Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Fotenky

    ČÍM STARŠÍ, TÍM KRÁSNĚJŠÍ!!! Krásné foto pro ty kdo je ještě neviděli!!!

    http://www.enriqueo nline.org/news/photos/09_0117/03.jp g
    http://www.enriqueonline.org/new s/photos/09_0117/02.jpg
    http://www .enriqueonline.org/news/photos/09_0 117/01.jpg
    http://www.enriqueonlin e.org/news/photos/09_0117/04.jpg

    *3* *1* *14* *14* *4*
    • petra6

      Re: Fotenky

      Jo no tam vypadá upe sexy *1* *14*
      • zuzik117

        Re: Re: Fotenky

        Vypadá snad někdy jinak než sexy ? *1* *3* *14* *14* *3* *4* *15*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Fotenky

          myslím, že né.. *1* *1* *3*
          • zuzik117

            Re: Re: Re: Re: Fotenky

            Jakto? *1*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Fotenky

              No sexy je vždycky!!! Má to v sobě už od narození!!! *3* *1* *14* *14* *4* *8*
  • lifeisok

    hlásněte!

    Ahojky všem,enrique nám zase spadl v t-music..tak pro to musíme něco udělat ne??Teď když tady s námi je *1* Takže pls www.t-music.cz máte tam možnost se vám po hlásnutí ukáže,že můžete poslat email kamarádovi s tím odkazem aby pro něja také hlasoval!!To kdyžtak všem pošlete! Dík *4*
  • nati102

    t-music

    na t-music je enri v rubrice představujeme interprety *3* *14* *14*
    • vterinka

      Re: t-music

      jo dívala sem se ráno *1*
    • humanic

      Re: t-music

      jj,tam bývá celkem často *1* *14*
  • pelclovajana

    New!!!

    Už jste viděli ty nevé fotky na enriqueonline.org??? Je tam s Annou a vypadají dost spokojeně a z očí jim jim svítí radost!!! *14* *14* *3* *4* Jsou to zlatíčka, oba dva...!!! A nevíte někdo co je psané v tom článku pod těma fotečkama??? *3* *7* *4* *14*
    • pajda83

      Re: New!!!

      já na ty fotky koukala a psala to holkám na diskuzi,páč někdo kdo chodí sem nechodí támhle a naopak.Přeložila jsem to takhle...po vyčerpávajících nákupech na Champs E.. v Paříři si Anna a Enrique zašli na romantickou večeři do restaurace.Taky si byli zásnubní prstýnky u klenotníka na Cartier...je tam psáno o svatbě a o tom,co už bylo slyšeno tisíckrát,že se vzali,nezvali.... *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: New!!!

        Všimli ste si holky toho,že když jdou ven,tak je Enri před ní a drží ji za ruku aby ji chránil,alespon mně to tak přijde *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: New!!!

          ano,mě taky a když se podíváte zblízka,je tam prstýnek co má anna a na tom správném prstě...))) *14* *14* *14* *14* *14*
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: New!!!

            Právě že na nich mně matou 2 věci....Čekaj dítě nebo ne.Jsou manželé nebo ne.....Na tohle odpověd asi bude vždycky taková,podivná *1*
            • pulnoc140

              Re: Re: Re: Re: Re: New!!!

              Já bych byla tak ráda aby byli opravdu manželé a ona byla opravdu těhotná *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: New!!!

              tot otázka a jejich tajemství.tomu těhotenství docela věřím,protože se to píše opravdu všude a ten zbytek?no uvidíme,necháme se překvapit! *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ENRIGUE

    tenhle zpěvák je fakt ůžasnej a je opravdu SEXy. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • pelclovajana

      Re: ENRIGUE

      Tjn My Víme!!! *14* *14* *4* *8*
      • kapitolka

        Re: Re: ENRIGUE

        On je víc než sexy *14* *3* *4* *4*
        • domca11

          Re: Re: Re: ENRIGUE

          Enri je nejdokonalejší chlap v galaxii naprosto úúúžasný je to miláček *14* *14* *14* *14* *4* *3*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: ENRIGUE

            Víc než sexy a víc než miláček, jen prostě není jak to říct!!! *14* *14* *4* *8*
  • Enriček

    néé, jak moh enrik vypadnout, dyk je tak sladkej, brouček *14* *14* *14* *14*
    já ho milujuuuuu, znáte www.prostemulluju.cz ? tam můžete napsat, že je enrique nejlepčííí *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    dítě! :-(

    Ahojky tady sem vám něco okopčila ze stránky tak si to přečtěte!!Doufám že to není pravda Krásná Anna je v tom!
    26.1.2009 16:57 | Peťa | Novinky a Co se píše......
    MIAMI BEACH - Jen září. Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová (27) je ve čtvrtém měsíci těhotenství, otcem dítěte je její přítel, španělský zpěvák Enrique Iglesias (33). I on se už těší...
    Bříško neschová. Svůdná Anna zatím radostnou novinu do světa nevytrubuje, ale vše je jasné. Kurnikovová viditelně přibrala a začala nosit volnější šaty. Dokonce i v obličeji se zakulacuje, výstřih se jí také patřičně zvětšil.
    Vše prasklo během nedávné plavby na jachtě, kde si užívala se svým milým, španělskou zpěváckou hvězdou Enriquem Iglesiasem, jenž ji do jiného stavu přivedl. Na břehu číhal paparazzi, spoušť cvakla. A hned bylo vidět, že Anna je v tom. "Jsem teď strašně šťastná," svěřila se španělským novinářům.
    Kurnikovová se s Iglesiasem sblížila v prosinci 2001 a od té doby spolu spokojeně žijí. Několikrát se sice rozešli, ale hned se zase dali dohromady, protože prý bez sebe nemohou být. Enrique dokonce se svojí láskou natočil videoklip Escape. Teď se samozřejmě blahem tetelí ještě víc. "Hrozně se těším, až budu táta," nemůže se dočkat.
  • lenushka14

    aaaaa

    boze konecne som tu pokazil sa nam net a mesiac trvalo kym nam ho opravia ..uz opraveny a prva stranka kde som je tato ...tak mi chybal predstavte si mesiac bez enriqueho aaa ale to na MTV som videla a bola som taka stastna ..
    a nwm ci mate kanal Kiss TV ale tam ho hraju aj 6x do dna vkuse ...a som rada..inak je tam aj hitparada TOP 40 a enrique je tam na 4 mieste dobre ze??? *14* *4*
    • pajda83

      Re: aaaaa

      tak to tě lituji,já měla pokaženej pc ale byla jsem na notasu,ale zas ebez svých fotek a taky měsíc a měla jsem dost,moc se mi stýskalo.tady člověk pozná,co je to závislost *1* *1* *1* ale aspon že mám nabouchanej telefon kikem,jinak bych to asi nepřežila.takovýho chlapa musím vidět i slyšet pořád *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: aaaaa

        tak to mě mrzí ale naštěstí už si tady tak je fajn.taky bez enriho nemužu byt.a ja mam ještě k tomu pošahany mobyl na ktery nejde dat ani fotka.tak ho nosim jen v peněžence a kde se da.
        • lenushka14

          Re: Re: Re: aaaaa

          ja ho mam tiez v mobile.....pesnicky aj fotky aj mam ho v takom srdiecku plysovom a tam je jeho fotecka ....
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: aaaaa

            já bych to bez něj nevydržela...musím ho mít všude,a ten mobil je základ,je to jistota když někam jedu,je to moje ruhé já...no,taky stál fůru peněz *1* *14* *14* *14* *3*
  • adinka21

    Hlavní pořadatel koncertu

    tak holky dnes jsem zjistila přes jednu arenu že my potřebujeme sehnat hlavního pořadatele koncertu ten co vše postara a hlavně ten co sepíše s enrim smlouvy atd takže ještě neni výhra pač ten pan mě asi špatně pochopil on je pouze ten co muže zařidit vše okolo koncertu s technicke stránky již jsem mu psala že jsme si pšatně rozuměly ale potřebujeme někoho kdo ten koncert bude pořadat a hlavně osobu co s enrim uzavře smluvu ohledně koncertu tady u nás.takže musíme hledat pořadatele co vše co o tohle postarají *9* *9* *9*
  • Mamka

    Moje mamka rika ze takovyho ........nebude poslouchat pry si vseci tito mladí honi ptaky prez kytaru
    *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Mamka

      Týjo ta tvoje máti fakt zabíjí!!! *3* *14* *14* *4* *8* I když nwm proč zrovna přes kytaru!!! *9*
      • petra6

        Re: Re: Mamka

        Jn je to teda trochu trapné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit