Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Takže ....

    Je to tu víc než příšerné! .... Takže bychom mohly udělat změnu a pořádně to tu po x měsících pořádně rozjet! Tu chvilku na příšpěvek si jistě najde každá z vás! ;-) Nemusíme tu pořád jen probírat Kikeho. Můžeme si povídat všeobecně. Jak se máme, nějaké zážitky atd. Kdo by se nudil, tak by mohl napsat nějakou Fan fiction, klidně na pokračování, že by napsal část a šlo by to po částech. Chápete ne? Pěkně by to tu oživilo. Ode mě máte stále slíbenou, nebojte myslím na to. :-) Takže bych byla ráda, kdybchom to tu rozjely. *3*
    • sara.jenni

      Re: Takže ....

      Příběhy píšu však víš, ale když píšu to velké, tak se těžko píše ještě pro holky Fan Fiction ale snažím se psát a brzy už bude další, takže si zase něco počtete ;o) ... No a jinak si myslím, že na FB to v celku žije... Já třeba moc na Profi Fan nechodím, protože mi to tam blbne, takže všechno přidávám jenom na naše FB a na Profi to nedávám... Teď jsem tam překládala myslím 3 články a kolem Enriho to žije.... Koncertuje!!! Už po dnešním koncertě bude mít ale volno a potom jede do Asie a znovu jde na Evropu...!
      • vterinka

        Re: Re: Takže ....

        Noemi, já vím, že píšeš ve velkém, ale kdyby se někomu chtělo napsat něco kratšího ... nebo to tu můžeš dávat po částech, jak chceš ..... S těmi články to vím .... a to že koncertuje vím tež, ale víš jak, kdysi tu byly debaty furt, at se dělo cokoli ...
        Pavli, už to tak vypadá, že si tu budem psát my 3 xD
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: Takže ....

          Kači já teď píšu něco, co stejně budou číst jenom vybraní lidé víš? Ale určitě napíšu něco na blog a určitě bych MOC chtěla abych si taky měla co číst, takže se fakt těším na to tvoje!!!!! ;o))

          Mě se tady tak nějak nechce :D Já jsem tady kdysi chodila často a pořád, ale teď nějak zapomínám, že nějaké osobnosti jsou, zkusím to napravit ;o)

          Pavli nějaké novinky nebo aspoň videa z koncíku, tam jsou každý den nové... Ale bohužel je tam málo lidí, kteří komentují.. Pak je těžké nahodit debatu, když nikdo nedá koment :o((

          Snad to tady aspoň trochu ožije!!!
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Takže ....

            tož se opět hlásím po menší pomlce, holt jsem pařila :)))) *1* *1* *1*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              ahoj pavli vítam tě tu a vám všem děkuji za přivítání.skryty talent asi na psaní nemám.to bych už věděla.talent mám snad na hudbu jen mi trochu ujel vlak ho rozvinout. *7*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Takže ....

            Aha, tak to jo. :-) ... Jo já vím :D Pokusím se něco zkutit brzo, i když nwm co bo mě nic nenapadá :D:D:D ... teda konkrétně s Kikem :D ... kdyby to šlo napsat třeba o Romim a pak změnit jména, ale to by zas nesouhlasily fakta, takže škoda. :-/ :D .... Jo naprav, no a s těmi videy, komu by se na to chtělo pořád dívat, člověk si raději něco přečte a je to rychlejší než by měl čučet na videa ... já se na ně dívala jen vyjimečně ....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              Kači tak vítej tady mezi námi!!! Pokud by ses nudila, tak to můžeš zkusit! Třeba v sobě najdeš nějaký talent a napíše něco super!!!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              Kači já se na některé ty videa ani nedivám, jenom kouknu jakou to má kvalitu a hodím to tam... Něco přidávat, ale musím, aby to tam nějak vypadalo, když se teď kolem něj nic tak významného nedělo, teda až na tu Annu..!!!

              No jsem zvědavá co vymyslíš!!!! Už se fakt těším! Pak mi to zase pošli a já to hodím na blog, děkuji!! *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              jůůů ahoj Kači! :-))) .... Co ty víš! Na tom není nic těžkého! ;-))) ... a skvěle se u toho odreaguješ! ;-) .... Chápu, že času není, ale ta minutka na koment se dycky najde. ;-) ... Jsem ráda, že tu ted budeš chodit častěji! :-)
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              taky jsem si všimla že se tady nic neděje.přidavam se k vám holky ..jen nemám tolik času a taky popravdě nemam asi ani talent abych vymyslela nějakou povídku..a i já sem chodím malo pač kdykoli sem přijdu tak se tu nic neděje zastavil se zde čas.ale ted když jste to trochu oživily tak sem budu chodit častěji. *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Takže ....

          hrozné tady s náma...já nevím asi s etěm lidem tady prostě nechce...každý vjede na fb a je to :))) ale fakt škoda, páč ty diskuze tady na začatku byly bezva....:)))
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Takže ....

            no asi tak, lae co je za problém tu kliknout? .. no nic, jde to všechno do kytek se vším ...
      • pajda83

        Re: Re: Takže ....

        ale tady to zmírá :))) hihi, no neva tak si budeme psát tady jen my tři, co děvčata?? jinak já dám Enrimu takovou Asii....my chceme Čr!! *1* *1* *1*
    • pajda83

      Re: Takže ....

      na povídku čas nemám ani náladu něco psát, mám sama co dělat se svým životem, ale ráda si nějakou přečtu...jinak to vymření je tady opravdu hrozné...nikde nikdo, btw. ono to ani na fb moc živé není..jde to celé nějak z kopce!!!ale Enri je pořád sexy.... *1* *1* *1*
      • vterinka

        Re: Re: Takže ....

        Tak ty třeba ne, ale jsou i jiní, kteří i když ten čas nemají, tak píšou, ale to byl jen návrh. Jsme totiž ted zvyklá, že holky píšou FF :D ...... na fb mě ta skupina nebaví :D to jsou samé fotky a videa z vystoupení a nějak mě to nebere :D předtím sem to lajkovala, ale ted už to ani nelajkuju. :D Je tak toho tisíce .... :D ... sexy sice je, ale ted o něm nejde nějak moc slyšet, ani nwm co ted dělá ....
        • pajda83

          Re: Re: Re: Takže ....

          no, ono o tady odumírá celkově....dříve jsme i fičeli na myspace a tak různě a ted prostě už nic....ty fotky a videjka tam dávám taky, hihi....ale je to možná tím, že aspon tak lze rozjet nějakou diskuzi... :)))
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Takže ....

            jo, já si všimla, že tam dáváš odkazy a fotky no :-) .. nwm jaké jsou diskuse, já jen vidím, že to je z naší skupiny a ok, ani tam nejdu, nebo se kouknu, aha, samé fotky a naschle :D:D:D .... kdysi tu byly fajné debaty
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              chjoo ... všechno jde do kytek! :-/ ... prvně tu, ted i u Avril ... aspon, že Rosemaidky a Paranoidky na fb žijou ... až moc. xD
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Takže ....

              jj, bylo to tady super....ale asi fakt bejvavalo...:(
        • vcelkab

          Re: Re: Re: Takže ....

          Dívala jsem se na Enriho stránky a teď jezdí po Evropě a koncertuje, hlavně ve Velké Británii a teď má nejbližší koncert 13.dubna v Moskvě a Petersburgu. Jinak by mě taky zajímalo co bude dělat v nejbližší době a tak.
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Takže ....

            Super, aspon nějaké info. :D
  • omg

    kde ste zas prisly na to ze to psali v blesku? nikde o tom ani radky... *8*
  • pelclovajana

    Další přepis dějin...

    heh...toto si musíte poslechnout...Hero v české verzi, akorát s jinými slovy...fakt jako brutal...Samuela Martina znám...mamka ho poslouchá, ale o tomhle songu sem se dověděla až teď na lidech!!! *1* *3* Ae...Enriho verze je tisíckrát lepší, ale tohle se dá taky poslechnout...aspoň je to česky!!! *3* *1*

    http://www.mp3stahuj.cz/39718/samuel-martin-andel/
    • humanic

      Re: Další přepis dějin...

      Hm..je to pěkný.Je dobrej.Ale na Enríska nemá,to je jasný *4* Ale já bych to lépe nezazpívala *3* Jenom ten překlad se mi zdá divný..a to hodně *9*
      • pelclovajana

        Re: Re: Další přepis dějin...

        To není z překladu...ty slova jsou úplně jiný!!! Škoda mno... *14* *14* *3* *1*
      • kyrstyn

        Re: Re: Další přepis dějin...

        Tvl tak toe husty :D .. ale Enríska hlas je 95516546463164x krásnějšíí !! :D:D:D :-* ... *15*
    • kacka.bedna

      Re: Další přepis dějin...

      tak tohle je nádhera..srovnávat s enrikem se to nedá. *7* jiný hlas a taky jiný hlasovy rozsah ale zpívá to od srdce a moc hezky.s tohodle kluka něco bude. *3*
    • vterinka

      Re: Další přepis dějin...

      No tak to je ¨fakt síla!! Je to hezká písnička, ale na Enriho nemá!!! *14* *14* *4* *4*
      • kapitolka

        Re: Re: Další přepis dějin...

        souhlas *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: Další přepis dějin...

        Přesně tak... *3*
  • krasavec

    je to moc nadherny a sexi chlap.nema chybu
    • Re: krasavec

      To máš teda pravdu!!!! *14* *14*
  • nové nastavení??

    Co říkáte tomu novýmu nastavení?? celkem dobrý ale nemůžu si na to nějak zvyknout....
    • pelclovajana

      Re: nové nastavení??

      Je to divný!!! To stary bylo lepší!!!! *3* *4* *16*
      • domca11

        Re: Re: nové nastavení??

        Máte pravdu mně se taky líbilo víc to starý tohle je takový divný ale zvyknem si co se dá dělat.
    • Re: nové nastavení??

      to nové nastavení je pěkně na nic...!!
      • petra6

        Re: Re: nové nastavení??

        Jn nic moc
  • monas

    Letuška

    Ahoj jako docela jsem čuměla, ale tady máte odkaz na ten inzerát-http://www.blesk.cz/clanek /106993/iglesias-vypsal-konkurz-na- sexy-letusku.html
  • katys

    my space

    Enri je teďkom na tom novém my space on-line,myslíte že u toho sedí on??? *4* *4*
    • pajda83

      Re: my space

      sedí,popřál mi dobrou noc,no ta bude dobrá *14* a píše,že se má fajn! *14*
      • zuzik117

        Re: Re: my space

        jaký nový mysapce.com? já znam jenom ten jeden
        • pajda83

          Re: Re: Re: my space

          udělala se mi tam mezera tak si to vymaž,ju, *4*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: my space

            ahoj ten my space jsem stěží našla.ale nevím jak poznám,že je enrique ou line.PAJDO83 PSALA JSEM TI VZKAZ proč mi neodpovídáš?NEDOŠEL TI?
        • pajda83

          Re: Re: Re: my space

          http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace tady tenhle,včera jsme pokecali,že katys?enri by se divil *1* *1* *1*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: my space

            Tyjo..já si chci s ním taky psát..hele kdyby byl online tak pls napište na mé číslo ju??Díky 731 068 141 *3*
          • katys

            Re: Re: Re: Re: my space

            No bylo to super ptala jsem se ho jestly má rád tu čokoládu tak odpovděl první LOL a pak že jo a jestli já taky . *14* pak nám utek tak jsme si psaly s pajdou na jeho chatu česky.le třeba si si ho tam vyčíhnout jak bude on-line. *3* *4* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: my space

              napiš ten odkaz ete jednou pls =o)....kujuuu
            • Re: Re: Re: Re: Re: my space

              a jak ste poznali že je to on???...se za neho muže nekdo vydávat ... *4* .... *14* ..ja sem si psala na tom stary chatu na myspace...a tam ři¨kali že tam nechodí nikdy...tak to je divný že by šel na nějakej novej když nik¨dy nebyl na tom starym!!!! *14* ..a co vám ete písal?
  • nicoleangela

    Enrique Iglesias , Sean Kingston

    My favorite singer Enrique from Angela.
    My favorite singer Sean from Nicole.
  • vterinka

    Pozdrav

    Ahojky holky, Janička vám vzkazuje, že vás pozdravuje. Na pokoji chytla holčinu, kterou zná už přes net, takže dobrá, že má ráda Kikeho, ale rači má Tokio hotel, ale že jim teď z repráků hraje Kike. *14* *14* *14* *14* Moc se ji po vás stýská a máme hlasovat pro ty obálky, takže to už sem tu psala. *3* *3* Tak toť zatím vše *3*
    • vterinka

      Re: Pozdrav

      PS: ještě ta holčina má v podobném rámečku fotku Billa a Janča fotku Kikeho *14* *14* *3*
      • pajda83

        Re: Re: Pozdrav

        jé děkujeme,to je fajn,hlavně at se jí tam líbí))) *1* *1* *1*
        • terousek996

          Re: Re: Re: Pozdrav

          to je super, tak jí od taky pozdravuj *1* *3* *1*
          • terousek996

            Re: Re: Re: Re: Pozdrav

            tak jí od nás taky pozdravuj *1* *1* *3*
  • Yeahhhh

    Hey lidi, já se totálně zbláznila do písničky Dirty Dancer ... *1* *1* *1* Ááááá miluju když na začátku Kike vykřikne to Here we go ... yeahhh ... *15* *15* *15* Dneska sem to slyšela snad 5x když sem šla do školy a apka asi zase 5x když sem šla ze školy ... prostě best song ... *15* *15* *15* Áááá jak já našeho Kikeho miluju *14* No a hlasujte lidi ... ať má první místečko *14*
    • pettty_richie

      Re: Yeahhhh

      Jo 100% s tebou souhlasíím !! *14* Nejvíícz se mu tahle povedla + ještě I like it !! *14* Jsou úpa úžasnéé !! =) .. Jojo hlasuju hlasuju !!! *1*
      • gladuska16

        Re: Re: Yeahhhh

        Já se zase zbláznila do písničky Everithing´s gonna be alright, je to boží song! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Yeahhhh

          jo to je taky fajná písnička no a když už to tu tak pitvám, tak se mi i líbí One day at a time, no a samo že vede Why not me! *3*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Yeahhhh

            já jsem blázen do všech písniček od Enriho,ale teď si furt pouštím Why not me...... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • miskad

      Re: Yeahhhh

      Přesně tak,je to chytlavý :)))
    • vterinka

      Re: Yeahhhh

      joo tu mám ráda, fajný song, mi se líbí jak začátek tak refrén, prostě celáá! *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit