koncrtu mámme počítat že příprava bude trvat 4 měsíce a předprodej vstupenek 3 takže celkem 7 měsicu takže koncert by se mohl uskutečnit v měsíci červen-červenec ted jen vybrat datum koncertu tak chci od vás tady tip a pčesný datum konciku tak do toho holky.pište pište jde o hodně *3* *3* *3* *3* *4*
    • Re: koncert Enrique

      supééér !! no přesné datum nwm...to je asi jedno...ale dala bych to na červen....ptže pak sou prázky a dovolené se rozjíždí tak aby sme tam mohli všechny být...!! =)
      juj holky jestli to vyjde tak to bude BOBMA !! =) myslela sem že bysme si na sebe pak dali kontakty a sešli bysme se tam...ráda bych vás všechny poznala!!....neni nic lepšího než si popovídat s holkama co milujou to co já!! =) no nebudu nic předbíhat.....ale začínám to vidět pozitivně!! =) *3* *14* *14*
      • adinka21

        Re: Re: koncert Enrique

        Tak to určitě se sejdem toho se neboj jako parta fans Enrique.A koncik vypada velmi dobře pan pořadatel už bude kontaktovat brzy manažera aby nám dl souhlas což je jasný že da a bude rád za nabádku a enri ten bude štastny pač ten čeka jen na to až ho sem někdo pozve snad mi bude vděčný hehe a zasloužila bych si lupen zdarma *1* *1* *1* *15* *15*
        • Re: Re: Re: koncert Enrique

          jo to by sis teda zasloužila!! myslim že ty sis toho zařizování užila nejvíc ;D .....tak teď jenom čekej až ti ho Enrii pošle nebo v lepším případě přinese osobně =) ......ale o tom si můžem nechat zdááát !!
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: koncert Enrique

            tYJO HOLKY!!To jsou tak super zprávy..jenom doufám že se to nepokazí *4* Já bych to dala asi někdy začátkem července až budou prázdniny *3* A nebo úplně koncem června *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert Enrique

              jj já bych tky tak dala...=)
  • Enrique

    Miluju ho.. :-* ale některý lidi ho začli obdivovat bo si ho všímat až po vydání cd euphoria :( Já jsem mu věrná už pěkně dlouho *14* *14* Hele ale aspon má blíž k česku když je s Annou mn ne?? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Enrique

      no to nevím, to asi ne, když tu ještě nepřijel na koncík. *9*
      • Re: Re: Enrique

        jžš no tak bud ráda že o nás (čr) aspon ví ten náš fešák *14* *14* i love him 4ever-on je moje zlato už asi 5let *14*
        • Re: Re: Re: Enrique

          Víte co je zajímavý?všechny hvězdy co mám ráda jsou v býku,jako já..hlavně enrique je skoro jako já,a jeden upa stejně. *14*
          • vcelkab

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            A v čínském horoskopu je Enrique zajíček. No není to krásné?? *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              čačíííííííííí *1* *1* *1* *1*
  • Jméno

    Hej ale že má super jméno Enrique Iglesias
    • Re: Jméno

      jj to mám *4* v překladu Enrique je Jindřich a Iglesia upozorňuji že je to bez S tak to je kostel,chrám nebo svatyně, církevní moc...strašně se mi líbí jak to ENRIQUE zní fakt moc hezký hezkej chlap hezký jméno *4* *4* *14* *14*
  • zirafaandy

    Jupííí:)

    jsem se koukala,že skoro každý den přibyde pár fanoušků a i v navštěvovanosti Enri stoupá!!!
    *1* *1* *3* *14* *14* *4* *3* *4* *15*
    • petra6

      Re: Jupííí:)

      Jo no to jeprávě super
      • kapitolka

        Re: Re: Jupííí:)

        jen tak dále

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit