Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    opak.

    No teda zase válíte s tím psaním!!! mrtvo... *14* *4* *8* *14*
  • humanic

    mrkněte!

    A toto je ten blog kde to všechno píšou..tady máte odkaz i na nějaké ty fotečky je jich tam dost! *1* http://enrique-singer.blog.cz/rubriky/paparazzi
  • mischaa90

    ?

    A Praha nic? :-/ to nějak nechápu..:-(
    • pajda83

      Re: ?

      jo,to nás nějak nechápe více.taky nevím,k čemu to přemlouvání bylo.dnes byl enrisek online,ale vzkazík nám nenechal,ani nevím,zdali pro něj budu hlasovat....ale jo,budu! *1* nerozumím tomu,je fakt,že na offickách stále ještě není to slovensko a tak je možné,že ještě koncíky přibudou,ale.....už si raději nedělám iluze!!asi by to chtělo vyměnit manažéra! *14* *1* *14*
    • pajda83

      Re: ?

      jj,kašle na nás!!taky to nechápu ale asi s tím nic neuděláme!!! *9* *9*
      • Re: Re: ?

        No to mi povídejte.se snažíme jak oblbci pro něj všude hlasovat a psát mu na offi aby přijel do ČR a on udělá to,že přijede do Slovenska??To je jako od jeho manažera ošklivý..a enri se nesnažil nepřemluvil ho jak psal!! *8* CHJO!!Se každý rok tak těšim a nidky nic! *9*
        • lifeisok

          Re: Re: Re: ?

          JJ!Přesně tak s vámi souhlasím! *3* By jako mohl přijed!Tak třeba přijede se uvidí!Zatím pro něj hlasujte..sme ho dostali s kámoškou na 1. a 3. místo tak se přidejte..normálně klikejte myší a potom do tho držte mezerník.je to snažší a rychješí! *3*
          • lifeisok

            Re: Re: Re: Re: ?

            sorry..ne mezerník,ale enter!
  • terousek996

    Bravo

    holky já sem napsala do brava ať tam dají ňákej ten článek nebo plakát s Enrim, tak to doufám výjde. *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Bravo

      Tak to je super! Tak doufám, že tam s ním něco dají a plakát doufám, že nebude stejný jako předtím! *16* *16*
  • vterinka

    Klesání v žebříčku!! :-(

    Holky Enri nám pořád klesá!! *9* *9* *9* *9* *9* už i ti ze superstar jsou před ním!!! *9* *9* *9* *9* a to tu pořád chodím! Včera sem tu yla celý den! *9* *9* *9*
  • therezka

    ...

    A mám se zeptat ještě v jednom rádiu?Já bych tam napsala..za pokus nic nedáte.Já bych se jich zeptala,co? *1*
    • adinka21

      Re: ...

      jj napiš mohlo by to třeba pomici tak do toho *3*
  • kapitolka

    šok

    četli jste o tom že byl Enrique před rokem ženaty?????!!!!!! s Annou?????!!!! co si o tom myslíte??? já osobně, že je to jen další jeho žertík *4* páč taková svatba by těžko zůstala utajena...někdo by se určitě prokecnul.... *4*
    • petra6

      Re: šok

      No to byl beztak žertík kdo by chtěl annu
      • petra6

        Re: Re: šok

        Teď jsem to četla taky na netu
        • teryszek

          Re: Re: Re: šok

          já sem ten článek četla v časopise...a zrovna dneska XD
        • domca11

          Re: Re: Re: šok

          Já si myslím že to byl určitě žertík protože oni to tam pod tím článkem i píšou vzít si takovou šeredu to mylím že by Enri neudělal *4*
          • sandralombardi

            Re: Re: Re: Re: šok

            Já četla v novinách že si jí vzal ale že už se rozešli. *5*
            • misalkap

              Re: Re: Re: Re: Re: šok

              Já taky, ale mám článek že se prej vzali někde v mexiku, ale že tam není žádný záznam o údajné svadbě
  • enrique.i

    Hi!

    Hi everyone, I am very happy that I ever write so sweet messages.A therefore I decided to find.A you persuade a manager to plan the trip here in the Czech Republiky.Buy yet fine.Bye! Enrique.I.
    • lifeisok

      Re: Hi!

      Je to je super Enrique,teda jestli je to on zase napsal.A tak krásnou zprávu!! *14* Ahoj všichni,já jsem velice rád že mi píšete neustále tak krásné vzkazy a proto sem se rozhodl vás poznat!A proto se budu snažit přemlouvat manažera,aby naplánoval cestu i sem do České Republiky!Mějte se fajn.Čau Enrique.I. No není to nádherná zpráva??Já ho miluju!! *14* *14* *4*
      • pajda83

        Re: Re: Hi!

        jééééééééééééééé,ta je úžasná,já ho taky moc moc miluji a začínám čím dál více věřit tomu,že je to on!!!! *14* *14*
        • amerika

          Re: Re: Re: Hi!

          Jejda on je tááák slaďounkej *14* *14* *14* *14* Když si to tak čtu s otewřenou pusou a sem oprawdu ráda že tohle napsal!!! *14* *14* *3* Je prostě BEST *15* *15* *4* *3* *14* *14* *14* *14*
        • domca11

          Re: Re: Re: Hi!

          Pane jo on je taak slaďoučkýýý taak krásnou zprávu naspal ale doufám že je to on.Já ho taaaak zbožňujuuuuuuuuuuu miláčka kráásného *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Hi!

            Tak to nejsi sama kdo ho tady zbožňuje!! *14* *14* Hele myslíte si,že kdyby tady měl Enrique koncert v 02 aréně tak že by byla 02 aréna plná??Nebo by tam bylo ještě místo? Ale až tady bude mít někdy koncert..tak musíme moc hodně řvát!! *1*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              Aspoň vidíme, že aspoň on má snahu (pokud to je on, vcož tady všechny doufáme) a když nebude moc přijet, tak musí propustit manažera!!!! *3* *1* *3* *1*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              Joo to musíí přijet a co nekdřív by to byla paráda jej už se těším předběžně,ale ať pak zase nejsme zklamané když nepřijede *9* ale to by nám doufám neudělal *4*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              no to by byla šupa akce!!!!fakt bombovní!jen musí opravdu dojet!! *3* *14*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              Nj,já už to taky vidím..a všichni bychom řvali Enrique,Enrique!!!To by byla taková paráda..ježiši..já ho tady chci!!PLS!! *14*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              Mno to si piš že by byla 02 arena plná k prasknutí a řvali bysme všichni jak najatí tak že by Enrísek řekl že tu má fákt úžasné fanoušky a třeba by tu k nám pak jezdil každý rok nebo aspoň vždycky za dva roky tý jo já už to vidím jaká super atmosféra by na tom koncíku byla ať přijede *14* *14* *14* *3* *3* *4*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              ježiš to je krááásnouškýý *14* *14* ..taky začínam věřit že je to on *14* *14* *3* a o2 arena by byla k prasknutí kdyby přijel ale já bych tam nesmela chybět *1*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              já si myslím že jo,protože by se sjeli fans určitě i z polska,německa ,slovenska..tak to bývá!!já bych křičela jak tygr!!!hlavně at přijede!! *14* *14*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: Hi!

              Jasně vyřveme si hlasivky *1* ...... No nevím, to těžko říct, ale myslim si, že by tam bylo rozhodně víc holek než kluků na tom koncertě
  • eliska2

    hlasování

    když uš se bavíte o tom t-music chart tak by ste tam mohli hlasovat pro marka ztraceného *14* klesl totiž na 15 místo *9* hodně mě to naštvalo *16* tak sem vás chtěla poprosit jestli by ste tam hlasovali na tom www.t-music.cz *3* akorát tet to nejde *9* aš po t-music chart v 8.(ve čtvrtek) a de hlasovat do pondělí ale v to pondělí jenom do 12 dopoledne
  • plakát

    mám jeho plakát aje mocinkyyy krásnej kdo má zájem tak ať mi napíše na email!!Hledám plakáty:Tokio Hotel,Bill kaulitz,Tom kaulitz,sarah michelle gellar, vanessa hudgens,zac efron,ashley tisdale,freddie Prinze jr.,johnny depp,keira knightley,britney spears a avril lavigne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit