Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Nová písen + web o Kikem

    Ahojky takže Kike má novou písničku Turning me on. Je zvláštní, jiná než ostatní, má oblíbená asi nikdy nebude, ale není špatná a hlavně je od Kikeho, takže už je stáhnutá v pc. *3* Odkaz zde: http://www.youtube.com/watch?v=b0nGDdR6Hnw&feature=player_embedded
    Našla jsem web o Kikem, tak se můžete kouknout. *3* Web zde: http://enriqueiglesias007.ning.com/
    • pajda83

      Re: Nová písen + web o Kikem

      ta písnička je super,nedepresivní,skvělá,uklíz ecí...haha :) protože on je skvělý :-) jinak ten webík znám už dýl,já jen nemám čas to zkoumat,jsem ráda,že stíhám se věnovat synovi. *4* *4* *4*
      • Re: Re: Nová písen + web o Kikem

        Jé ty máš miminko? *3*
    • miskad

      Re: Nová písen + web o Kikem

      Je hezká *14* Jako asi všechny jeho písničky :) Ale máte pravdu že je jiná *3*
    • puspuspusinka

      Re: Nová písen + web o Kikem

      AHojky, no to máš pravdu je hooodně jiná než má většinou ty jeho slaďoučký songy.... úpa nejlepší ... a tahle je jináá ... ale mě se líbí moooc ... je kwásnááá ... *14* *14* *14* *15* Tak od Kikeho co by se mi nelíbilo ... *15* *15* *15*
  • pajda83

    od enriho

    Thank you for your sweet message .. if it was up to the me.So the Czech Republic would certainly like to see .. but that does not I.I believe that I am sure a lot of loving fans here in the Czech Republic and here for very much that me every day so I coutenance.Me career entertain.A how much you actually are? And what is your name? dokáže to prosím někdo lépe přeložit než ten překládač?trochu mu to nedává smysl,ale je sladký!!! *14* *14*
    • lifeisok

      Re: od enriho

      JJ,já ti to klidně přeložím..takhle když je to napsaný.tak tomu rozumím,ale kdybych měla s někým mluvit anglicky..tak teda nwm..bych mu asi moc nerozuměla!!NWM proč *1* Děkuji za tvou milou zprávu,kterou si mi napsala.Do České republiky bych se také určitě rád podíval,ale to nezáleží na mě.Jsem si jist,že tady v České republice mám hodně milujících fanoušků a jsme moc rád,že mě tímto podporujete.Mám svou kariéru moc rád.A kolik ti vlastně je??A jak se jmenuješ?
      • pajda83

        Re: Re: od enriho

        teda,zvědavec jeden!! *14* *14* díky.no já rozumím střípky,kdyby psal německy,tak by to šlo,jen ten překládač to občas přeloží nějak divně,ale neva!! *14*
  • pulnoc140

    Hero

    Enrískova písnička Hero je už hodně populásní .... koukněte,sice to tam nenazpíval on,ale alespon vidíte jak je Enrísek oblíbený *14* http://www.youtube.com/watch?v=p9xiHKVgEAw&feature=rec-HM-fresh+div
  • pelclovajana

    O2 aréna

    Tak O2 aréna tam má ode mě vzkaz, tak se co nejrychleji přidejte!!! *3* *14* *15*

    tady je když tak odkaz: http://www.o2arena.cz/O2arena/newlinkform.aspx?nid=10639
    • adinka21

      Re: O2 aréna

      Tak holky dnes mi napsaly z O2 areny a napsaly mi ze nezaleží na nich ale na promoterech takže jsem jim napsala zpět jestly budou hodní a pošlou na někoho z promoteru kontakt už mě štvou *16* musíme psát dál za zkoušku nic nedáme ne holky? *1* *4*
    • vterinka

      Re: O2 aréna

      tak sem tam taky napsala *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: O2 aréna

        Hodná holka!!! *1* *3* *15* *14* *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: O2 aréna

          xDxDxD
    • pelclovajana

      Re: O2 aréna

      Tak a tesla aréna už tam má vzkaz taky!!! *1* *3* *14* *14*
  • novy stranky enrique na facebook!

    Ahoj všem fanoušku Kike prosim všechny aby jste se připojily na novy stránky na facebook zde zasilam odkaz diky přdem všem co se přidaji nesmirně si toho važim! http://www.facebook.com/group.php?gid=131024806926507
  • vterinka

    Orion

    Dneska poprvé, co poslouchám rádio Orion, hráli Hero od Kikeho myslím, před desátou večer v zóně lásky :-) Jsem fakt happy, ale I like it ještě nehráli! *9*
  • ch jo

    nevíte jestli je s tou annou nebo není? já už v tom mám úplný zmatek *7* .... no měl by se na ni konečně vykašlat. Třeba taková Nadiya nebo Ciara *3* v těch klipech jim to úplně slušelo *3* ... , ale aby to špatně nevyznělo nemyslela jsem švédskou trojku *1*
    • kamik21

      Re: ch jo

      Já se v tom taky nevyznám tak těžko říct ale myslím si že spíš jsou spolu ale hlavní je aby byl šťastnej tak estli jí má rád a ona jeho tak ať jsou spolu mys tím nic nenaděláme já mu přeju aby byl šťasnej *3*
      • zuzik117

        Re: Re: ch jo

        No já mu taky přeju, aby byl šťastnej, ale s Annou se jednou něco semele a šťastnej teda rozhodně nebude když vidim jak se k němu chová! Ale Nadiya nebo Ciara by se k němu fakt hodili víc *3* *14*
  • terousek996

    jóóó!!!

    Za dvě hoďky začíná TOP 10: ENRIQUE IGLESIAS!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • cerrtinka.bb

      Re: jóóó!!!

      kde to dávají? *7*
    • kristyn875

      Re: jóóó!!!

      děkuju děkuju děkuju...právě teĎ sem myslela, že umřu..protože bych asi něco spáchala, kdybych to nestihla ..sem se bála, že už to zkončilo..děkuju moc....ufff mě se tak ulevilo...hurá..já už se tak moc těším..už sem ho dlouho neslyšela..celý dvě hoďky *1* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: jóóó!!!

        škoda ja to nechytam.to mě otravilo.co tam všechno zpíval?byla tam i addicted?
  • adinka21

    Enrique v Česku

    Ahoj holky víte že enri byl u nás v Česku?Byl tady v srpnu dnes mi psal pan tohle Je možno.Doporučuji též uvažovat o námi zastupovaného J.Laufera,který při
    minulé návštěvě Iglesiase s mím dělal rozhovory pro TV apod.-Dokonalá
    španělština.\zdraví Kristian.Takže Enri pokud k nám příjede tam zde nebude poprvý to je mazec co? *1* *1*
    • humanic

      Re: Enrique v Česku

      Tyjo..tak to když tady byl,taky mohl udělat koncert..by mě zajímalo co tady dělal??To nenapsal?? *3*
      • vterinka

        Re: Re: Enrique v Česku

        a nebyl tu třeba, dkyž tu byla Anna na té exibici tenisové? *7*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Enrique v Česku

          ne,byl tady později *1* *1*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Enrique v Česku

            aha *1* *1* *1*
      • pajda83

        Re: Re: Enrique v Česku

        v utajení,mrška jedna)) *1* *1* *1*
    • stankova.lidka

      Re: Enrique v Česku

      =O tak to je síla
    • pajda83

      Re: Enrique v Česku

      to je ale v prdeli,jako on tady byl a ani mi nezavolal,jo?mrška jedna)) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vterinka

    T-music

    Takže nám zůstal na 5. místě, ale aspoň, že neklesl. *3*
    • sara.jenni

      Re: T-music

      Koukala jsem na t-music a naštvalo mě, že jsem tam přečetla "NEHLASUJTE!!!" S tolika vykřičníkama :-( Ještě, že byl ale mezi těmi pěti nejlepšími :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit